Jump to content
Dogomania

czy mogło sie cos stac???


luki987

Recommended Posts

wczoraj przyszedł do mojej siostry chłopak bawił sie on z wiki moja siostra na chwile wyszła a on nie pytajac wzioł ja na rence ona zaczeła sie krecic i wypadła mu :x juz chciałem go zabic!!! popiszczała przez chwile. po chwili zaczeła ise znowu bawic i biegac. normalnie chodzi i nic ja nie boli. czy mogło cos sie jej innego stac!!! bo ma ledwie 1 miesiac i 2 tygodnie! pomocy dzis jest wesoła i zabawna i ooczywiscie wszystko gryzie!!czy mmogło cos sie stac

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że jeśli coś by się stało, to napewno psiak dałby to po sobie poznać... A skoro sunia bawi się i jest wesoła to nic jej nie jest... Możesz również zwrócić uwagę na jej uszka (jeśli zawsze jej stoją), bo podobno gdy yorczek się źle czuje, natychmiast klapią mu uszka i jest posmutniały...
Nie martw się!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luki987']wczoraj przyszedł do mojej siostry chłopak bawił sie on z wiki moja siostra na chwile wyszła a on nie pytajac wzioł ja na rence ona zaczeła sie krecic i wypadła mu :x juz chciałem go zabic!!! popiszczała przez chwile. po chwili zaczeła ise znowu bawic i biegac. normalnie chodzi i nic ja nie boli. czy mogło cos sie jej innego stac!!! bo ma ledwie 1 miesiac i 2 tygodnie! pomocy dzis jest wesoła i zabawna i ooczywiscie wszystko gryzie!!czy mmogło cos sie stac[/quote]
luki987 miałam tak samo tylko że to było tak: szłam Toffim na spacer i na trawce zatały dwie dziewczyny jedna o nic mnie nie pytając wzięła go na ręce wtedy powiedziałam jej żeby go puściła nie poskutkowało bezczelnie powiedziała że go nie wypuści więc chciałam go wziąć z jej rąk ale przesunęła się Toffik (jak to on bo nie lubi obcych) zaczął się wyrywać no i spadł wzięłam go na ręce i poszłam z nim do domu chwilke ze spuszczonym ogonkiem poleżał w posłanku(i oczywiście piszczał :cry: )ale na szczęście potem czyli tego samego dnia biegał już i bawił się.Chętnie bym ją tak zrzuciła! :evil: . Ciekawe czy wtedy wzięła by Tofficzka na ręcę. A i ucałuj Wiki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...