Jump to content
Dogomania

Budapest Derby 2005


Elitesse

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']jak na krajowke to drogo sobie zycza :(

ja mge potwierdzic bo w Nitrze rozmawialam o tych wystawach z zaprzyjaznionymi wegrami[/quote]

Elitesse a ja Ci jeszcze gratulacji za Nitrę nie złożyłam- co czynię!

Drogo to prawda ( w Koszycach u Słowaków też tak było), ale mnie jeden CAC trzeba i mam Ch.Węgier - zgłaszam i jadę.Poza tym bardzo lubię Budapeszt jesienią.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='króliczek'][b]KIKA[/b] jaką jesienią :o :wink: przeca to grudzień ,zima ,śniegi po pas .Przez góry się nie przedrzesz :wink:
A tak serio ,jeśli nie pojadę do Kijowa na podwójną CACIB -to zobaczymy się na Węgrzech :D[/quote]

Jaka zima , jakie śniegi i gdzie Ty masz te góry????????? :D

Ja każdą górę przejadę, byle pojechać do Budapesztu :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='Krasna'][quote name='Kika']CZy polski champion może być zgłoszony na tę wystawę?

Musze sobie sama odpowiedzieć - to jest wystawa CACIB, to chyba kto chce to zgłasza , a tytuły samo przez się idzie zrozumieć.
Muszę się gdzieś odbić za TATA dokąd nie pojade niestety :([/quote]

To przyjedz na te wystawy![/quote]

Krasna a Ty masz coś wspólnego z Budapesztem?[/quote]

Mieszkam w Budapeszcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']Krasna czy jest juz kalendarz wystaw na przyszly rok ??[/quote]

Budapest 06/05/2006 -

Szombathely 15/07/2006 16/07/2006

Debrecen 27/08/2006 -

Kecskemet 09/09/2006 -

Kecskemet 10/09/2006

międzynarodowe ze strony FCI, ale to chyba nie wszystkie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']niom tez mi sie wydaje ze troche malo bo w tym roku bylo ich duzo wiecej, no i ciekawa jestem o terminy krajowek bo by wypadalo kolejne championaty robic :P :P[/quote]

[url]http://www.kennelclub.hu/[/url]

to link do Hungarian Kennel Club- często tam zaglądam , jak wybieram się na Węgry.
Jest jeszcze taka fajna strona poświęcona wystawom, ale nie pamiętam adresu, w domu mam to wkleję później.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genie']Może ktoś wie, czy na wystawę championów można też zgłosić psa z tytułem Młodzieżowego Championa Polski? Jakie są opłaty za drugiego zgłoszonego psa (chodzi mi o obie wystawy)? I jeszcze jedno Kari Jarvinen SF - jakie to państwo?![/quote]

Kari Jarvinen - z tego co znalazłam w necie jest z Finlandii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genie']Może ktoś wie, czy na wystawę championów można też zgłosić psa z tytułem Młodzieżowego Championa Polski? Jakie są opłaty za drugiego zgłoszonego psa (chodzi mi o obie wystawy)? I jeszcze jedno Kari Jarvinen SF - jakie to państwo?![/quote]
OCZYWIŚCIE, że możesz zgłosić swojego młodego championa na wystawę Championów w Budapeszcie. Zasada przyjmowania psów jest taka sama jak na nasze polskie championy w Lesznie.
Ja byłam w ubiegłym roku na wystawie Championów w Budapeszcie i baaaardzo miło ją wspominam. W tle leciała muzyczka świąteczna, ringi ozdobione lampeczkami i innymi gadżetami świątecznymi. Teren wystawy - tradycyjnie - HUNGEXPO.

Ale uwaga: nie ma opisów, są tylko karteczki z miejscami. Tak więc ocena "idzie" bardzo szybko i dlatego uważajcie na swoją kolejkę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Genie']Może ktoś wie, czy na wystawę championów można też zgłosić psa z tytułem Młodzieżowego Championa Polski? Jakie są opłaty za drugiego zgłoszonego psa (chodzi mi o obie wystawy)? I jeszcze jedno Kari Jarvinen SF - jakie to państwo?![/quote]
OCZYWIŚCIE, że możesz zgłosić swojego młodego championa na wystawę Championów w Budapeszcie. Zasada przyjmowania psów jest taka sama jak na nasze polskie championy w Lesznie.
Ja byłam w ubiegłym roku na wystawie Championów w Budapeszcie i baaaardzo miło ją wspominam. W tle leciała muzyczka świąteczna, ringi ozdobione lampeczkami i innymi gadżetami świątecznymi. Teren wystawy - tradycyjnie - HUNGEXPO.

Ale uwaga: nie ma opisów, są tylko karteczki z miejscami. Tak więc ocena "idzie" bardzo szybko i dlatego uważajcie na swoją kolejkę.
Pzdr.[/quote]


Asiu warto więc jechać, powiedz.

Ale będziesz miała ładną stronę!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[b]Kika[/b], pewnie, że warto!!! Atmosfera jest naprawdę świąteczna, a jeżeli dodatkowo lubi się Budapeszt i wystawy w tym mieście, to... nie ma co się zastanawiać.

Ja, niestety, w tym roku nie pojadę, bo będę niańczyła babaski. Ot i wszystko w tym temacie. Trochę szkoda, ale jedzie moja koleżanka z chartem polskim, a więc na pewno zda mi dokładną relację z wystawy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...