Jump to content
Dogomania

2 psiaki sycyńskie - proszę! zapalcie świeczki


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buluś i Ukrainiec, tak strasznie mi przykro :cry: Najgorsze są takie pożegnania, kiedy wiemy, że odchodziły samotnie w nieznaną drogę :cry:
Mam nadzieję, że za Tęczowym Mostem zaznacie radości i miłości, której nie dane wam było doświadczyć tutaj...
Teraz biegacie z mieleckim Scoobiem, Azunią z Azorka i wieloma innymi schroniskowcami :cry:

[img]http://arrt-ola.cyberdusk.pl/forum/images/smiles/znicz1.gif[/img][img]http://arrt-ola.cyberdusk.pl/forum/images/smiles/znicz1.gif[/img]

[img]http://arrt-ola.cyberdusk.pl/forum/files/ere_galerij_214.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że Wanda opacznie zrozumiała moje intencje, ale za to nic nie mogę. Wszyscy wiedzą, jak wspaniałą jest osobą dla swoich psów, co podkreślam na każdym forum, na którym wystawiam psy. Ten wątek był nie związany z samym Sycynem, tylko wątek osobisty, mój i mojej córki. Takie wewnętrzne odczucie. Miłość Wandy do psów jest wiadoma - nikt, kto ich nie kocha, nie przygarnia ich i nie broni przed złem. Ta miłość jest po prostu tak oczywista, że nawet nie ma potrzeby o niej przypominać. Psiarze wiedzą, Wando, jak bardzo je kochasz.
Wątek o tych psiakach był więc tylko od mojej rodzinki, zupełnie poza schroniskowy - taki od serca osób, jak słusznie napisałaś, które mają sporadyczne kontakty z psami (bo o tym, że przez całe dni próbujemy znaleźć możliwości pomocy dla nich, nie będąc w Sycynie - nie ma konieczności pamiętać).
Szkoda, że ten smutny wątek źle zrozumiałaś i wzięłaś go tak bardzo do siebie. Przecież on nie miał takiego celu. Chciałam, aby miłośnicy psów zapalili świeczki. Sfomrułowania były tylko osobiste, tak jak osobisty jest ten wątek.
Jeśli Cie uraziłam - to przepraszam. Wycofuję się z zakładania nowych wątków sycyńskich, aby nie narazic się na nieprzyjemne komentarze. Nie sądzę, żebym zrobiła coś złego i zasłużyła na wrogość z tego tytułu. Może się mylę.
Jeszcze raz PRZEPRASZAM!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny !!!!!
Co z Wami ???? O czym ja tu czytam????
Kobiety najdrozse , obie robicie najcudowniejsze rzeczy na swiecie.I to na kilka różnych sposobów.Każdy z nich jest cudowny i wielki.Wiele osób z nas nie robi 90% tego co Wy.Kazda z Was pswieciła się psiakom w inny sposób .To co robicie jest misja.
Nie zatracajcie się w słowach w interpretacji.Róbcie dalej najwłaściwszą rzecz pod słońcem.Dajcie psom to co macie najlepsze .SERCA ,miłośc,poswiecenie.Kazda na swój sposób.
Wanda tam na miejscu-kazdy na forum wie jak wielkie masz SERCE wandziu- a Gosiu na weekendy tam w Sysynie i w kazdą wolną chwile w inernecie.Bez Was obu wiele zwierząt nie mialo by domów(m.inn.moja Malina/Amanda ).I bez wielu innych osob też ,lecz tu mowa o Was.
Podziwiam Was szczerze .Chyle głowę .

To dla Sycyńskich psiaków , które odeszły a o których pamietamy
[*][*][*][*][*][*]

Link to comment
Share on other sites

Basiaap!!
Straszny smutek płynie z Twoich słów :cry: :cry:
Robicie tak wiele dla Tych zwierząt, dlaczego tak sie dzieje , ze w jakis sposób jestescie "ograniczane" z pomocą.Przecież oddajecie serca , czas ,pieniądze i wszystkie inne mozliwosci aby pomagac tym psiakom.A Gosia rzeczywiście nic nie wspomniała jak odszedł Ukrainiec.
Kobietki njadroższe!!!
Nie rezygnujcie!!!!Przecież jest ktos kto na nic nie patrzy, tylko czeka na spotkania z Wami.To zwierzeta.

Link to comment
Share on other sites

Niestety to wszystko nie jest proste. Oddaliśmy serce tym zwierzakom, ale... Nasz czas w Sycynie,tzn.mój i supergogi właśnie nadszedł. Szkoda - tyle jeszcze było w planie do zrobienia. Pasja zostanie - inne psiaki potrzebują naszej pomocy i serca. Bardzo nas boli, że nie będą to już te, znane przez nas. Mogliśmy tylko przeprosić za złe zrozumienie naszych słów - nic więcej zrobić już nie możemy.
Przepraszamy po raz kolejny - i dziękujemy Wando że jesteś i robisz dla nich - tych cudownych psów co możesz.
Nie będziemy już narzucać Sycynowi naszej obecności.

Link to comment
Share on other sites

Ale to bardzo, bardzo smutne :(
Przeciez miłość do zwierząt łączy ponad wszystko...
Bo One Nas potrzebuja w jakikolwiek sposób.
Wyobrażam sobie co czujecie, ale może uda Wam się wyjaśnic wszystko i zjednoczyc sie dla tych potrzebujących Psiaków i Kociaków.
Gosiu, wnusiu, basiaap macie takie olbrzymie serca, pomogliście cudnej Mysi i wielu, wielu innym psiakom. Macie wyjatkowy dar.
Boże jak smutno czyta sie takie rzeczy :(
Mam wrażenie jakby zgasła jakaś jaśna, ciepła gwiazdka na niebie :cry:

I podpisuje sie pod słowami Moni70 "zaszczytem było dla mnie Was poznać (mimo, iż tylko wirualnie)".

Link to comment
Share on other sites

A mnie się oczy szeroko otwierają ze zdumienia i przerażenia... W schronisku w Sycynie działają (działali?) mądrzy, odpowiedzialni, dorośli ludzie, którzy dają z siebie wszystko, co mogą, żeby pomóc. Zawsze bardzo Ich podziwiałam i podziwiam.
Czy naprawdę będzie w Sycynie lepiej, gdy znów świat o nim zapomni? Gdy zwierzętami będzie się interesować jedynie pani Wanda?
To nie jest pytanie do Gosi czy Ani....to pytanie do pani Wandy...

Bardzo Wam współczuję śmierci obu psów - zwłaszcza, że miały szansę...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...