Jump to content
Dogomania

Krajowa Terierow - Raciborz 13.11.2005


UTAAP

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marcino1978'][quote name='sh_maniak']To znowu do zobaczenia koło ringu, teraz juz na spokojnie :D
[b]Trenuj bieganie z psem, bo sędzina na to uczulona jest[/b] :wink:[/quote]

to są teriery wiec potrzeba dynamiki - nie ma co się ociągać na ringu :wink:[/quote]

pilnie na to popatrze w waszym wykonaniu 8) :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='Marcino1978'][quote name='sh_maniak']To znowu do zobaczenia koło ringu, teraz juz na spokojnie :D
[b]Trenuj bieganie z psem, bo sędzina na to uczulona jest[/b] :wink:[/quote]

to są teriery wiec potrzeba dynamiki - nie ma co się ociągać na ringu :wink:[/quote]

pilnie na to popatrze w waszym wykonaniu 8) :evilbat:[/quote]

Wlasnie, wlasnie Marcino - zobaczymy jak Tobie pojdzie :evilbat: :lol: :lol: My caly czas cwiczymy, ale jak bedzie to sie okaze w praniu...Na sile psa ciagnac nie bede, bo to wyglada nienaturalnie, zreszta nie o to tutaj chodzi :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='sh_maniak'][quote name='Marcino1978'][quote name='sh_maniak']To znowu do zobaczenia koło ringu, teraz juz na spokojnie :D
[b]Trenuj bieganie z psem, bo sędzina na to uczulona jest[/b] :wink:[/quote]

to są teriery wiec potrzeba dynamiki - nie ma co się ociągać na ringu :wink:[/quote]

pilnie na to popatrze w waszym wykonaniu 8) :evilbat:[/quote]

Wlasnie, wlasnie Marcino - zobaczymy jak Tobie pojdzie :evilbat: :lol: :lol: My caly czas cwiczymy, ale jak bedzie to sie okaze w praniu...Na sile psa ciagnac nie bede, bo to wyglada nienaturalnie, zreszta nie o to tutaj chodzi :wink:[/quote]

ja juz mam swoje lata więc sprintu w moim wykonaniu nie zobaczycie :lol:

Link to comment
Share on other sites

No u nas doskonala i zloty medalik w posredniej :P . W porownaniu o NSwR przegralysmy, ale i tak sie ciesze, ze zdecydowalam sie jechac, bo mamy juz drugie CWC na koncie :D

[b]bongobongo[/b], bardzo dzekuje za transport na miejsce i przepraszam za klopoty....no wiesz z czym :oops:

Link to comment
Share on other sites

A ja się bardzo cieszę, że narazie złego odzewu nie było i na ogół zadowolenie słyszałam :wink: ja nie dostałam ani cwc ani nic takiego ale ogólnie mnie się atmosfera podobała nie wiem jak tam w innych rasach ale w szkotach bylo milusio co zaowocowało wspólnym szkockim zdjęciem, które można zobaczyć w wynikach z raciborza na [url]www.scottieserwis.pl[/url] :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...