Jump to content
Dogomania

Ubranko dla buldożka


.ania

Recommended Posts

przepraszam, ostatnio znów nie moge się zorganizować.bedę się starać :wink:
a oto zdjęcia Abi w kubraczku

[img]http://img516.imageshack.us/img516/7937/img39199kp.jpg[/img]
[img]http://img251.imageshack.us/img251/1025/img39141gf.jpg[/img]
[img]http://img251.imageshack.us/img251/8812/img39259lm.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Buba_22']nie, ja go kupiłam w hurtowni zoologicznej na Okęciu przy ul. Jutrzenki.
Wpisałam ten adres bo był na metce ubranka.nie wiem czy ta firma ma swój firmowy sklep, ale w hurtowni jest naprawde dużo kubraczków.[/quote]
Szkoda,bo ja jestem z Zielonej Góry.U nas w sklepach zoo,niema takich rzeczy.Zresztą u nas w miarę dobrze zaopatrzonych sklepów zoo jest może 2.I to tylko w podstawowe karmy,najtańsze witaminki,najtańsze szampony i inne kosmetyki,byle jakie smycze.Wszystko tanie,kiepskiej jakości.Rozmawiałam z właścicielką dlaczego tak jest,powiedziała,że to co ma ledwo jej schodzi.Ludzie biedni,kupują karmy marketowe,kosmetyki i psią galanterię też w marketach i ona żeby prosperować,też musi mieć niskie ceny.A wiadomo,jakiej jakości są to towary.A o ubrankach dla psów,to można zapomnieć.Tak jest w małych,biednych miastach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek'][quote name='Buba_22']nie, ja go kupiłam w hurtowni zoologicznej na Okęciu przy ul. Jutrzenki.
Wpisałam ten adres bo był na metce ubranka.nie wiem czy ta firma ma swój firmowy sklep, ale w hurtowni jest naprawde dużo kubraczków.[/quote]
Szkoda,bo ja jestem z Zielonej Góry.U nas w sklepach zoo,niema takich rzeczy.Zresztą u nas w miarę dobrze zaopatrzonych sklepów zoo jest może 2.I to tylko w podstawowe karmy,najtańsze witaminki,najtańsze szampony i inne kosmetyki,byle jakie smycze.Wszystko tanie,kiepskiej jakości.Rozmawiałam z właścicielką dlaczego tak jest,powiedziała,że to co ma ledwo jej schodzi.Ludzie biedni,kupują karmy marketowe,kosmetyki i psią galanterię też w marketach i ona żeby prosperować,też musi mieć niskie ceny.A wiadomo,jakiej jakości są to towary.A o ubrankach dla psów,to można zapomnieć.Tak jest w małych,biednych miastach.[/quote]To też jest myślenie niezbyt hanlowe, bo przecież mogła by realizować zamówienia od klientów na jakies ekstra towary. U nas np w marketach są tańsze karmy i puszki, ale jeśli chodzi o poslanka , miski, kosmetyki itd, to tańsze i dużo lepsze są w małych prywatnych sklepach. Małe sklepy ściągają też do siebie różne arykuły na zamówienia specjalne od klientów

