Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

[quote name='jayo'][quote name='idusiek'][quote name='jayo']W ramach konkretow, idusiek - czy udostepnisz nam wszystkim informacje na temat aktualnego stanu psow w Ostrowii zanim same tam pojedziemy?

Warto byloby robic ogloszenia, moze uda sie tak jak do tej pory, wyadoptowac choc pare zanim sie przywiezie do Warszawy do lecznicy albo na DT :oops:


Dziewczyno...
Przeczytaj co napisalam jeszcze raz wylaczajac emocje.
Nie ma w tym ZADNYCH podtekstow.

Czy chcesz wspolpracowac z nami czy dzialac na wlasna reke?[/quote]

jayo, Babo, Kobieto.. whatever... przeczytaj jeszcze raz to, co napisalam wylaczając emocje. Czy uważasz, ze oddawałam do adopcji psy na własną rękę, sobie je z(a)bierałam? - nie myl swojego stylu pracy z moim.

Nie będę odpowiadać na Twoje pytania- nie jestem do tego zobligowana.

Maćka- nie znam Cię, nigdy nie widziałam, nogy o Tobie nie słyszałam i nie z Toba rozmawiam. Przepraszam, ale proszę Cię o niewtrącanie się w watek, jeżeli nie jesteś w temacie.:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

:modla: o wybaczenie, że się wtrąciłam, widocznie tylko NIEKTÓRZY mają do tego prawo :p

Tak dla wyjaśnienia bo nadal nie zakumałaś o co chodzi Dorocie... Jej chodziło, żebyś dała jej mniej więcej zarys stanu schroniska (najświerzszy jaki masz" aby można się przygotować jakoś do wyjazdu tam (ewentualne potrzebne pilnie rzeczy) oraz czy jest jakaś możliwość np. zdjęcia psów nadających się do adopcji (żeby pilnie im szukać domów stałych nie narażając szię na ewentualne koszty DT i hoteli) i czy cokolwiek wiesz o konkretnych psach.

Jeśli zaś idzie o cegiełki itp. Dorota jasno spytała się WSZYSTKICH czy ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na pozyskanie funduszy aby leczyć psy.

Jaśniej nie można...

Link to comment
Share on other sites

proszę bardzo Maćka, oto "najświerzszy" obraz schroniska:

okolo 200 psów, wiekszość suk. wiekszość ma też budy -dzieki darczyńcy sprzed ostatniego miesiąca.

Czego trzeba pytacie a oto odpowiedz:

zabrać 2 szczeniaki, ktore przybyły w piatek- oba zarobaczone na maxa i słabe
sprawdzić czy Boskiej- szczeniorowi nadal wychodzi siersc, podejrzewam nużycę, ale może się mylę.
dostarczyc materace, ktore obiecala dawno temu jayo
kupic coś, zeby przykryć boksy- ponoc dobra i niedroga jest specjalna folia
kupic specjalny styropian do ocieplenia bud
kupic karmę dla szczeniaków - Royala, zeby nie jadły miesa, bo są na to za małe
wykąpac Kornelkę
wystrzyc kilka psiaków zarośnietych jak cholera - maszynka jest
zrobić zdjęcia nowoprzybyłym
obejrzeć chowające się po kątach- może chore?
sprawdzic czy jest malamut i czy nadal w klatce?
sprawdzić czy nie powieksza sie guz za uchem u rudej suczki w boksach na przeciw wejscia pod samą scianą
sprawdzic czy jest siostra adoptowanego Funfla jezeli jest nadal zrobic zdjęcia i ogloszenia
zapytać czy nie da sie przesadzić Luny, bo zaczynała dominować w boksie i inne się jej boją.
zrobic zdjęcia Pepe - jak bylam ostatnio z aparatem to padal deszcz
zrobic zdjęcia owczarkowatym - na prosbę beki
przeliczyć psy
zrobic zdjęcia wszystkim psiakom- bedzie najbardziej aktualna lista

Oto lista na najblizszy wyjazd zarządu do schroniska.:multi:
Zyczę udanej pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fela']Poproszę o oryginały wszystkich umów podpisanych w okresie 2.10.2006-18.09.2008 w imieniu Stowarzyszenia. Jak wiadomo, skany nie są dokumentem. (Jako zagorzała formalistka zapewne wiesz to dobrze.) Przy okazji zapytam: czy osoby prowadzące portal [URL="http://www.adopcjepsow.org.pl"]www.adopcjepsow.org.pl[/URL] (z Tobą włącznie), nie uważają, że zwykła przyzwoitość nakazuje choćby poinformować, że żywcem kopiuje się czyjąś pracę? Dlaczego stosowana na tym portalu umowa adopcyjna jest [B]jota w jotę identyczna jak ta, którą stworzyłam na potrzeby Stowarzyszenia[/B]? [/QUOTE]

1. Dokumenty w oryginale sa juz w dyspozycji aktualnego Zarzadu, ktory zreszta czeka na pozostale dokumenty w oryginale. Dla potrzeb zestawien czy czegokolwiek co potrzebujesz przygotowac, moge dostarczyc skany. Pytam, o jakie psy chodzi, bo jedynym argumentem, jaki byl tu podnoszony w zwiazku z umowami (a wlasciwie faktem ich "przetrzymywania"), byla odpowiedzialnosc za psy wywiezione ze schroniska na podstawie podpisanych przez Ciebie dokumentow. Czesc z tych dokumentow podpisalam ja wlasnym imieniem i nazwiskiem - wiec nie sadze, zebym te umowy mogla z reki wypuscic :roll:

2. Umowa adopcyjna nie ja zamieszczalam na portalu, ale w roznych wzorach zamieszczana byla nawet na dogo, nie jest opatrzona prawami autorskimi.
Przyznaje, nie pamietam losow powstawania tego dokumentu, jesli jestes autorem - wypadaloby poprosic o zgode.
Psy wyadoptowywane przez portal adopcyjny nie sa wylacznie pod nasza opieka, ale roznych ludzi i organizacji.

