Jump to content
Dogomania

BOSCH


sylwiaskalska

Recommended Posts

casia jakbys chciala kupowac Bosha to kiedys podawalam Ci adres do hurtowni - gdzie byl Bewi-Dog (jak go nie masz to ew poszukam u siebie) Z tego co wiem sprzedaja tam tez Bosha, cena napewno bedzie nizsza niz w sklepie - tak sadze;)

pozdrawiam - niestety juz oblana;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak ,strona tej hurtowni to i jest tam podany adres z tego co sie dowiadywalam worek 15 kg kosztuje w granicach 150 zl zalezy jaka werrsje wybierzesz i jaki rodzaj karmy,ale dowiadywalam sie udystrybutora to oni maja chyba troche taniej i przywoza do domu a siedziba jest w legionowie

pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
za worek 3 kg (albo 3,5 nie pamietam juz jak sa pakowane ;) ) zaplacilam 48 zl. ..

I przepłaciłaś ;)

Ja kupowałam po 11 zł za kg. To tak w kwestii przypomnienia, bo już kiedyś gdzieś o tym pisałam. :)

Pozwole sobie odświeżyć temat :lol:

Natalio ;) Ty też przepłaciłaś, ja dziś właśnie kupiłam tą karme (tylko troszke na próbe)i kg był po 9,50 w Animalsie w Platanie ..

Link to comment
Share on other sites

Natalio ;) Ty też przepłaciłaś, ja dziś właśnie kupiłam tą karme (tylko troszke na próbe)i kg był po 9,50 w Animalsie w Platanie ..

Ale ja w Animalsie nie kupuję! 8)

Chyba, że muszę. Też kiedyś kupiłam w animalsie kilogramowy worek po 10 zł wówczas. Ale to było strasznie dawno i od tego czasu nawet tam nie mogłam dostać odpowiedniego rodzaju Boscha, bo szukałam w małych paczkach, nie lubię kupować karmy rozważanej w sklepie.

Swoją drogą- szukam sklepu (lub hurtowni) w Zabrzu lub najbliższej okolicy, gdzie można kupić Boscha orginalnie pakowanego, w porcjach mniejszych niż 15 kg.

Link to comment
Share on other sites

Mam 4-miesięcznego szczeniaka husky. Zastanawiam się nad kupnem karmy Bosh - właściwie to już się zdecydowałam, ale nie wiem którą wybrać. Są dwa rodzaje:

1. dla szczeniąt ras małych i średnich (waga ciała dorosłego psa do 30 kg)

2. dla szczeniąt ras dużych (waga powyżej 30 kg)

Z tego co wyczytałam na stronie link usunięty przez moderatora wynika, że różnią się głównie zawartością białka i tłuszczu.

Czy ktoś z was kupował tą karmę dla szczeniaka i ma jakieś doświadczenia z wyborem? A może ktoś potrafi na podstawie składu wyjaśnić, która karma będzie lepsza dla młodego husky?

Link to comment
Share on other sites

ostatnio cos nie moglem nigdzie dostac royala, a ze mi sie juz karma calkowicie skonczyla, kupilem worek bosha dla psow do 30kg, zniknelo w 2tyg. i nawet im smakowalo, ale teraz znow mamy royala :wink:, z ktorego z reszta jestem bardzo zadowolony

Link to comment
Share on other sites

ja nie polecam karmienia psow przed dorosloscia boshem

Czy mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Dlaczego nie polecasz? (tą samą prośbe mam też do Payook'a)

Z góry dzięki :)

Trochę mi zeszło ze znalezieniem założonego przeze mnie wątku (pierwotnie na forum o psach zaprzęgowych), stąd tak późna moja odpowiedź) czyżby ktoś miał dużo wolnego czasu :->

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Obecnie karmie Atomica Eukanubą, ale nie tą "polską" bo uwazam ze bardzo spadła na jakosci tylko przywazoną z Holandii bo tata tam pracuje :) I nadal nie mam problemow z zywieniem, ale wedle mnie Bosch jest tez dobrą karmą i nie ma wygorowanych cen! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam

Widzę że jest spore zainteresowanie karmami Boscha. Ogólna opinia o Boschu jest niezła, ja karmiłem swojego psa Boschem przez ok rok i mam o tej karmie dobre zdanie. Miałem też spore dylematy jak moje psisko zaczęło dorastać ( było karmione eukanubą i wiecznie za chude) i zastanawiałem się nad jakąś karma nie zadrogą za to niezłą. Wybór mój padł na Boscha, na początek Junior Maxi Plus co najważniejsze w składzie jest glukozamina i chondroityna . Pies wcinał tylko mu sie tylko uszy trzęsły. No i wreszcie zauważalny przyrost masy. Dalej karmiony był Active i tu niestety w składzie nie ma glukozaminy i chondroityny a szkoda bo uważam że Active tez jest dobra karmą szczególnie dla psa pracującego. Jedno co mi w Boschu nie odpowiada to zbyt mały granulat jeśli chodzi o duże rasy. Ja osobiście polecam, choc wiem że jednemu psu będzie smakowała ta karma a innamu nie.

Link to comment
Share on other sites

czytam ten topic i cieszę się, że tak dużo osób ma dobre zdanie o karmie, którą odkryłam przypadkiem parę dni temu.

moja suka rosła na Eukanubie, no i jak to po tej karmie- była wiecznie chuda, nawet po Performance- mimo, że tak ją "energetyzowałam":)...

Boscha dostaje zaledwie 3 dzień, bo okrutnie zastrajkowała- nie chciała jeść gotowanych kurczaczków, ani puszkowych śmierdziochów mięsnych- chyba się psinie gotowane kompletnie przejadło :-? ...

za to boscha wcina jak szalona... zobaczymy czy troszkę przytyje, po ostatniej głodówce, jaką sobie niejadek sam zgotował :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy Bosch jest na mięsie czy na mączce kostnej?

Prosze o odpowiedź.

Pytałam kiedyś weta o tę karmę, ale mnie wyśmiał, że to gówno i, że to jedna z tańszych karm w Niemczech typu Pedigree. I , że u nas robi furorę, bo ma nazwę kojarzoną z dobrą marką. A jej cena u nas jest mocno zawyżona. A psy ją dobrze jedzą, bo ma jakieś dodatki zapachowe.

Zaznaczam, że wet nie jest dealerem (za przeproszeniem) żadnych karm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...