Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

[quote name='Ina&Fun']Ja też dzisiaj dostałam potwierdzenie :multi:
Nie wiem tylko o której zaczyna sie sędziowanie belgów, a na stronie zk tez nie mogę tego znaleźc:oops:

Z tego co pisze na potwierdzeniu wynika, że jednak trzeba mieć zaświadczenie o stanie zdrowia psa.[/quote]

yy zawsze trzeba

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Polna']SH mam prośbe :)
Czy będziesz jeszcze przed wystawą w zk Katowice ?
gdyż wpłaciłam o 5zł za mało, a nie opłaca mi się wysyłac9wyjdzie tyle samo za przelew) podrzuciłabym kaske na wystwie ?[/QUOTE]
czy mógłby ktos z katowic pomóc??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']A to ty taka mloda :>? Wiesz to bedziemy 2 bo wilczarz tez ma swietny ruch, a jak jakis pipidowek zamiast ringu nam dadza to... :|[/quote]

nien no do Katowic się nie pcham nawet nie próbowałam ale zaraz zgłoszenia są na wystawie?? to może pójde :lol: ale ja się nie nadaje

a wilczarze nie w niedziele bądź piątek ;-)?

Link to comment
Share on other sites

Qrcze blade, co się dzieje :razz:
Nie mogę wpisać posta :mad:

Może teraz sie uda :cool1:

Jeśli kogoś prośbę przeoczyłam to proszę się upomnieć.

[B]terier tybetański[/B] - niedziela - ring 7, antresola - 14.40

[B]belgi[/B] - niedziela - ring 5 - start 12.35

[B]sznaucer min. p/s[/B] - sobota - ring 8, antresola - 10.00
[B]sznaucer min. cz/sr.[/B] - sobota - ring 10, antresola - 12.00

[B]sznaucer średni cz.[/B] - sobota - ring 8 - 12.30
[B]sznaucer średni p/s[/B] - sobota - ring 8 - 13.00

na ringu 11 w sobotę idą: [B]broholmer, buldog ang., bullmastiff, pies z Majorki, shar pei[/B]

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał(a) [B]Polna[/B]
[I]SH mam prośbe :smile:
Czy będziesz jeszcze przed wystawą w zk Katowice ?
gdyż wpłaciłam o 5zł za mało, a nie opłaca mi się wysyłac9wyjdzie tyle samo za przelew) podrzuciłabym kaske na wystwie ?[/I]

czy mógłby ktos z katowic pomóc??
__________________

Po prostu na wystawie dopłacisz w kasie brakującą kwotę :)
Dopłata w oddziale już i tak niczego nie zmieni, bo potwierdzenia wyszły, a numerki są poza oddziałem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Qrcze blade, co się dzieje :razz:
Nie mogę wpisać posta :mad:

Może teraz sie uda :cool1:

Jeśli kogoś prośbę przeoczyłam to proszę się upomnieć.

[B]terier tybetański[/B] - niedziela - ring 7, antresola - 14.40

[B]belgi[/B] - niedziela - ring 5 - start 12.35

[B]sznaucer min. p/s[/B] - sobota - ring 8, antresola - 10.00
[B]sznaucer min. cz/sr.[/B] - sobota - ring 10, antresola - 12.00

[B]sznaucer średni cz.[/B] - sobota - ring 8 - 12.30
[B]sznaucer średni p/s[/B] - sobota - ring 8 - 13.00

na ringu 11 w sobotę idą: [B]broholmer, buldog ang., bullmastiff, pies z Majorki, shar pei[/B][/quote]

[B]SH[/B] dziękuje ślicznie za ten 11 ring ;-)) rozumiem że dozie prawie same na ringu będą ;-)(tylko chyba kilka sztuk czegoś innego ma 12)

Link to comment
Share on other sites

Witam
Czy ktos mógłby mi powiedzieć o co chodzi.
W potwiredzeniu przyjącia jest napisane: Warunkiem wstępu na wystawe z psem jest posiadanie altualnego urzędowego świadectwa weteryjnaryjnego.
To zaświadczenie o szczepieniu nie wystarczy???

