Jump to content
Dogomania

Kiba - rasa Hokkaido:)


ktrebor

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej Robert, jak dostałam powiadomienie od wczoraj z DGM i zobaczyłam ze w temacie KIBY, to kurde, nie uwierzysz ale - coś mnie tknęło, ze cos się stało. Wiem, wiem kassandra jestem... ale tak już mam, ze przeczuwałam, ze nie wklejasz nowych zdjęć. No i masz ci los. Gadałam już z Kasią, ucałuj jej skołatane serce i struny głosowe... A Kibulcowi najpierw złój mocno dupę, a potem mocno poczohraj go po grzbiecie.

Takie to już są te nasze wypierdkowe "wiraszki".... Ja wiem, ze mój Kai zrobiłby to samo :)

Najważniejsze, że zyje, i najgorsze ma za sobą, teraz żeby tylko szybko wyzdrowiał.
Będzie dobrze, bo musi!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Uhhh, jedziemy dziś wieczór na USG, wczoraj mu się pogorszyło, zaczął wymiotować, nie chce jeść i jest totalnie osowiały - nawet się nie cieszył i nie wył na mój widok jak wróciłem. Są dwie możliwości albo to reakcja na antybiotyki, które dostał w poniedziałek albo doszło do zapalanie otrzewnej. Będziemy to teoretycznie widzieli wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No tak, urazy jamy brzusznej nie należą do łatwo gojących się. Kiba nadal ma sensancje, on, który kiedyś mógł jeść kamienie wiadrami, teraz wymiotuje jak zje za dużo, i ogólnie zrobił się mrukliwy wobec innych psów ze stada. Nawet JaJa omija go szerokim łukiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...