Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest bernulka

Nio, a ja [b]SOBOTKA[/b] na 100 %, a [b]niedziela[/b] na 80 % ;) Powinnam być, w niedziele, ale nie wiem ;) Napewno w piątek mnie nie bedzie bo szkoła. Ala a amstaffy to chyba w piątek, co? :cry:

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Morrisonka, to nie pech. To świadome działanie O/Katowice! Już od kilku dobrych lat, V grupa jest zawsze w piątek. A ja - niestety - nie mogę co roku zwalniać się w piątek, bo... Katowice. Pisałam o rotacyjności dni prezentowania poszczególnych ras. Zero reakcji. Już nie mówiąc o oglądalności tych piątkowych ras. Jakoś to władz katowickich nie wzrusza. Dziwne.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna_hancza']Jedno jeszcze pytanko...czy moge nabyc gdzies chuste DGM?To sa siakies szpecialne czy wystarczy poprostu blekitna? :roll: Tak z ciekawosci pytam[/quote]

Kiedys gdzies na dogomanii byl topic na temat chust, z namiarem, gdzie mozna je zamowic. Moze uda Ci sie znalezc ten topic korzystajac z funkcji "szukaj". Ale z tego, co kojarze, chusty chyba juz "wyszly". Ja tez nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bernulka']

paździoszki[/quote]

Hmmm... Co to właściwie oznacza "paździoszki"? Czy Ty nas aby nie obrażasz? :lol: I jeszcze taka luźna uwaga - tylko się dla odmiany Ty nie obraź: ten text w Twoim podpisie "Kliknij na banerek - śliczna Hera zaprasza" doprawdy kojarzy mi się z czym innym aniżeli z berneńczykiem... Czy tylko mi? :roll: 8) :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Morrisonka, to nie pech. To świadome działanie O/Katowice! Już od kilku dobrych lat, V grupa jest zawsze w piątek. A ja - niestety - nie mogę co roku zwalniać się w piątek, bo... Katowice. Pisałam o rotacyjności dni prezentowania poszczególnych ras. Zero reakcji. Już nie mówiąc o oglądalności tych piątkowych ras. Jakoś to władz katowickich nie wzrusza. Dziwne.
pzdr.[/quote]

A może - bez obrazy - na piątek przewidziane są grupy globalnie najmniej widowiskowe, efektowne? Moim zdaniem to tak właśnie jest.

Link to comment
Share on other sites

dopiero znalazłam temacik i od razu odpowiem...

Po pierwsze jedziemy do Katowic również ;-) i tak samo jak czarna_hancza poszukuje takiej chusty z dgm może ktoś by chciał nas spotkać tam to łatwiej było by znaleźć.. z Molosów dostałam czapke ale tu chciałabym mieć chuste żeby ktoś nas rozpoznał ;-) chusta jak największa tylko może być :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar'][quote name='Asiaczek']Morrisonka, to nie pech. To świadome działanie O/Katowice! Już od kilku dobrych lat, V grupa jest zawsze w piątek. A ja - niestety - nie mogę co roku zwalniać się w piątek, bo... Katowice. Pisałam o rotacyjności dni prezentowania poszczególnych ras. Zero reakcji. Już nie mówiąc o oglądalności tych piątkowych ras. Jakoś to władz katowickich nie wzrusza. Dziwne.
pzdr.[/quote]

A może - bez obrazy - na piątek przewidziane są grupy globalnie najmniej widowiskowe, efektowne? Moim zdaniem to tak właśnie jest.[/quote]

Jakto najmniej widowiskowe? A kto to może oceniać i jakimi miarami?
Wcale nie uważam, że psy z V grupy są mniej efektowne :evilbat:


Ja również byłabym zainteresowana chustą, ale nik nic nie wie na ten temat :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote]A może - bez obrazy - na piątek przewidziane są grupy globalnie najmniej widowiskowe, efektowne? Moim zdaniem to tak właśnie jest.[/quote]

No co Ty?!

Niby taki samojed ma byc mniej efektowny? Albo chow chow?! Ty, chyba nie zdajesz sobie sprawy, jak niektorzy reaguja na takie rasy - konkretnie, to najczesciej zbieraja szczeke swa z podlogi. Tak mniej wiecej bylo w moim przypadku. ;-)

[quote]
Czy tylko mi?[/quote]

Chyba tylko...

Glodnemu chleb na mysli 8)

A swoja droga, czy ktos wie jak jest z klasa championow? Chcialabym wystawic swoja suke na owej wystawie < sedzia >, ale championat konczymy dopiero w grudniu < o ile dobrze pojdzie, naturalnie 8) >, pozniej czas jaki trzeba odczekac na tytul i te sprawy, reasumujac - czy jak podesle im skan w ostatniej chwili, to przyjma? Czy moze lepiej sobie darowac?

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Moja znajoma miałą taką sytuacje i sobie darowała ;) A co do grupy V to to napewno nie jest najmniej efektowa grupa - takie jest moje zdanie.

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...