Jump to content
Dogomania

Budapest Derby 2005


Elitesse

Recommended Posts

Podejrzewam, że na pewno będą jakieś ulotki na temat tej podwójnej (styczeń/luty) wystawy w B. I na pewno będą też ulotki o innych wystawach nie tylko węgierskich.

Dlatego baaardzo prosimy o info., jak juz przyjedziecie. Bierzcie te ulotki, a potem dawajcie informacje na DGM. Wiadomo, że nie na wszystkie wystawy pojedziemy, ale takie info. są zawsze bardzo cenne.
Z góry dziękujemy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Podejrzewam, że na pewno będą jakieś ulotki na temat tej podwójnej (styczeń/luty) wystawy w B. I na pewno będą też ulotki o innych wystawach nie tylko węgierskich.

Dlatego baaardzo prosimy o info., jak juz przyjedziecie. Bierzcie te ulotki, a potem dawajcie informacje na DGM. Wiadomo, że nie na wszystkie wystawy pojedziemy, ale takie info. są zawsze bardzo cenne.
Z góry dziękujemy.
Pzdr.[/quote]

Będziemy o Was pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Już wróciłyśmy z Budapesztu - z wielką satysfakcją informuję ,że skończyłyśmy Championa Węgier- wczoraj.
Dzisiaj Istvan Nagy przyznał Bafisi tytuł " Champion of Champion's 2005".

Bardzo ładnie zakończyłyśmy walkę na ringach węgierskich :D

PS .Byłyśmy na DERBY jedynym psem z Polski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Już wróciłyśmy z Budapesztu - z wielką satysfakcją informuję ,że skończyłyśmy Championa Węgier- wczoraj.
Dzisiaj Istvan Nagy przyznał Bafisi tytuł " Champion of Champion's 2005".

Bardzo ładnie zakończyłyśmy walkę na ringach węgierskich :D

PS .Byłyśmy na DERBY jedynym psem z Polski.[/quote]
Jeju!!! [size=6][color=red]
SUPEROWO!!!!![/color][/size]
[color=red]BOMBOWO!!!
WYBUCHOWO!!!
CUDOWNIE!!![/color]

[size=7][color=red]GRATULACJE!!![/color][/size]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Muszę jeszcze raz podziękować wszystkim!
:D :D :D
Bardzo się cieszę, że tak nam sie udało przypieczętować węgierski etap - to faktycznie taki ładny akcent na koniec sezonu. :D Wygrałyśmy ze słowacką interką. Bardzo się denerwowałam, w końcu pojechałam tam po tego ostatniego CAC-a.Gdyby była węgierska championka - nie ma problemu, ale nie byłam pewna czy ta słowacka suczka ma Ch.H.
W razie "w" R.CAC nic by nie dał. Na szczęście obeszło się bez kombinacji.
Podobał mi się sędzia -konkretny, sprawny- od poczatku zauważyłam ,że istotny jest dla niego ruch- a my się ładnie ruszamy :D

Wystawy ładnie przygotowane, a ta sobotnia- DERBY - bardzo liczna ponad 1600 psów.Istotna jest dla psów młodych - tu akurat z 2004 roku.walczą o tytuł Zw.Derby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek'][b]KIKA[/b] jaką jesienią :o :wink: przeca to grudzień ,zima ,śniegi po pas .Przez góry się nie przedrzesz :wink:
:D[/quote]

Śniegu nie było :D mrozik leciutki ( -6 st. o 8 rano w niedzielę :wink: ), ale potem świeciło słoneczko i było bardzo przyjemnie.

Lubię wystawy na Węgrzech - i Węgrów , których poznałam na wystawach.Nawet jak konkurujemy ze sobą - to nie patrzymy na siebie wilkiem tzw. , a wręcz przeciwnie witamy się , rozmawiamy , jak jest jakiś wspólny język :wink: Mam bardzo miłe wspomnienia z tych kilku wystaw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...