Jump to content
Dogomania

Zw. Młodzieży a klasa posrednia


Irviers

Recommended Posts

Nie, Zwyc.Mlodziezy masz tylko w klasie mlodziezy i mozesz w niej startowac wlasnie do 18miesiecy.
Jak wczesniej zrobisz championat mlodziezy , albo juz nie potrzebujesz Zw.Mlodz. a masz juz 15miesiecy tzn. pies:))))) to go wrzucasz albo do posredniej, albo do otwartej, albo nawet i do championow :lol: :lol: :lol: :lol:jesli ma juz championat

Link to comment
Share on other sites

o dziękuje za odpowiedz :)
chodzi mi o to ze np psu bedzie brakowało jednego Zw. Mł, przed nim jeszcze jedna wystawa (o której nie wiem z jakim wynikiem sie skończy) a chcę go zgłosic na kolejną wystawę. I myslałam zę na ta kolejną mogę zgłosic psa juz do posredniej i jesli nie uda mi sie zdobyc na tej wczesniejszej Zw. Mł to ewentualnie dostanę Zw. Mł w posredniej. A jesli na wczesniejszej dostanę Zw.Mł to na następnej w posredniej wezmę ewentualnie CWC. :lol: :lol: Skąplikowane :lol: :lol:
Dzięki za wyjasnienie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Tak 3 razy lokata 1, ocena doskonała i tytuł Zwycięzca Młodzieży!!! (to że pies dostaje lokatę pierwszą nie oznacza automatycznie przyznania tytułu Zw.Mł)- w tym jedno Zw.Mł musi być na wystawie międzynarodowej lub klubowej.

Młodzież może startować na BOG pod warunkiem, że zdobędzie również BOB (zwycięstwo rasy). Oprócz tego Najlepszy Junior w Rasie wychodzi też na BIS Junior.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz zaraz, bo ja czegoś nie rozumiem - ale to nic dziwnego, bo Lenny to mój pierwszy rasiak i uczę się na jego przykładzie :P
W przyszłym roku zaczynamy startować w młodzieży.
Czyli junior konkuruje o BOS, BOB i coś jeszcze? ma porównania z psami w klasie pośredniej i otwartej?
Bo do tej pory myślałam, że junior może zgarnąć Zw. Mł. i BIS Junior i to wsio...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']Zaraz zaraz, bo ja czegoś nie rozumiem - ale to nic dziwnego, bo Lenny to mój pierwszy rasiak i uczę się na jego przykładzie :P
W przyszłym roku zaczynamy startować w młodzieży.
Czyli junior konkuruje o BOS, BOB i coś jeszcze? ma porównania z psami w klasie pośredniej i otwartej?
Bo do tej pory myślałam, że junior może zgarnąć Zw. Mł. i BIS Junior i to wsio...[/QUOTE]

Jak napisali wyżej - Najlepszy Junior staje z Zwycięzcą z dorosłych psów i Zwycięzcą z dorosłych suk o BOBa, czyli Zwyciestwo Rasy. Natomiast tytuł Zwycięzca (dawny Najlepszy Pies w Rasie/ Najlepsza Suka w Rasie) jest przyznawany jednemu psu i jednej suce z dorosłych klas (czyli konkurują o to wygrani kl, pośredniej, otwartej, championów, etc)

Link to comment
Share on other sites

I oczywiście zwycięzca młodzieży/Best Junior idzie na BIS Juniorów, na porównanie z Zwycięzcami (Naj.Dorosły Pies w Rasie i Naj.Dorosłą Suka w Rasie). Gdy wygra to porównanie/rasę dostaje tytuł Zwycięzca Rasy i idzie na BOG np.IX. Jeśli wygra grupę np.IX idzie na najbardziej prestiżową konkurencję-BIS :)
Mam nadzieję, że niczego nie pokręciłam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...