Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

[quote name='jo-jo']do Związku ale nie wiem czy poprawią bo to już chyba d druku powoli idzie[/quote]

No nic... narazie nie wazne... ale w Katowicach z kims pogadam.... zeby na swiatówce w katalogu byla juz nazwa rasy gonczy siedmiogrodzki...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']kurcze bardzo by sie to przydalo...szczegolnie mi bo nie wiem jak wyrobie z wystawieniem kilku psiakow na roznych ringach pewnie w kilku miejscach na wystawie:)[/quote]

ja też bym chciała żeby wiedzieć o której moge sobie wstać i ogólnie wszystko zorganizować ;-)) również już zaczełam na potwierdzenie czekać ale nie sądze żeby przyszło w przecągu najbliższych dwóch tygodni 8)

Link to comment
Share on other sites

No ja mam nadzieję że będzie bo jak przyjeżdżam na wystawę przed dziesiątą a na ring wchodzę o czternastej to aż coś mnie skręca:mad: ,że nie wspomnę o biednym psiaku który jest już tak znudzony że ma wszystko w nosie lub tak rozbrykany że nie jest się w stanie og ustawić bo w końcu z klatki wypuścili:eviltong: .
A poza tym po co robić sztuczny tłok zwłaszczaw hali o ograniczonej przepustowości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowooka']ale jestes dowciapna jak dostane mapke moge isc bo gubic sie nie chce[/quote]
Ale to naprawdę żadna filozofia :)
Wychodzisz z dworca (głównym środkowym wyjściem), schodzisz w dół i skręcasz w prawo. Dochodzisz do końca ulicy do Rynku ( :lol::lol: :lol: - za który robi skrzyżowanie torów tramwajowych) - po obydwu stronach masz domy towarowe Zenit i Skarbek. Skręcasz w lewo i idziesz wzdłuż ul. Korfantego w kierunku Spodka, który widzisz na horyzoncie praktycznie od razu :)

Link to comment
Share on other sites

Droga rzeczywiscie nie jest trudna. Może by ktoś z talentami wstawił małą mapkę z drogą! Może np.\ zeskanować plan miasta i zaznaczyć. Ja muszę tam dojechać samochodem i też będzie cyrk! :roll: mam nadzieję że będę dobre drogowskazy albo podczepie się pod pierwszy samochód z psem w środku który zobaczę!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eveandAxel']Droga rzeczywiscie nie jest trudna. Może by ktoś z talentami wstawił małą mapkę z drogą! Może np.\ zeskanować plan miasta i zaznaczyć. Ja muszę tam dojechać samochodem i też będzie cyrk! :roll: mam nadzieję że będę dobre drogowskazy albo podczepie się pod pierwszy samochód z psem w środku który zobaczę!:evil_lol:[/quote]

Dooobre!:evil_lol:

A jak z zaparkowaniem samochodu w okolicach spodka? Duże problemy, czy jest przewidziany jakiś parking?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']sa dwa parkingi jedzie sie na gore nad spodek. I radze ejchac na sama gore bo tam jest ładnie wyłozony kostka..a na tym nizej moze byc błotko. [/quote]

Dzięki za odpowiedź - troszkę mnie uspokoiłaś.;)


[quote name='flashka-g']Troche sie potem zle schodzi z tymi wszystkimi gratami i psami...no ale tak juz jest. [/quote]

Schodzić to można - gorzej będzie spowrotem, bo pod górkę....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://link2.de.map24.com/?lid=fd5dfad3&maptype=JAVA&width=1500&lang=en&wx=1141&wy=3016"] Tutaj[/URL] macie naprawdę fajny plan miasta. Spodek jest przy samym Rondzie. Osoby dojeżdżające samochodrem mogą dokładnie na niej prześledzić trasę.

Mam nadzieję, że to choć odrobinę niektórym pomoże :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gra...']Schodzić to można - gorzej będzie spowrotem, bo pod górkę....:diabloti:[/quote]

Niestety ja sie zawsze musze prosic zebym mogła stanac przed brama na chwile zeby wyładowac klatki itd, bo naprawde w klatce z kólkami łatwo mozna tam połamac sobie kółka. Pozniej jak juz jets mniej osob mozna poszukac gdzies na dole kolo blokowiska blizej miejsca i latwiej sie zapakowac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...