Jump to content
Dogomania

Ubranko dla buldożka


.ania

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 years later...

Witam. Jestem właścicielem małego Buldoga w 4 miesiącu życia i ponieważ robi się powolutku zimno to musze mu coś sprawić na spacery ale szukam w miare orginalnych ubranek żeby nie wyglądał jak York :) czy ktoś może spotkał się z ubrankami przykładowo jak na profilu Happy Bulldog world na FB?! Pozdrawiam z Sopotu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest wika23032002

[B][SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#800080][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][FONT=comic sans ms][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=3][COLOR=#800080][SIZE=3]Mój psiaczek[SIZE=3]-buldożek ma ubranko ale jest za cie[SIZE=3]p[/SIZE]łe więc wychodzi w nim na dwór najbardziej[SIZE=3] na zimę ale nie chce mu się wychodzić i ta[SIZE=3]rza się w śniegu albo ociera o wszystko oraz siada i chce jeździć na dupci po lodzie... XD[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

podrzucę temat bo mimo, że kalendarzowa wiosna to za oknem przeciwnie..... ;)
potrzebuję naszej bulwie zakupić ubranko i za diabła nie umiem nic znaleźć
na all szukam i szukam...ale najwięcej jest na yorki :roll: a ja nie chce yorkowego ciucha tylko bulwowy :lmaa:
pomóżcie prosze.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...