Jump to content
Dogomania

pudel sredni


annamus

Recommended Posts

Nie powiedziałabym ,że miniatury są hałaśliwe,są żywiołowe,pełne temperamentu,a hałasują tylko w grupie,ale tu już wzrost nie ma znaczenia,gdy mam jedną lub dwie w domu,to tak jak by psa nie było,jedne są bardziej wyciszone ,inne nie ,tak jak w każdej rasie i w pudlach różnią się psy między sobą charakterem.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Sonya odpowiada z opóźnieniem, to ja już nie wiem jak nazwać swój refleks :wink: dla mnie do końca życia ideałem pozostanie średniak, super psychika i wygląd, duże również są cudowne, ale to jest już spory pies i nie każdy może sobie na niego pozwolić

Link to comment
Share on other sites

Cóż,każdy ma swoje zdanie,widziałam duże i małe lękliwe,a super psychikę mają moja maleńka Atena,Gogo,Dalia czy Mery,mówię o suczkach ,które ja wystawiałam,ktore nie płoszyły się nigdy,pięknie się prezentowały,życzę wszystkim psów o takiej psychice,przy największej psiej awanturze dobermanów,przy ringu pudli,moja Tusia jako jedyna na 4 ry suczki szła dalej z podniesionym ogonem i ani przez moment się nie zawachała,a takich pudli wśród tych małych jest bardzo dużo.

Link to comment
Share on other sites

Sredniak, sredniak i jeszcze raz sredniak :D O innych pudelkach sie nie wypowiadam, bo zupelnie nie znam...chociaz, ostatnio moja wyzlica zostala "zaatakowana" :lol: przez bardzo bojowa miniaturke (tak, tak, tak, miniaturke) i............dziewczyny bawily sie razem jakies pol godziny, a pudliczka sprawiala wrazenie szalenie inteligentnej psiny i bardzo fajnej(Cisa byla zachwycona tym, ze mozna ja tak wspaniale za futerko tarmosic:))...ale to moj jedyny kontakt z mini-pudelkami.
Mimo tego stawiam na sredniaczka...teraz juz tylko czas na wybranie skad ma pochodzic :D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie kuście, nie kuście, bo jeszcze dokupię do kompletu średniaka :wink: Tak po cichu powiem że przez chwilę myślałam o białym średniaku, zamiast dużego.
Alfa ma rację co do charakteru, to wszytsko zależy od konkretnego psa i od wychowania. Jak to Iwona zawsze mówi ja wychowuję swoje psy na psy :wink: Wiedzą co im wolno a co nie, nie robię z nich rozchisteryzowanych, trzęsących się i proszących na rączki pieseczków. Więc moje psy pozostają psami i nie ma różnicy w zachowaniu dużego mini i toya, przynajmniej u mnie. Aha i wszytskie są chodzącymi mądrościami. No i proszę mi tu nie krytykować innych wielkości :lol: Bo wszytskie pudle są super i wszystkie są mądre, jedym słowem pudel duzy, mini, sredni czy toy to po prostu ideal :wink:

Link to comment
Share on other sites

A ja mogę napisać :wink: że "serca mam dwa" :D i do średniaków i do miniatur/toyi.
Każda z odmian wielkościowych ma swoje zalety i wady, choć i u mnie na pierwszym miejscu są czarne średniaki, troszkę z sentymentu, bo ktoś je musi przecież hodować :roll: :wink: :D , a suki hodowlane są już tylko w dwóch hodowlach w Polsce, z czego tylko jedna ma szczeniaki co roku...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Wyobrazcie sobie ze w schronisku w Gliwicach jest przepiekny brązowy sredniaczek! Bardzo tam cierpi, nie umie sie odnalezc w takich warunkach :placz: . Podaję link, moze znacie kogos kto moze mu pomoc, bo narazie nikt rozsadny sie nie zgłosil po niego. Ja mialam brazowego średniaka, ale niestety odszedł w marcu po ciężkiej chorobie. To byl cudowny psi przyjaciel rodziny! teraz mam białego maluszka i dlatego nie moge sie zdecydowac na drugiego psa. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20395&highlight=pudel%2C+pudelek"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20395&highlight=pudel%2C+pudelek[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...