Jump to content
Dogomania

Ubranko dla buldożka


.ania

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris']A moze obroza? [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=78595466"]http://allegro.pl/show_item.php?item=78595466[/URL]

widzialam ladniejsze i nie w tak powalajacej cenie ;>[/quote]Ta obroża jest prawdopodobnie sprowadzona z zagranicy i tam są one właśnie w podobnej cenie. Na światówkach często są stoiska z takimi cudeńkami po bajońskich cenach:puppydog::puppydog::bigok::eek2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Na pewno jest jest swietna gatunkowo. Pozatym elementy od Svarowskiego tez ladnie kosztuja. Od dluzszego czasu planuje zakup elementow wlasnie od niego, moze po swietach :D

Ale te obroze mi sie nie podobaja.[/quote]Ja kiedyś na światowce w Brukseli kupiłam taką obróżkę nabijaną różnymi ozdobami. Jest mięciutka, no i pies w niej bardzo dostojnie wygląda. Smyczkę od niej zgubiłam na wystawie, ale obróżka ma już 10 lat i jeszcze jest:x-mas::x-mas:

Link to comment
Share on other sites

Nie no ja obrozki nie kupie. Z reszta wczoraj kupilismy nowe szeleczki Klarci.

Ale krysztalki Svarowskiego na pewno, bo slicznie sie prezentuja w bizuterii.
Kiedys dostalam przecudne kolczyki z wielkimi krysztalami, zapodzialam je gdzies, ale mam nadzieje ze jeszcze odnajde (ah te przeprowadzki)

Link to comment
Share on other sites

Anutka, a czego konkretnie szukasz??? Czy były w Blue City ortalionki podszyte polarem, cos w ten deseń??? A sweterk na jakim bazarku??? Piszcie mi namiary bo jako tako Warszawe znam, wiec moze dojade:))))
Viris, to ja po swiętach wybiore sie do Włocławka:)

Link to comment
Share on other sites

Josz, szukałam tego sweterka, ale już kupiony. Dokładnie nie patrzyłam co tam było, ale na pewno wszystko ze strony [URL="http://www.chaba.pl"]www.chaba.pl[/URL]. Wydaje mi się, że ortalion z polarem też były, ale nie jestem pewna. Troche się spieszyłam więc dokłądnie nie patrzyłam. Widziałam tylko, że było bardzo duży różnych fasonów :)
Sweterek kupiłam na bazarku na Banacha, ale tam nie było innych ubranek :)
Słyszałam, że duży wybór jest też w Hurtowni na Jutrzenki.

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam tylko z Płocka tą drogę przez las do schroniska w dół. W samym Płocku byłam tylko tyle co w schronisku. Jak brałam Bunię to byłam pod wrażeniem. Chciałam szybko wracać do domu. Ktoś zrobił mi przysługę wioząc mnie z Wiolą w obie strony. Miałyśmy jechać kombinacją pociągiem.
Z psem /w jej stanie/ było by trudno. Adopcje podobno tylko do 13 bałyśmy się że nam jej nie wydadzą. Nocleg w Płocku był wykluczony.
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola.od.Gacka']Raczej przesadziłam wsadziłam informację kilka razy. Przepraszam. Zamówiłam już dla Buni nowe ubranko to z alegro. Te ortaliony również przemakają.
Mama Wioli[/quote]Dobry ortalion nie powinien przemakać, t.zn., że dla psów jakąś chałe robią

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...