Jump to content
Dogomania

potrzebuje porady ( Hyonate lub Bonharen)


pajunia

Recommended Posts

Paulina - teraz, po przeczytaniu tego wszystkiego, to ja już sama nie wiem czy można podawać podskórnie :roll: Ja tak dawałam 2 róznym psom kilka dawek i wiem o kilku innych psach które też tak dostawały. Info "wyszło" ze Słowacji, więc może oni tam wiedzą coś więcej...?
U mnie efekt był to raz, a dwa - napewno żadnego bólu nie było (podawałam w kark ) ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na początke porozmawiałam z "osobistą" wetka moich psów i kotów :lol: Powiedziała, że jedyny problem jaki mógł się przytrafić to "zmarnowanie" części leku. No, że nie wszystko się wchłonęło tak jak trzeba :roll: Pytała czy nie ma jakichś zgrubień, guzków - no nic takiego nie zauważyłam...

Link to comment
Share on other sites

Witam
Jedna z dogomaniaczek znalazła źródełko z Bonharenem. Chętni proszeni sa o kontakt !!! Im więcej osób, tym mniejsze koszty wysyłki.
Koszty :
Bonharen dostawowy inj 3x2 ml cena 180zl + koszty przesyłki
Bonharen dostawowy inj 6x2 ml cena 396zl + koszty przesyłki
Bonharen dozylny 1% inj 3x2 ml cena 150zl + koszty przesyłki
Bonharen dozylny 1% inj 3x6 ml cena 300zl + koszty przesyłki
Bonharen dozylny 1% inj 6x2 ml cena 250zl + koszty przesyłki
Bonharen dozylny 1% inj 6x6 ml cena 500zl + koszty przesyłki
Kontakt :
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Zamówienie "poszłoby" w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Zabajka wskocz tez na molosy tam sporo ludzi szuka i może napisz na priva mam nadzieję, że ten wątek jest przez innych nieco zaniedbany ...
moja sucz jest już w psim niebie i na razie/na zawsze tfu tfu nie potrzebujemy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Za późno znalazłam ten wątek.A właściwie znalazłam go przez przypadek.A teraz do rzeczy...dziewczyny pewnie już macie ten lek i tym razem sie nie załapie zapewne, ale mam pytanie...czy jadąc samemu do Czech lub na Słowację można go ot tak kupić w aptece czy trzeba u weterynarza?
Czy macie może jakieś namiary na takowego? Czy trzeba sie z takim lekarzem wcześniej skontaktować czy można tak "z biegu".
Sprawa dość pilna będę więc wdzięczna za szybki odzew.

Link to comment
Share on other sites

Patka dziękuję, że się odezwałaś.
Czyli jeżeli pojadę i odwiedzę weta do jest możliwość, że da mi receptę i będę mogła go kupić w każdej aptece?
Ja przepraszam,że tak truje, ale w środę chcę jechać i chcę mieć jakieś chociaż zielone pojęcie.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Z Bonharenem to jest obecnie jak z Yeti. Podobno jest ale nikt go nie widział. Miałyśmy niby-to pewne miejsce, a gdy Iwona chciała juz wysłać pieniądze okazało się, że źródełko wyschło :placz: Znalazła drugie źródełko, i już już prawie miałyśmy ampułeczki w rękach, gdy okazało się, że już nas ktoś ubiegł i NI MA :placz: Iwona poluje jak wytrwały myśliwy, ale okazuje się, że konkurencji jest sporo czyli polujących właśnie. Cena idzie w górę :angryy: (sprzedający widzą przecież jakie jest zainteresowanie ) ale nawet jak szybko piszemy, że bierzemy to okazuje się, że już sprzedane...
Więc szukamy, szukamy i czekamy. Cóż zrobić...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ten lek jest na receptę bo w aptekach do których dzwoniłam nikt o nim nie słyszał.W dwóch, w których mówiono po polsku dowiedziałam się, że leki weterynaryjne nie sa sprzedawane w aptekach tylko u weterynarza. Nie wiem ile w tym prawdy bo czytając fora ludziska mają jakieś recepty i gdzieś tam Benharen na nie kupują. Niesty nikt nie chce sie podzielic info skąd je ma.Ot życie....

Link to comment
Share on other sites

Będzie Bonharen! Znalazłam choć niestety drożej niz dziewczyny proponowały.Jednak nie mam innego wyjścia. Cud, że w ogóle udało mi się znaleźć. Cena 5500-6000 kc trochę mnie dobija , ale i tak wyjdzie to taniej niż Hyonate. Trzymajcie kciuki żeby nic złego nie wypadło, czyli żeby nikt mnie nie uprzedził .

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, to samo chciałam zapytać. Za ile ml te 5-6 tysięcy koron i czy to dozylny czy dostawowy...? Jest więcej ampułeczek w tym źródełku...? :razz: Bo dostawowy podobnież łatwiejszy do zdobycia, a problemy są z dożylnym....
A szczegóły z receptami wyjaśni Ci moja koleżanka Anetta, pisz na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Kupowała na receptę w Cieszynie po czeskiej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale zajęta byłam poszukiwaniem bonaherenu (dożylnego). W umówionym miejscu w Czechach miałam mieć 5 ampułek za 6 tys.koron, ale jak się okazało kobieta je sprzedała a nowych nie zdołała zamówić. Ponoć w fabryce nastąpiła jakaś awaria i kiedy ruszy produkcja nikt dokładnie nie wie.
W akcie desperacji zaczęłam poszukiwania bonaharenu w innych miejscach i znalazłam, ale tylko 1 ampułkę i to za 1463 kc (czyli w przeliczeniu na nasze 205zł). Ponieważ potrzebuję jeszcze jednej ampułki w miejsce to jadę po raz kolejny. Jeżeli ktoś chce to niech da szybko znać bo w czwartek po 16 będę dzwonić i zamawiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoda']ale będziesz zamawiać te ampułki po 205 zł za 1 szt?[/quote]

Na dzień dzisiejszy nie mam innego wyjścia. Dzisiaj, badź jutro rano będę bonaharen zamawiała a w zasadzie upewniała się czy jest i w niedzielę w nocy po niego pojadę.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Dziewczyny, a czy nie lepiej zamiast Bonharenu po 205 zł za ampułkę + podróż, zakupić Cartrophen w cenie około 230- 240 zł za 10 ml ampułkę...:roll: Ja pewnie tak postąpię, a Czesi niech się wypchają z takimi cenami ! To się nazywa zdzierstwo lub żerowanie na ludzkim nieszczęściu (czytaj pomoc właściciela dla ukochanego zwierzaka)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...