Jump to content
Dogomania

Budapest Derby 2005


Elitesse

Recommended Posts

na stronie MEOE znalazlam nformacje o tej wystawie bedzie ona 10 grudnia 2005 w Budapeszcie, a dzien pozniej jest ichtejsza wystawa championow
termin przyjmowania zgloszen 11.11.05
opłaty za pierwszego psa 40 eur za nastepne 35 eur w dniu wystawy 55 eur za nastepne 50 eur

tylko nie moge sie dopatrzec jakie tytuly daje ta wystawa ?? czy ktos cos mozee o niej slyszal ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O Derby jedynie czytałam. To wystawa dla psów urodzonych w poprzednim roku. Czy jest połaczona w normalną wystawą - nie mam pojęcia. Możesz podać sędziów dla II grupy (obie wystawy), bo mnie się nie otwiera strona.
Wiesz może, czy ichniej na wystawie championów może być wystawiany pies z tytułem Młodzieżowy Champion Polski?

Link to comment
Share on other sites

A kto sędziuje pirenejskie psy górskie - po węgiersku pireneusi hegyikutya (a przynajmniej jakoś tak podobnie)? Chodzi mi o obie wystawy. Jednak jestem przekonana, że same Derby jako takie są konkurencją dla psów urodzonych w poprzednim roku. Tyle tylko, że może być to dodatkowa konkurencja na normalnej wystawie.

Link to comment
Share on other sites

CZy polski champion może być zgłoszony na tę wystawę?

Musze sobie sama odpowiedzieć - to jest wystawa CACIB, to chyba kto chce to zgłasza , a tytuły samo przez się idzie zrozumieć.
Muszę się gdzieś odbić za TATA dokąd nie pojade niestety :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej!

Wiec! Wystawa Derby, to zwykla krajowa wystawa dla wiekszosci psów. Jedynie dla psów urodzonych w poprzednim roku, czyli obecnie dla psów urodzonych w roku 2004 jest to wazna wystawa, a tytul Zwyciezca Derby. W kazdej rasie tytul ten moze otrzymac najlepsza suka i najlepszy pies z tego rocznika.
Bíró Ferencné, to wegirka.

Na wystawe Championów moze byc zgloszony pies który ma championat Polski!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']CZy polski champion może być zgłoszony na tę wystawę?

Musze sobie sama odpowiedzieć - to jest wystawa CACIB, to chyba kto chce to zgłasza , a tytuły samo przez się idzie zrozumieć.
Muszę się gdzieś odbić za TATA dokąd nie pojade niestety :([/quote]

To przyjedz na te wystawy!

Link to comment
Share on other sites

Mam wydrukowane wszyskie dane i info od zaprzyjaźnionych Węgrów.

DERBY to wystawa CAC-owa- mnie pasuje :D
A Champion Show bez CAC, tylko tytuł Championa Championów można zdobyć ( najlepszy pies i najlepsza suka w rasie.

Zgłoszenia do 11.11.2005

[b]króliczku [/b]jedziesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Już wszystko wiem.Lenistwo nie popłaca.Przecież ja przywiozłam sobie informacje o tych wystawach z TATA. :D
Wystarczyło tylko ruszyć d..pę w kierunku katalogu 8) :wink:[/quote]

To potwierdza się to co napisałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krasna'][quote name='Kika']CZy polski champion może być zgłoszony na tę wystawę?

Musze sobie sama odpowiedzieć - to jest wystawa CACIB, to chyba kto chce to zgłasza , a tytuły samo przez się idzie zrozumieć.
Muszę się gdzieś odbić za TATA dokąd nie pojade niestety :([/quote]

To przyjedz na te wystawy![/quote]

Krasna a Ty masz coś wspólnego z Budapesztem?

Link to comment
Share on other sites

[b]KIKA[/b] -wszystko się zgadza. :D "DERBY" -to Nationale Dog Show - z prawem przyznawania CAC-Za zgłoszenie 40 Euro -w dniu wystawy 55 Euro
Wystawa "Championów"- jest bardziej wystawą prestiżową z przyznawanym tytułem "Championok Championja"
"Veteranok Veteranja"
Na tą wystawę przyjmowane są tylko Championy i Weterani.
Na Best in Show przyznany będzie tytuł " DOG OF YEAR 2005" :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...