Jump to content
Dogomania

A półfrancuska może być?


cocobull

Recommended Posts

[quote name='cocobull']Gotowałam kurze łapki, dawałam różne preparaty na rozwój chrząstki, nawet katowałam ją zaklejaniem uszek plastrami. Efektu brak. Chciałabym, aby miała stojące, ale chyba to juz jest niemożliwe. Słyszałam, że jak nie staną do 6-go miesiąca, to juz nie ma szans.
Ale jeśli znasz przypadki, żę stanęły w późniejszym wieku, to jest nadzieja.
Czy wiesz może jaka nazwe maja te preparaty?
P.S.
Ale Coco i tak jest śliczna.[/quote]To były preparaty dla ludzi nie pamietam nazwy, ale os.......... i coś tam, Jeśli znasz jakiegoś lekarza hirurga to on napewno będzie wiedział, a ja postaram się wieczorem dowiedzięć, bo moja siostra jest otopedą. Tym plastrowaniem mogłaś nieświadomie pogorszyć. Jednemu z moich pupili, uszy stanęły w pełni dopiero, gdy miał 10 mies, po trzech miesiącach podawania preparatu. Jeśli chcesz, to dowiem się nazwy i jutro dam Ci znać

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłabym zainteresowana tym preparatem. Jeśli bedziesz znała nazwę to daj znać. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.
Tak prawdę powiedziawszy, to podejrzewam,żę Coco nie jest 100% buldogiem, chociaz taką miała być. Pomijam oczywiście fakt nie posiadania rodowodu. Chodzi mi o wygląd. Ma za małą główkę, chociaż ta może jeszcze urośnie. Jest również ciut za długa. Te oklapnięte uszy i wystające czasami ząbki to moga być jej wady, ale chyba jednak jest u niej domieszka innej rasy. :roll:
Byliśmy z nią na poprzednim zlocie buldożków w Warszawie. I tam były prawie same rasowce. I jak zauważyłam różnią się one dość znacznie. Są małe i duże, krótkie i dłuższe. Główki też mają różne. Ale chyba wszystkie nie muszą być takie same? Byłoby nudno i monotonnie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

No na zlocie tym ostatnim bylo bardzo duzo roznych buldozkow.

Jedne mialy bardzo dlugie szyje, inne ogonki, inne ogolnie byly dlugie.
Byly buldozki ktore mialy dlugie nochale itp. Byly tez krociutkie i krepe psiaczki :) Ale jedno co ich laczylo - to ze byly kochaniutkie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocobull']Byłabym zainteresowana tym preparatem. Jeśli bedziesz znała nazwę to daj znać. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.
Tak prawdę powiedziawszy, to podejrzewam,żę Coco nie jest 100% buldogiem, chociaz taką miała być. Pomijam oczywiście fakt nie posiadania rodowodu. Chodzi mi o wygląd. Ma za małą główkę, chociaż ta może jeszcze urośnie. Jest również ciut za długa. Te oklapnięte uszy i wystające czasami ząbki to moga być jej wady, ale chyba jednak jest u niej domieszka innej rasy. :roll:
Byliśmy z nią na poprzednim zlocie buldożków w Warszawie. I tam były prawie same rasowce. I jak zauważyłam różnią się one dość znacznie. Są małe i duże, krótkie i dłuższe. Główki też mają różne. Ale chyba wszystkie nie muszą być takie same? Byłoby nudno i monotonnie. :wink:[/quote]Widzisz skleroza nie boli, ale przeszkadza w życiu. Przepraszam ale zupełnie zapomniałam. Zaraz napiszę kartkę i polożę przy telefonie, to chyba wtedy nie zapomnę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Agama']Preparatem dla psow na rozwoj chrzastki jest Arthoflex byc moze zrobilam jakas literowke ale wet bedzie wiedzial o co chodzi .Preparat dostepny jest w lecznicach nie jest tani okolo 60 zl.[/quote]Te preparaty dla psów nie są najlepsze. Ja pisałam o preparacie dla ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocobull']Jeszcze raz witamy Wszystkich. Niektórych znamy już z innego Forum - pozdrawiamy.
Draczyn, jeśli pozwolisz, to przypomnę Ci o preparacie jeszcze raz w środę. Dzięki za życzliwość. :lol:[/quote]Tylko koniecznie mi przypomnij. Ona wraca w środę albo w czwartek

Link to comment
Share on other sites

Coco. Jak widzisz ni zapomniałam. Skonsultowalam się jeszcze z weterynrzem. Agama miała rację. w tej chwili faktycznie nalepszym środkiem na te sprawy jest Arthoflex. Ja stawialam psu uszki w wieu 6 do 8 mies., kiedy jszcze ten środek nie był powszechnie znany. Tak że lepiej bedzi jak zastosujesz się do porad weta. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...