Jump to content
Dogomania

BOSCH


sylwiaskalska

Recommended Posts

[quote name='Agnes']
biomil jest fajny i fajnie drogi:lol:[/QUOTE]
Nie da się ukryć, ale darmowa próbka była pyszna :lol:
[QUOTE]ciekawe czy bosch wysyla probki:roll:ktos cos wie?[/QUOTE]
Nie jestem pewna, ale chyba coś kiedyś od nich dostałam :hmmmm: Zresztą, ich karmy są w sklepach w 1kg opakowaniach, więc nie ma problemu z przeprowadzeniem próby. :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cwaniak:mad:ale ok tutaj powinnam dostac:p
dostalam ponownego maila tym razem wszystko sie zgadza...to a propo boscha adult menue:
"Menue bez premium to karmy
z dodatkiem płatków zbóż a także delikatnej mieszanki ziół lecz
przeznaczone są dla psów o zwykłej aktywności. Te dodatki zapewne będą
bardzo smakować pieskowi i krótko mówiąc służą rozpieszczaniu pupila."
W zasadzie dosc ciekawie brzmi o ile to faktycznie dla psa taki rarytas ;)

Link to comment
Share on other sites

No to może ja :)

Adult - jednolite krokiety dla psów średnich ras o normalnej aktywności, od miesiąca z dodatkiem glukozaminy i s.chondroityny

Adult Maxi - jednolite krokiety dla psów duzych ras o normalnej aktywności, od zawsze z dodatkiem glukozaminy i s.chondroityny. Mogą być podawane także mniejszym psom, które lubią lub powinny dostawać większe krokiety

Adult Menue - zróżnicowane wielkością, kształtem i kolorem krokiety dla psów średnich ras o normalnej aktywności (nie płatki ! od co najmniej 1,5 roku) Karma ma dodatek szpinaku (zielone krokiety) i marchewki (pomarańczowe krokiety) oraz kompleks 12 ziół. Jakkolwiek jej kolorowość to głównie gadżet i są psy, które wybierają tylko mięsne granulki, to zioła są naprawdę ok. Stymulują układ pokarmowy do wydajniejszej pracy i dzięki temu karma lepiej się przyswaja od Adult, polepsza się wygląd sierści a także sprawdza się u psów, które "gorzej" trawią suche karmy.
Premium Menu - odpowiednik Active z w/w dodatkami

Jak coś to pytajcie :)


Pozdrawiam

Sz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']kolorem tzn?? sa to kolorowe krokiety??[/QUOTE]
Zielone-szpinakowe i pomarańczowe-marchewkowe :evil_lol:

[B]szymoon[/B], dzięki za wyjasnienia :) Mówisz, że się sprawdza u tych, które gorzej trawią :hmmmm: To może spróbujemy tych kolorków 8)

Link to comment
Share on other sites

Jak napisałem zróżnicowanie kolorów to taki gadżet, ale poza marketingowym uzasadnieniem ma też zalety. Nie ma tam grama sztucznego barwnika, a nawet extra dodatku naturalnego barwnika, ot skład i wszystko. Są natomiast psy, dla których zróżnicowanie kształtu ma znaczenie. Po prostu chętniej jedzą nazwijmy to "mixa" wężyków, nieregularnych kulek i półksiężyców.

Natomiast w mojej opinii to ziółka są tu najważniesze. Naprawdę włos jest piękny po tej karmie i przyswaja się u większości psów wrażliwych lepiej od Adult, ma też dodatek pory, którego nie ma Adult

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szymoon']Jak napisałem zróżnicowanie kolorów to taki gadżet, ale poza marketingowym uzasadnieniem ma też zalety.[/quote]

tak samo jak w Chappi, Pedigree - tez gadzet...

[quote name='szymoon']Są natomiast psy, dla których zróżnicowanie kształtu ma znaczenie. Po prostu chętniej jedzą nazwijmy to "mixa" wężyków, nieregularnych kulek i półksiężyców.[/quote]

ja tam nie wiem czy pies przywiazuje wage do tego jakiego ksztaltu sa chrupki

moze sie czepiam, ale coraz bardziej mi sie to kojarzy ze zlymi karmami - roznego rodzaju chwyty, gadzety majace raczej wieksze znaczenie dla wlasciciela chyba niz dla psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']
ja tam nie wiem czy pies przywiazuje wage do tego jakiego ksztaltu sa chrupki
[/quote]

A to akurat sprawdzono doświadczalnie w kilkudziesięciu zaprzyjaźnionych hodowlach, na identycznych karmach, ale z różnym kształtem krokietów.


Natomiast jak pyta mnie doświadczony właściciel sklepu albo wet co to za karma, to odpowiadam czesto, że jest to produkt dla włascicieli psów, którzy lubią mieć kolorową karmę :). Jeśli można spełnić oczekiwania klienta, nie czyniąc przy tym szkody psu, a wręcz przeciwnie, to czemu nie.

Link to comment
Share on other sites

Ja karmiłam moja sunie pudla miniaturki od szczeniaka Boschem w sumie przez 14 lat i sie chwalil i mimo ze co jakis czas dawalm jej jakies probki inych karm to ta jej najbardziej służyła chociaz co do krakowa to coraz zadziej mozna ja gdzies kupic zwlaszcza w malych opakowaniach bo kazdy sklep moze zamowic specjalnie ale tylko 7,5 albo 15 kg a moj obecny pies zjada max 0,5 kg ma miesiac :( bo normalnie jest karmiony gotowanym miesem a suche ma jako przekaske :p jak by ktos jednak wiedział gdzie w krakow mozna kupic kg opakowania albo3 kg to prosze o info na PW.

Ja osobiscie polecam ta karme :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ika07']Jednego z moich psów karmię jagnięciną z orkiszem, polecam naprawdę.Zdjęcia nie zrobię ale wielkość jest bardzo średnia ,nawet szczenie podjada ,a staruszek świetnie sobie radzi.Nie są to duże krokiety![/quote]
właśnie o tej karmie myślałam :) może jednak zrobisz zdjęcie? :razz: zależy mi na jak największych granulkach - obecna karma, która karmię ma je ciut większe niż moneta 2zł

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]marmara_19 [/B]dziekuje za uwage, ale gdyby w necie bylo to bym nie pytala tutaj:roll:

[B]Aten@[/B] bylam w 4 sklepach zoo i nie ma tej karmy :(bo pytalam tez o miarke, ktorej nie dostalam:angryy:

odruchowo przesypalam karme i wyrzucilam worek:roll:help:placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...