Jump to content
Dogomania

Wega


Claudia18

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ujmuje nie ujmuje i dlatego jest taka niepowtarzalna,bo mając spartaczony wygląd przez weta i tak wygląda przepięknie.A co by było,gdyby uszy były dobrze skopiowane??Chyba by mnie zabrali z psem do wariatkowa bo miałabym jakąś chorobe psychiczną na jej punkcie:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Co do kagańca to fakt, moja Loona odmówiła mi kiedyś posłuszeństwa i po prostu rozłożyła się na chodniku :)
A co do kolczatki to jest to narzędzie szkoleniowe jak dla mnie, czasem bardzo skuteczne, ale należy go umieć uzywać ;) przy psie nie utęperowanym i o silnym charakterze /patrz moja Loona ;) / trzeba było tego uzyć :roll: Ale po miesiącu szkolenia była już na zaciskowej, a potem na szerokiej zwykłej obroży :D dzisiaj chodzi w szlkach lub takiej szerokiej, kolczatka zdaża się często, jest jednak czasem pomocna, potrafie zrozumieć jej użycie ;)

Link to comment
Share on other sites

Wega nie wychodzi na spacerki w kolczatce.Ma zawsze obrożę,a kolczatke ja niose w kieszenie.Często zdarza się,że jej odbija,wtedy zakładam kolczatke.Ostatnio coraz rzadziej...

Co do kagańca-nie przecze,że może być z nim coś nie tak,ale mojej suni jeszcze nie zaszkodził.Poza tym na spacerki po mieście,gdzie Wega kaganiec miec musi chodzimy bardzo rzadko,najczęściej idziemy w miejsca,gdzie jest zero ludzi i psów i tam moja sunia moze sie do woli wylatac bez kaganca i obróżki.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Asztir ty chyba naprawde masz mnie za głupia bo w kazdym twoim poscie tłumaczysz mi tak proste rzeczy,o ktorych kazdy ma pojecie.

Pytanie o jakie kagance chodzilo był do magii i konkretnie o jej typ kaganca,który używa chodziło.I doskonale wiem jakie kagańca przeznaczone sa dla astów,pitó i innych ras.

I prosze cie nie pouczaj mnie w tak prostym temacie,bo wbrew twoim moze podejrzenia na pitach sie troszeczke znam,a napewno wystarczajaco,bo wiedziec jaki kaganiec nosza.

A na marginesie Wega ma na pysku kaganiec dla pita,tylko ze dla mlodego,z ktorego juz wyrasta.

Magia dzieki za nazwe kagancow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Claudia18']...i gryźć inne pieski ??

Co to za magicze kagańce?[/quote]
Ty to sama napisałaś... Więc odpowiadam w jakich pies może wykonać takie czynności i nikogo nie zabić... To jest forum tu się odpowiada otwarcie, jeżeli Cię drażnie to bardzo mi przykro, albo i nie... :diabloti:

[quote name='Claudia18'] I prosze cie nie pouczaj mnie w tak prostym temacie,bo wbrew twoim moze podejrzenia na pitach sie troszeczke znam,a napewno wystarczajaco,bo wiedziec jaki kaganiec nosza. [/quote]

Chyba faktycznie TYLKO TROSZKĘ skoro założyłaś taki temat...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Sorry,ale temat jest o mojej suce,nie o kagańcachi nie ja o kagańcach zaczęłam pisać.Jezeli chcesz sie czepiac załóż osobny temat,ale chyba lekko sie pomyliłaś.I gdybym naprawde nic o tej rasie nie wiedziała Wega nie trafiłaby do mnie.Taką gadką to tylko obrażasz tych,którzy ja wydali,niekoniecznie mnie.Co do "magicznych kagańców" pytanie zadałam konkretne osobie i chodziło (jak juz wczesniej pisałam) o te kagance,których ona uzywa a nie o to co uzywa ktos tam.Ile ludzi,tyle wersji i kagancow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...