Jump to content
Dogomania

Wystawa


Guest KRZYSZTOFIK

Recommended Posts

Guest KRZYSZTOFIK

Szanowni właściciele sznaucerów średnich prosze o porade w sprawie 1 wystawy mojego psa Rafi będzie miał w trakcie wystawy 13 miesięcy
ile powinien ważyć, czy ktos zna dobrego fryzjera który specjalizuje sie w sznaucerach pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

a skad jestes????to Ci kogos znajdziemy
ja sie na sredniakach nie znam ale to od wagi nie zalezy-bo jeden moze byc lekki a byc za tlusty, a inny byc ciezki i byc za chudy:)))))
i gdzie masz debiut?
w Poznaniu????:)))a hodowca nie chce pomoc??? :o :o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KRZYSZTOFIK']ile powinien ważyć, czy ktos zna dobrego fryzjera który specjalizuje sie w sznaucerach pozdrawiam[/quote]

Witamy kolejnego średniaczka i jego pana ;)

Co do wagi to - pokrętnie ale prawdziwie ;) - orsini Ci już powiedziała. Waga nieważna - ważna jest kondycja psa. Po wadze mojego możnaby powiedzieć że ledwo powinien się ruszać. Bo np, na stronie [url]http://www.naszepsy.pl/rasa_essay.asp?Id=1429&rasa=[/url] znajdziesz informację, że średniak powinien ważyć ok. 15kg a mój waży 24kg :roll: Ale jest psem przerośniętym i dobrze umięśnionym. Więc jego waga jest OK.

Dobrego fryzjera niestety nie znam. Ja jeździłam do hodowcy (ok. Otwocka) a od jakiegoś czasu próbuję go robić sama. Pewnie faktycznie Ola coś doradzi jak zajrzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...