Jump to content
Dogomania

NIEMCY krycia, szczeniaki itd


PARSONRK

Recommended Posts

[quote name='Kika'][quote name='PARSONRK'][quote name='Kika']A jak chcę kryć swoją suke niemieckim psem to też jakieś problemy moga robić?[/quote]

Nie tylko cena będzie trochę inna niż w Polsce :wink:

Draczyn wiem, że nic nie poradzę, ale załamać się można, prawda ?
Jak sobie uzbieram, to pojadę po psa do GBR ojczyzny russelli :lol:[/quote]

Akurat ceny znam - wcale nie zabijają, a są nawet niższe niż w bliższych krajach.[/quote]Cena krycia rzeczywiście nie jest powałająca. Większość kosztów to podróż i hotele, ktorych ceny są duże

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

W/g informacji jakie posiadam w Klubie Ras Egzotycznych wymagana jest jedna wystawa z oceną bdb i dodatkowo bonitacja do której można podchodzić 4 razy- najczęściej bonitacje odbywają się przy okazji organizowanych wystaw- przepisy bardzo podobne do przepisów czeskich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']odkopuje stary wątek ;)

czy moze mi ktos powiedziec jak w Niemczech wyglada zrobienie przez psa uprawnien reproduktora/suki hodowlanej?

U nas w Polsce są to 3 wystawy z odpowiednimi ocenami po ukonczeniu 15 miesiaca, czy w Niemczech tez jest takie cos?



Pzdr :)[/quote]
Wystarczy 1xV1 i badania bądż szkolenie,w zależności od rasy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kika']A jak chcę kryć swoją suke niemieckim psem to też jakieś problemy moga robić?[/quote]
mogą zależy jak ktos wcześniej napisał od wymogów klubu, (jeśli właściciel psa nalezy do klubu) , czekaliśmy 2 miesiące na zgode po przedstawieniu wyniów badań , które nie obowiązuja w Polsce i BOB z niemieckiej wysytawy od niemieckiego sedziego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...