Link to comment
Share on other sites

no jasne srutututu majtki z drutu....:lol: :cool3: od tego do jasnej ciasnej jest ten paspzort za który wywalilismy jakies pieniadze zeby tam wpisywac ze pies zdolny do przewozu...jeszcze beed moze ganiac po urzedowcach jakis co wiedza tyle o weterynarii co ja o kosmosie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']
[B]sznaucer min. p/s[/B] - sobota - ring 8, antresola - 10.00
[B]sznaucer min. cz/sr.[/B] - sobota - ring 10, antresola - 12.00

[B]sznaucer średni cz.[/B] - sobota - ring 8 - 12.30
[B]sznaucer średni p/s[/B] - sobota - ring 8 - 13.00

[B]i[/B][/quote]

dziekuje :loveu: mam nadzieje ze dam rade i ze ringi 8 i 10 sa gdzies bliko siebie

Link to comment
Share on other sites

Takie zaświadczenie wydają lekarze weterynarii, ale ja akurat po nie nie pójdę, bo do tej pory nikt ode mnie nie wymagał, mimo adnotacji na potwierdzeniu. Tak było np. z wystawą w Poznaniu, zawracałam głowę koleżance, żeby mi wystawiła świstek a potem nikt o niego nie zapytał. To nieprofesjonalne i nieuczciwe wymagać od wystawców dokumentów, które są potem jak psu na budę. Bzdura.

Link to comment
Share on other sites

:eviltong:[quote name='Marta Chmielewska']Takie zaświadczenie wydają lekarze weterynarii, ale ja akurat po nie nie pójdę, bo do tej pory nikt ode mnie nie wymagał, mimo adnotacji na potwierdzeniu. Tak było np. z wystawą w Poznaniu, zawracałam głowę koleżance, żeby mi wystawiła świstek a potem nikt o niego nie zapytał. To nieprofesjonalne i nieuczciwe wymagać od wystawców dokumentów, które są potem jak psu na budę. Bzdura.[/quote]

ja takie zaswiadczenia przestalam sie marwtic gdzies w 99 roku :eviltong: i do tej pory mnie wpuszczali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Takie zaświadczenie wydają lekarze weterynarii, ale ja akurat po nie nie pójdę, bo do tej pory nikt ode mnie nie wymagał, mimo adnotacji na potwierdzeniu. Tak było np. z wystawą w Poznaniu, zawracałam głowę koleżance, żeby mi wystawiła świstek a potem nikt o niego nie zapytał. To nieprofesjonalne i nieuczciwe wymagać od wystawców dokumentów, które są potem jak psu na budę. Bzdura.[/quote]

ja wole miec na zaś w Sopocie, Wawce i w Legionowie (jezień-zima) a tam gdzie się na parking wjeżdrzało to ani Głogowie ani w Poznianiu ani w Łodzi na klubie nie sprawdzali nic...

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze o świstkach.
Ja nie biorę takiego zaświadczenia z kilku powodów:
1)Nie mam na to czasu w Krakowie trzeba albo nmieć od swojego weta i dopiero do powiatu ,albo piesy na auto i do powiatu,ludzie horror.
2) to kosztuje i to nie mało licząc nawet że mój wet wystawi za darmo to powiatowy już 30 zł. od sztuki do katowic wiozę bagatelka 11 piesków co za samę zaświadczonka daje 330 zł. bo każdy musi mieć osobne!
3) faktycznie nikt tego nie sprawdza,co mnie z gróbsza nie dziwi bo jest nieraz taki tłum że by ten wet na wejściu nie wyrobił!
4) jak mam mieć zaświadczonka to po co na wejściu jest wet? Sprawdzić świstek każdy umie!
5) Mimo wymaganych świadectw na wystawie można czasem spotkać psy z aktualnym św zdrowia i z np.zaawansowaną nużycą ,Zaświeżbiałymi uszami ,a nawet kaszlem kenelowym i nikt mi nie powie że jak pies ma rozdrapane do krwi ucho to wet tego nie widział.Późniejsze tłumacznie było takie żre papiery w pożądku a wł.powiedziałże mu się psy zcięły i krew z tego powodu,no ale ślepym trzeba chyba być żaby świeżbu nie rozpoznać i to tak zaawansowanego.
Moje zdanie jest takie że papuierki to oni sobie mogą chcieć moje psy są zdrowe(bo nie przywiozłabym ich na wystawę tylko leczyła w domciu) a jak wet w to wątpi to niech sobie go bada,bo jak choroba jest w stadium początkowym to i tak ani na papierku jej nie będzie ani wet się jaj nie dopatrzy i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...