Jump to content
Dogomania

1 występ na Łotwie = Champion Łotwy?


Toller

Recommended Posts

No a ja wam powiem, ze zgłupiałam całkie, bo taką odpowiedz od pracownika zwiazku na Łotwie dostałam dzis:

"
Hi Karolina,
I have no idea where you heard such rumors maybe you are crossing Lithuania with Latvia? In Lithuania your dogs need to get 3 CAC, however in Latvia only one for LV CH, if your dog is already a PL CH for example. We needed before 3 CAC in Poland also, now we need only one CAC in Poland for Polish Champion! "


I co o tym myslec ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[b]Karenina[/b] -problem polegał na tym ,iż Łotysze wstrzymali chwilowo (do podpisania porozumienia z ZKWP w sprawie przyznawania im Ch PL)za 1 x CAC = CH LV .Dzwoniąc do LKF usłyszałam ,że gdy tylko umowa obustronna zostanie podpisana Łotysze ponownie będą przyznawać CH LV za 1x CAC dla Ch PL.Z tego wynika ,że umowa już została podpisana i wchdzi w życie :D

Link to comment
Share on other sites

Bez względu na wyniki negocjacji LKF-ZKWP i tak na Łotwę jadę .W Rydze się okaże jak to z tymi przepisami jest w praktyce.Nie wiem czy uda mi się przywieść tego upragnionego CAC -a ,bo jak do tej pory mam 11 psów w stawce a jeszcze są przyjmowane zgłoszenia.Będzie bardzo cięzko wygrać i sprawdzić w praktyce ile CAC jest potrzebnych do Ch LV :wink:

Link to comment
Share on other sites

No dobra.
Po wnikliwym przeczytaniu tego tematu wiem tyle, co mniej niż zero 8)
Jadę do Rygi- walczyć będziemy teoretycznie o wszystko, co nam w łapki będzie chciało wpaść.
Nadal jednak nie wiem czy jedziemy, żeby powalczyć o CACIB'a, czy CAC również mógłby się nam do czegoś przydać :-?
Nic- się okaże w praniu 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']No dobra.
Po wnikliwym przeczytaniu tego tematu wiem tyle, co mniej niż zero 8)
Jadę do Rygi- walczyć będziemy teoretycznie o wszystko, co nam w łapki będzie chciało wpaść.
Nadal jednak nie wiem czy jedziemy, żeby powalczyć o CACIB'a, czy CAC również mógłby się nam do czegoś przydać :-?
Nic- się okaże w praniu 8)[/quote]
Przypominam ze tam CACIB= CAC wiec 2 w 1 i tak i tak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia'][quote name='NigdyNigdy']No dobra.
Po wnikliwym przeczytaniu tego tematu wiem tyle, co mniej niż zero 8)
Jadę do Rygi- walczyć będziemy teoretycznie o wszystko, co nam w łapki będzie chciało wpaść.
Nadal jednak nie wiem czy jedziemy, żeby powalczyć o CACIB'a, czy CAC również mógłby się nam do czegoś przydać :-?
Nic- się okaże w praniu 8)[/quote]
Przypominam ze tam CACIB= CAC wiec 2 w 1 i tak i tak ;)[/quote]


Nie do końca 8) Pies ,który jest już Championem Łotwy i otrzyma CAC -"przekazuje go " następnemu czyli res CAC ,ale np. CACIB może sobie zatrzymać bo nie jest jeszcze Interchampionem :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]DOROTAL[/b] napisała

[quote]Tak bede miala w Rydze u dwoch moich psow, ktorymi bede walczyc o CACIB a z CAC bede musiala rezygnowac[/quote]

Ja mogłabym z tego CACIBA zrezygnować -na konto CACA. :wink: o którego także zażarcie w Rydze będziemy walczyć.Niech się spełni :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy'][quote name='Agasia']Przypominam ze tam CACIB= CAC wiec 2 w 1 i tak i tak ;)[/quote]

"Wash & Go" normalnie :wink:
Choć, gdybyś napisała, że CAC=CACIB, to bym polemizowała :lol:
No, ale tak, czy siak, z CAC'a, który by nam nic nie dawał, też byśmy się pewnie cieszyli 8)[/quote]
E tam nic nie dawal... ;) Male kombinacje i ch.lv w lapce ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='kinia1']Witam mam pytanie. Jesli mamy MŁ.CH.LI to wystarczy nam jeden cac do uzyskania dorosłego chempionatu Łotwy??[/quote]
Jesli MŁ.CH.LI oznacza mł. ch Łotwy, to
1. jesli zrobiony przez 3 JCAC to tak
2. jesli zrobiony przez 1 JCAC i mł. champion innego kraju to nie

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=3]W wersji angielskiej łotewskiego zwiazku [url=http://www.dogs.lv/index.php?mode=ldoc&id=1&depart=244&sdepart=214]DOGS.LV[/url] jest ze trzeba 3 JCAC, natomiast w wersji łotewskiej [url=http://www.dogs.lv/index.php?mode=ldoc&id=1&depart=205&sdepart=497]DOGS.LV[/url] jest ze 1 JCAC + ml. championat
w punkcie 5.2.[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=3]Suns, kurš ir FCI atzītas valsts jaunais Čempions, saņemot JCAC sertifikātu, kļūst par Latvijas jauno Čempionu.

A to mam tez w katalogu z Rygi z 15.03.2009 i w wersji angielskiej jest tak :
5.2 Dog, which is Junior Champion of FCI country becomes Latvia Junior Champion with 1 JCAC certificate
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dla psów zarejestrowanych w PL chcących zdobyć Mł Ch Łotwy trzeba mieć 3xJCAC niezaleznie od liczby mlodziezowych championatów innych krajów FCI. Polska nie podpisała umowy z Łotwą i nie ma championatów na skróty na Łotwie - info 100% pewne!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...