Jump to content
Dogomania

Psie sny


Trinity

Recommended Posts

Moj psiak tez duzo wierzgal lapami i kwiczal przez sen, jak byl mlodszy (3-4 mies.) to do glaskalismy i cos mowilismy, zeby sie uspokoil. Ale pewnego razu tez pokwikiwal i chcialam go lekko obudzic a aon zawarczal (przez sen). Od tego czasu nie robie tego wiecej, jesli mu sie cos zlego sni to sie sam obudzi. Ale musze stwierdzic, ze z wiekiem mijaja te syndromy.

Link to comment
Share on other sites

Moj psiak tez duzo wierzgal lapami i kwiczal przez sen, jak byl mlodszy (3-4 mies.) to do glaskalismy i cos mowilismy, zeby sie uspokoil. Ale pewnego razu tez pokwikiwal i chcialam go lekko obudzic a aon zawarczal (przez sen). Od tego czasu nie robie tego wiecej, jesli mu sie cos zlego sni to sie sam obudzi. Ale musze stwierdzic, ze z wiekiem mijaja te syndromy.

Mój pies ma 11 lat... ale i tak biega .. warczy... piszczy... przez sen... ;) mu ten syndrom nie minął.. :P

Link to comment
Share on other sites

Mam czekać, aż pies się ze strachu obudzi?!! Ja zawsze przemawiam do niego cichutko i to zazwyczaj pomaga. Pies się nie budzi (ma zamknięte oczka) ale już nie poszczekuje.

ja zazwyczaj glaszcze mojego psa, to zazwyczaj pomaga...ale to wtedy kiedy zaczyna skomlec, ze wydaje mi sie ze sni mu sie cos zlego...ale po co budzic chrapiacego psa?

Link to comment
Share on other sites

Moje zdanie:

Jeśli przeszkadza Ci to lub pies jest baaaardzo niespokojny (żal Ci go ) - spokojnie do niego przemówić, ew. pogłaskać.

Jeżeli Ci to nie przeszkadza, a pies zachowuje się bardziej jakby doganiał kocura, a nie był doganiany przez "coś :evil: " czego się boi - możesz go zostawić w spokoju. Jak będzie bardzo wystraszony, to się obudzi. :P

Link to comment
Share on other sites

A więc psy poprostu mają koszmary takie jak my... A jak wyglądają wasze psy gdy śni im się coś dobrego? 8)

Mojemu psiakowi gdy śni się coś dobrego do jedzenia to mlaska i rusza ustami jakby coś jadł. Raz też śniła mu sie chyba suczka z cieczką bo.....a szkoda gadać :wink: . Poprostu gdy śni mu sie coś dobrego to jakby miał uśmiechnięty pyszczek :lol: . Wiem, że jestem nienormalna na punkcie psów :P :oops: ale mam nadzieję, że mi wybaczycie.

Pozdrawiam 8)

Link to comment
Share on other sites

Chyba wszystkie psy robą dziwne ruchy kiedy śpią:)) Moja sznaucerka jak leży na LEWYM boku to czasem chrapie, a ostatnio zauważyłam, ze merdała ogonem przez sen:)) Hehe pewnie spotkała jakiegoś pieska, a potem przewróciła się na plecy i zaczęła wierzgać łapami... no coż tylko ona wie co tam w jej śnie sie działo- kurcze, nie chce mi powiedzieć, jedna....

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...