Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

[quote name='koosiek']A na ile są bezpieczne w tej szopie? Może po prostu je tam zostawić, podrzucić tym kobietom karmę - łatwiej będzie zebrać karmę lub fundusze na nią niż kasę na hotel. Jeżeli nie są dzikie, to nie powinny zdziczeć, jeśli ktoś będzie do nich przychodził, nawet, jeśli tylko na karmienie. I zacząć je już teraz ogłaszać, a nuż trafi się dom, który poczeka.[/QUOTE]

to jest stary dom, jakaś mała drewniana chatka.Obecnie panie zakręciły drzwi wejściowe na drut, tak, ze i mama i maluchy są zamknęte w środku i moze sobie nie otworzą.Ale jak otworzą to pójdą na Brok, bo płotu tam żadnego nie ma.
no i nikt tam nie mieszka. Jak wpadnie jakiś skur......... ( a takich tam pełno, co to nie maja co robić i kamieniami rzucają, topią albo biją psy) to po nich.

To nie takie łatwe, zeby one tam były. skoro szczekają, same zaczynają jeść to ktos je tam w koncu usłyszy.

Poza tym ja z lat dziecięcych pamietam jak znalazłam też ( fatum) 6 szczeniaków w opuszczonej stodole niedaleko mnie i codziennie chodziłam je karmić,zanosiłam koce, kurtki.. Jak zrobiło się ciepło, to codziennie wyciągałam z nich łącznie kilkanaście kleszczy, bo tam ciepło, cicho, jest siano,słoma, liście, drewno- istny raj dla kleszczy :(

Link to comment
Share on other sites

No to może Jeziórko? Cudo to to nie jest, ale płaci się 10 zł/doba od kojca, nie od psa. Wrzucić je na nk, zrobić allegro cegiełkowe, szukać deklaracji na dogo - może te osoby, które deklarują się na wątku szczeniaków dzikusków, by pomogły - bo tamte póki co deklaracji nie potrzebują...

Link to comment
Share on other sites

Mogę przesłać tabletki (ale takie jak u nas w lecznicy mamy, tenaver, czyli tanie, ale dosć skuteczne....) na odrobaczenie dla psiaków, i od kleszczy dla suni. Tylko jakiej ona jest wielkości? ..........Jakby co, piszcie do mnie na pw.

Link to comment
Share on other sites

[B]LadyBell[/B], jeszcze raz powtórzę, że codziennie odświeżam Żuczkowi ogłoszenia - Ty już nie musisz, możesz zamiast niego ogłaszać innego psiaka... Teraz na pierwszej na gumtree są dwa Żuczki, a mógłby być Żuczek i jeszcze inny ostrowiak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szczurosława'][SIZE=1]Nie wiem czemu ale nie moge napisać PW , więc tu:[/SIZE]
[SIZE=1][b]Idusiek[/b], odezwała sie pani od Stiwiego, nadal do adopcji? umawiać się?[/SIZE][/QUOTE]

Szczurosławo, niestety pani odkąd zachorowała to zamarła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']masakra... i co z nimi zrobic??:/[/QUOTE]

nie wiem, nie mam pomysłu, a gmina nic nie zrobiła.
Wczoraj przyszedł pan , zrobil jej zdjecia i zapowiedział, że zrobi dochodzenie czyj to pies.....
i nsa tym sie skonczyła pomoc gminy.

To paranoja jakaś, bo ludzie twierdzą, ze ona juz z poł roku po Broku biegała.:(:(:(
Przeciez ewidentnie jest bezdomna a nie czyjaś

Link to comment
Share on other sites

Ja Omegi nigdy nie widziałam w realu. Ale wiesz co.... obejrzałam jej wszystkie zdjęcia DO KŁA DNIE i.................. tak - to chyba faktycznie chłopak...
no cóż i tak nadal zostanie moim Ostrowskim ulubieńcem i nadal będzie "księzniczką na betonie" :)

[IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/38728.jpg[/IMG]

[IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/4/normal/38728.jpg[/IMG]

niezbyt wyraźnie ale coś mu się tam koło nóg pałęta owłosionego :)
Kinga rozmawiałaś z właścicielem schroniska?

Link to comment
Share on other sites

No to mamy stan plus 7. Suczka ze szczeniakami u nas. Małe jeszcze bardzo małe srajki, a mamusia chyba mocno poobijana i osłabiona, prawie nie wstaje (od 4 odzin wstała tylko raz - zwabiłam ją do miski).
Pomocy, bo dla nas to już autentyczna masakra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyBell']Ja Omegi nigdy nie widziałam w realu. Ale wiesz co.... obejrzałam jej wszystkie zdjęcia DO KŁA DNIE i.................. tak - to chyba faktycznie chłopak...
no cóż i tak nadal zostanie moim Ostrowskim ulubieńcem i nadal będzie "księzniczką na betonie" :)

[IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/3/normal/38728.jpg[/IMG]

[IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/4/normal/38728.jpg[/IMG]

niezbyt wyraźnie ale coś mu się tam koło nóg pałęta owłosionego :)
Kinga rozmawiałaś z właścicielem schroniska?[/QUOTE]
Nie moglam tu przez dwa dni nic wpisac :roll: wiec napisalam e-maila z zapytaniem i zdjeciem, czy sunia jeszcze jest i czy sie nadaje do dzieci i mieszkania.
I dostalam odp. ze do dzieci chyba raczej nie i ...ze to jest chlopak :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyBell']Felu a gdzie one są teraz? szczeniaki w jakim stanie? ile mają tygodni?[/QUOTE]

Maluchy w stanie ok. Mają ok. 4 tyodnie - tak na oko. Gorzej z sunią. Widział ją dziś wet, prześwietlił, ale prześwietlenie trzeb appowtórzyć w narkozie, bo być może miednica uszkodzona. Dostała lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Było w miarę, ale teraz wygląda, jakby miała gorączkę. Cała rodzina jest awaryjnie u mnie, ale niedłuo zawożę towarzystwo do hotelu - niestety, mus. Ale będzie jej tam ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyBell']szczenięta trzeba będzie koniecznie zaszczepić i odrobaczyć zanim do hotelu pojadą.. masz może jakieś zdjęcia??[/QUOTE]


Na szczepienia to one za malutkie jeszcze. Zdjęcia jakieś mam, zaraz będę coś z nimi robić. Ale Idusiek będzie miała lepsze, bo robione na zewnątrz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...