Jump to content
Dogomania

Ubranko dla buldożka


.ania

Recommended Posts

Drodzy bullowaci :D mam do Was takie pytane, a mianowicie, gdzie można kupic kombinezon dla buldożka? Najlepiej taki ortalionowy na flanelce lub polarku z długimi "rękawami". Może wiecie gdzie można zamówic bądź kupic takie ubranko, bo wszystkie dostępne w sklepie są za ciasne w klacie... :cry: Czekam na jakieś info :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='-Magda-']Drodzy bullowaci :D mam do Was takie pytane, a mianowicie, gdzie można kupic kombinezon dla buldożka? Najlepiej taki ortalionowy na flanelce lub polarku z długimi "rękawami". Może wiecie gdzie można zamówic bądź kupic takie ubranko, bo wszystkie dostępne w sklepie są za ciasne w klacie... :cry: Czekam na jakieś info :D[/quote]Poszukaj na Allegro, a na pozostałych rasach ozdobnych jest specjalny topik o ubrankach. Najlepiej kupuje się na wystawach. Jeśli nie ma rozmiaru, to biorą miarę i przysyłają za zaliczeniem, lub przywożą na następną wystawę. A tak wogóle, to przedstaw nam swojego buldożka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']Problem jest taki, że my nie jeździmy z nią na wystawy. Sal już została przedstawiona jakiś czas temu :) (biała buldożka) no nic, będę szukac jeszcze :)[/quote]To idżciedo pierwszego lepszego sklepu i spytajcie o producenta, albo na metce ubranka zobacz kto akie ubranko robi. Można się zwrócić bezpośrednio do producenta i zamówić na wymiar. Zwróć się może do Agamy na grzywkach. Ona ma sklep z psimi rzeczami, to pewniw będzie wiedziała. My będziemy z buldożkami na wystawie w Poznaniu. Jeśli chcesz to możemy się rozejżeć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='JustynaJK']http://www.dogfashion.pl/ubr/a01.html

znalazłam taki sklep :)[/quote]Tu są prześliczne ubranka i siatki i wszystko, co możliwe oraz szyją na miarę[/quote]Atenko, szukasz ubranak. Justyna powyżej podała adres. Oglądałam. Są tam najróżniejsze ubranka i b. ładne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']viris czy klarcia ma taka bluzę z kapturem jak emi hebulki?nie spada jej to jak biega?bo muszę kupić coś bajtusiowi a to starsznie mi się podoba, ale boję się że będzie spadało... :-?[/quote]

Przyszyłam Emi kapturek,bo faktycznie spadał.Teraz to tylko ozdoba:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiulka22tychy']niestety jeszcze nie :) ale mam czas wiec gdyby ktos mial jakies wykroje dlaczego miala bym czegos nie uszyc :)[/quote]Prawidłowy buldożek waży w dorosłym wieku od 8miu do 14tu kg, w związku z tym jest duą rozpiętość zarówno wzrostu, jak i tuszy. Takie szyte ubranko, nie na każdego bf będzie pasowało

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...