Link to comment
Share on other sites

Też tak sądzę.Ale moje miasto naprawdę jest biedne,olbrzymie bezrobocie.U nas się żyje inaczej niż w dużych miastach.U nas pieski wogóle nie chodzą w ubrankach.Mnie nie interesuje opinia innych o mnie,ale podejrzewam,że gdybym wyszła z psami w ubrankach na ulicę,to bym wzbudziła sensację.Ale to nie istotne,mój wet mówił dokładnie to co Ty,żeby nie przegrzewać piesków.Misia jako szczeniak przeżyła bez chorób ubiegłą zimę,to i teraz powinna się obejść bez kubraka.No chyba,że będzie jej wybitnie zimno,wtedy pomyślę o zakupie.A narazie pooglądam fotki Waszych piesków w ubrankach,bo wyglądają w nich bosko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Też tak sądzę.Ale moje miasto naprawdę jest biedne,olbrzymie bezrobocie.U nas się żyje inaczej niż w dużych miastach.U nas pieski wogóle nie chodzą w ubrankach.Mnie nie interesuje opinia innych o mnie,ale podejrzewam,że gdybym wyszła z psami w ubrankach na ulicę,to bym wzbudziła sensację.Ale to nie istotne,mój wet mówił dokładnie to co Ty,żeby nie przegrzewać piesków.Misia jako szczeniak przeżyła bez chorób ubiegłą zimę,to i teraz powinna się obejść bez kubraka.No chyba,że będzie jej wybitnie zimno,wtedy pomyślę o zakupie.A narazie pooglądam fotki Waszych piesków w ubrankach,bo wyglądają w nich bosko.[/quote]MNie też weterynarze uprzedzali, aby psów nie przegrzewać, tylko pilnować, aby się na spacerach w czasie zimna stale ruszały. Moje psy odpukać - nie chorują, a chodzą bez ubranek. Pierwsza moja suka Draka, to nawet w Zakopanym na nartach ze mnąjeżdzila. Jak ja jeżdziłam na wyciągu pod górę to ona też wbiegała, a jak zjężdzałam to galopowala za mną. Oczywiście na małych stokach na Bukowinie. Na kasprowy już jej nie brałam. Nigdy branka nie nosiła. Teraz mam ubranka, ale używam je wyłącznie na zimowe wystawy, gdy pies nie może biegać, tylko idzie nieraz długo do hali wystawowej, no i jeszcze gdy ostro pada na wystawie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przenoszę się tutaj z pytaniami o ubranka bo to chyba miejsce do tego:)
[B]Viris[/B], czy mozesz mi napisać gdzie mierzyłas Klarci te ubranka? Czy własnie w Wola Parku albo w Galerii Mokotów? Skoro były na polarku i ortalionem to ja własnie takich szukam. [B]ElzbietaRusos[/B], jak mozesz to także mi napisz proszę, gdzie Są takie fajne ubranka. Czy moze we Włocławku??? Lub okolicach? Będę wdzięczna. [B]Buba[/B], czy trudno trafić do tej hurtowni na Okęciu???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joss']A we Włocławku to jakichś tajny adres czy ogólnie dostępny:question: :)
Bo ja mam do włocławka rzut beretem wiec bym sobie mogła pobuszować jak WY:P[/quote]W tych wszystkich sklepach przy wielkich supermarkeach są identycznie te same ubranka, co na Allegro, a ceny są dwukrotnie wyższe. Kanapa , którą Hebulka i Misiaczek kupiły na Alegro za chyba 50zł, to w sklepie w Park Wola widziałam za 110zł. Wszystko jest tam dużo droższe. W prywatnych sklepach też, bo przecież sklep musi zarobić:x-mas::thinkerg:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że w sklepach jest drozej, ale moza się temu wszystkiemu poprzyglądac z bliska i nabarać poglądów na co się ma ochotę:) Kanapę tudzież posłanko dla moich Bulw uszyła mi teściowa i lepszej sobie wymarzyc nie moge:) Także, gdzie tylko mogę-nie przepłacam.Ale...przyznam że ortalionowo-polarowych kubraczków na allegro nie widzialam, tylko same polarowe lub z innych materiałów, a mnie bardzo zalezy zeby było w jakimś tam stopniu nieprzemakalne:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joss']Wiem, że w sklepach jest drozej, ale moza się temu wszystkiemu poprzyglądac z bliska i nabarać poglądów na co się ma ochotę:) Kanapę tudzież posłanko dla moich Bulw uszyła mi teściowa i lepszej sobie wymarzyc nie moge:) Także, gdzie tylko mogę-nie przepłacam.Ale...przyznam że ortalionowo-polarowych kubraczków na allegro nie widzialam, tylko same polarowe lub z innych materiałów, a mnie bardzo zalezy zeby było w jakimś tam stopniu nieprzemakalne:)[/quote]Tak masz rację powinno być nieprzemakalne, no i faktycznie dobrze jest popatrzyć po sklepach, poprzymierzać itd:x-mas::x-mas:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joss']Chyba sama poprzymierzam:D Bo Bezki i Neski nie bede jutro ciągnąc ze sobą. Z resztą musze im cos kupic pod choinkę więc jakby z nami pojechały to by nie było niespodzianki:jumpie: :jumpie: :jumpie:[/quote]Chyba odchorowały by taką podróż w tym przedświątecznym tłoku i bałaganie:lol::jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie wróciłąm z poszukiwań ubranek.
Największy wybór jest w Blue City - przede wszystkim ortalionowych. Tych, których szukałąm oczywiście nie było
Na szczęście udało mi się kupić seweterek na bazarku.
Co do cen to rzeczywiście w sklepach jest ogromne przebicie. Ostatnio pojechałam kupić duży pontron - bo 2 psy w naszym się nie mieściły ;) Kosztował 200zl! Przez Allegro zamówiłam za 72zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Ja właśnie wróciłąm z poszukiwań ubranek.
Największy wybór jest w Blue City - przede wszystkim ortalionowych. Tych, których szukałąm oczywiście nie było
Na szczęście udało mi się kupić seweterek na bazarku.
Co do cen to rzeczywiście w sklepach jest ogromne przebicie. Ostatnio pojechałam kupić duży pontron - bo 2 psy w naszym się nie mieściły ;) Kosztował 200zl! Przez Allegro zamówiłam za 72zl[/quote]Tak te różnice w cenach są niesamowite, ja też się staram kupować wszystko w hurtowniach, gdzie jest dwukrotnie taniej

Link to comment
Share on other sites

Joss najwiekszy we Włocławku wybor jaki do tej pory widzialam jesli chodzi o ubranka to w Buldogu na ul Cichej, ale bez rewelacji. Za to elzbietarusos wspominala o sklepie na ul Budowlanych, tam jeszcze nie bylam a chetnie bym sie w sumie wybrala. Tam ponoc najwiecej ubranek mozna zobaczyc :)


Na allegro rzeczywiscie ceny sa niskie, bo wiekszosc sprzedajacych to po prostu producenci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...