Jump to content
Dogomania

Krajowa Terierow - Raciborz 13.11.2005


UTAAP

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UTAAP']Czyzby nikt nie mial w planach tej wystawy???
Az tak bardzo odstrasza odleglosc, czy pora roku :roll:

****** TERIEROWCY - ODEZWIJCIE SIE! ******[/quote]

Ja mam to szczęście że mam blisko :D tak więc zgłoszenie posłane i jedziemy z młodą !!!

Link to comment
Share on other sites

wystawa terierow jest bardzo mila :) radze tylko ubrac sie cieplutko i wizac kawe albo herbate :) Na zewnatrz byly stoiska i dla psow i "dla ludzi" RIngi duze. Ja bede ze swoimi "utytulowanym foxterierem"( jak ktos ladnie nazwal mojego welsha ;-) ) i mam nadzieje ze z sunia tez :) o ile nie dostanie cieczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Czyzby nikt nie mial w planach tej wystawy???
Az tak bardzo odstrasza odleglosc, czy pora roku :roll:

****** TERIEROWCY - ODEZWIJCIE SIE! ******[/quote]


Ja się wybieram. :D Będę jechała z Pruszkowa, mogę jechac większym samochodem i zabrać dwie-trzy osoby za udział w kosztach paliwa.
tel 0-602 644 473 Kasia :dog:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MSMIMI']my tez bedziemy, jedziemyz dwoma bulterierami. gbedzimey tam pierwszy raz,stąd ja myslalam ze to nie jest na dworze ! :o[/quote]

Ja czytając info na stronie ZK Racibórz, wywnioskowałam, że wystawa będzie w hali. Mam zamiar tam zadzwonić i dowiedzieć się.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie - ta odleglosc :roll:
[b]bongobongo[/b], ja wprawdzie z Wawy bym jechala, ale pomysle i moze moglabym dojechac do Pruszkowa i sie z Toba zabrac. Mam tylko pytanie - planujesz wyjechac w nocy, zeby rano byc na miejscu, czy wyjad dzien wczesniej i nocleg na miejscu, zeby nie bylo nerwowki? Ja wczesniej nie jechalam samochodem na wystawe tak daleko, ale to napewno bardzo dlugo sie jedzie :roll: , stad moje pytanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']No wlasnie - ta odleglosc :roll:
[b]bongobongo[/b], ja wprawdzie z Wawy bym jechala, ale pomysle i moze moglabym dojechac do Pruszkowa i sie z Toba zabrac. Mam tylko pytanie - planujesz wyjechac w nocy, zeby rano byc na miejscu, czy wyjad dzien wczesniej i nocleg na miejscu, zeby nie bylo nerwowki? Ja wczesniej nie jechalam samochodem na wystawe tak daleko, ale to napewno bardzo dlugo sie jedzie :roll: , stad moje pytanie[/quote]

Jeżeli miałabyś kłopot z dojazdem do Pruszkowa, to mogłabym po Ciebie podjechać do W-wy. Planuję wyjechać w nocy, właściwie nad ranem ok. 3-4, ale chcę jeszcze przed wystawą zadzwonić do Raciborza i ustalić o której będę wchodziła na ring ( na pewno nie myślę o noclegu). Wiesz ja całkiem niedawno wróciłam z Estonii (1100 km w jedną stronę), więc ta odległość mnie nie przeraża!

Link to comment
Share on other sites

Ja rownież mam zamiar się pojawić........ :o :D
Przeraża mnie tylko odległość...........to jednak jest męczące... :o ........
tyle kilosów :o :D trzeba nadkładać , a jeszcze jak wymyślą jakieś objazdy..... :lol: :lol: :lol:



:drinking: termos dobra rzecz............ :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...