Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

A ja bym bardzo prosila o numer BIC ([U][COLOR=#0000ff]International Bank Account Number)[/COLOR][/U]
[COLOR=black]bez tego numeru nie moge przeslac pieniedzy.Dzwonilam juz do zwiazku ...podano mi numer 83,ale to nie jest ten...numer BIC musi miec od 8 do 11 znakow.Blanka jesli by to bylo mozliwe to dowiedz sie o ten numer.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blanca ja tez bardzo dziekuje za odpowiedz,bardzo mi :ylsuper: to pomoglo.


[COLOR=red][B]Wszystkim zycze zdrowych,wesolych i spokojnach swiat Bozego Narodzenia i radosnego,szczesliwego Nowego Roku 2006!!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]I do zobaczenia w Glogowie:thumbs: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=red][FONT=Arial]A ja wam życzę Wesołych Świąt, Udanego Sylwestra oraz [I][U][COLOR=orange]ŻEBY SPEŁNIŁY SIĘ WSZYSTKIE WASZE NAJSKRYTSZE MARZENIA[/COLOR][/U][/I][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red]I jak mówił Ki-wi...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=deepskyblue][COLOR=blue]Do zobaczenia w Głogowie[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=darkorange]ps Życzę wam jeszcze, żeby udała wam się bardzo ta wystawa ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, w Głogowie będzie nas sporo. Obyśmy tylko w tym tłoku mogli się spotkać. Może być ciężko... Bo to i wystawa 2-dniowa i ciasno. Ale próbować warto!:lol: :lol:
Pzdr.[/quote]

Asiaczku my jedziemy po raz pierwszy do Głogowa, możemy się samochodem doczepić???? bo nie wiem gdzie jechać a na dwa zawsze raźniej???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Asiaczku my jedziemy po raz pierwszy do Głogowa, możemy się samochodem doczepić???? bo nie wiem gdzie jechać a na dwa zawsze raźniej???[/quote]
[B]Musiałek[/B] - bardzo chętnie. My jedziemy z Bongobongo, jej samochodem. O której będziemy się zbierać i ruszać z W-wy - jeszcze nie ustalałyśmy. Dam znać na priv, jak już to będzie ustalone, OK?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My chyba jedziemy z jedną ze Zmorek. Tylko że nie wiem czy na czas zgłosiłam bo pisze że do 30-go i tak zrobiłam ale po 20-tej... Będe miała w samochodzie miejsce dla kogoś z psem. Mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Jeżeli jest ktoś chętny to zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

o ile mi się dobrze zdaje to powinna być rozpiska ile psiów w poszczególnych klasach i raczej plan sędziowania też :D a ja czekam na potwierdzenie :roll: i tak się zaczęłam zastanawiać czy dzwoniłam żeby zobaczyć czy doszło :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...