Jump to content
Dogomania

KLUBY


Agnieszka_Hexa

Recommended Posts

i znów na wstępie przepraszam jeśli taki temat już jest jakby co to , powiedzcie gdzie tego szukac bo bardzo mi sie teraz przyda. otóż chciałąm się Was zapytać jakie są w Warszawie Kluby Psów Zaprzgowych, inaczej jakie kluby to wiem, gorzej adresy i telefony do nich, bo coprawda mam adresy i telefony ale zupełnie jakieś nie wiem skad bo dzwonie i to wcale nie sa dobre numery. poza tym jeśli ktoś z Was należy do jakiegoś to rzućcie info o tym bo chcę się przepisać do jakiegoś i niewiem gdzie i jak. pozdrawiamy: Agnieszka i Hexa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tajraga, to ja kiedys pisałem o katowickich klubach, i o tym, że kiedyś mnie prezes Husky Fan zaprosił na trening, a jak się tam pojawiłem, to prawie nikt ze mną nie rozmawiał.

Tak sie zastanwiam - myślałem, że bliżej Ci do Polarexu (Rav). Trenują na Muchowcu, masz blisko.

Husky Fan pojawia się czasami na Murckach (Wzgórze Wandy - ja tam trenuję) - kontant do prezesa 606-992-005 (nie wiem czy aktualny).

Krzysiek Dziurka też należy do tego klubu, ale trenuje w okolicach Bytomia. Jego synek Daniel startuje z malamutami, natomiast on trenuje z leasingowymi haszczakami.

Jak chcesz, to możemy spróbować podpiąć Tajrę do moich (naszych jak by powiedziała moja lepsza połowa) psiaków.

Trenuję na Wzgórzu Wandy w soboty i w niedziele.

Brzmi to jak propozycja, no ale ... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tajraga masz jaki problem? :[ nikt z klubu nie powiedzial ze nie chcemy starych psow, w lublincu spytalas sie czy mozesz podpiac Tajre do wozka i odpowiedzielsimy Ci ze nie ma problemu, wiec wciskaj kitu i ine opowiadaj takich glupot, dobra? bo czegos takiego nie lubie :[

a co do informowania o treningach fakt czasami zapominam (czasami sam zaponmam kiedy mam trenig) przynaje sie bez bicia ale jesli ktos jest zainteresowany to sie sam spyta a nie czeka z zalozonymi rekami

z mila checia zobacze Tajre podpieta do wozka . tym bardziej ze starsze psy podpinamy do dopiero co poczatkujacych psow zeby sie nauczyly biegac i prosze bez pisania takich glupot, ok?

Link to comment
Share on other sites

co do trenowaniazmienilismy system, obecnie trenujemy dluzsze dystnse przez2 dni w tygodniu natomiast w pozostale dni trenujemy indywidualnie , j

jk sie nie mam denerwowac!!!!! jak masz jakiess pretensje do mnie to napisz mi je na maila a nie na forum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...