[quote name='Fela']Na skróconym wyciągu nie ma danych kontrahentów. Nadal domagam się sprostowania, tym bardziej, że cały czas podajecie fałszywe informacje.[/QUOTE]
Jak bedzie wyciag, bedzie sie do czego odnosic. Ja nie podaje zadnych informacji ponad to, co powiedzialas na walnym, bo ich nie znam.

[quote name='Fela']Rozważam taką opcję. [/QUOTE]
nie komentuje

[quote name='Fela']Zapewne osobiście wyrzucałaś je do śmieci, bo mnie ich nie przekazywałaś (jeśli twierdzisz inaczej, przypomnij, które faktury do mnie dotarły)[/QUOTE]
Na jedna fakture mam tylko swiadkow. Na walnym dostalas do reki fakture z Gagarina na prawie 4 tysiace zl. Z czego na pewno 2tys bylo zaplacone przeze mnie karta w lecznicy pod rygorem nieprzyjecia kolejnego psa do leczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']1. Dokumenty w oryginale sa juz w dyspozycji aktualnego Zarzadu, ktory zreszta czeka na pozostale dokumenty w oryginale. Dla potrzeb zestawien czy czegokolwiek co potrzebujesz przygotowac, moge dostarczyc skany. Pytam, o jakie psy chodzi, bo jedynym argumentem, jaki byl tu podnoszony w zwiazku z umowami (a wlasciwie faktem ich "przetrzymywania"), byla odpowiedzialnosc za psy wywiezione ze schroniska na podstawie podpisanych przez Ciebie dokumentow. -[COLOR=blue] FELA PODPISYWALA DOKUMENTY ADOPCYJNE W SCHRONISKU, JAK ZABIERALIŚMY STAMTAD PSA DO POZNEJSZEJ ADOPCJI PRZEZ NICZYJE.[/COLOR]
Czesc z tych dOkumentow podpisalam ja wlasnym imieniem i nazwiskiem - wiec nie sadze, zebym te umowy mogla z reki wypuscic :roll: -[COLOR=blue]rozumiem, ze od TERAZ KAZDY Z NAS MA PODPISANE SWOIM NAZWISKIEM UMOWY PRZETRZYMYWAC U SIEBIE, BO NIE BEDZIEMY ICH WYPUSZCZAC Z RĄK? (dobre :cool1:)[/COLOR]

2. Umowa adopcyjna nie ja zamieszczalam na portalu, ale w roznych wzorach zamieszczana byla nawet na dogo, nie jest opatrzona prawami autorskimi.- [COLOR=blue]PROSZĘ, POKAZ MIEJSCE DOKŁADNIE GDZIE: NA DOGO I W RÓŻNYCH WZORACH [/COLOR]
Przyznaje, nie pamietam losow powstawania tego dokumentu, jesli jestes autorem - wypadaloby poprosic o zgode.
Psy wyadoptowywane przez portal adopcyjny nie sa wylacznie pod nasza opieka, ale roznych ludzi i organizacji.


Jak bedzie wyciag, bedzie sie do czego odnosic. Ja nie podaje zadnych informacji ponad to, co powiedzialas na walnym, bo ich nie znam.- [COLOR=blue]NO PROSZĘ, CZYLI JEDNAK UDA SIE Z WYCIAGIEM? A JESZCZE WCZORAJ NIE BYŁO TO MOZLIWE..:roll:[/COLOR]


nie komentuje


Na jedna fakture mam tylko swiadkow. Na walnym dostalas do reki fakture z Gagarina na prawie 4 tysiace zl. Z czego na pewno 2tys bylo zaplacone przeze mnie karta w lecznicy pod rygorem nieprzyjecia kolejnego psa do leczenia. - [COLOR=blue]I CO DALEJ? POWIE[/COLOR][COLOR=blue]DZIALAŚ ILE ZAPŁACIŁAS Z WŁASNEJ KIESZENI? ILE CI TRZEBA ODDAĆ? ROZUMIEM, ZE ZAPLACILISMY WTEDY 2 TYŚ WIECEJ NIZ TRZEBA?[/[/COLOR]quote]


wydaje mi sie, że za dużo nie wiecie i kręcicie i się motacie w "odpowiedziach" Krązenie wokól tematu to nie odpowiedz na pytanie. dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fela'] Przy okazji zapytam: czy osoby prowadzące portal [URL="http://www.adopcjepsow.org.pl"]www.adopcjepsow.org.pl[/URL] (z Tobą włącznie), nie uważają, że zwykła przyzwoitość nakazuje choćby poinformować, że żywcem kopiuje się czyjąś pracę? Dlaczego stosowana na tym portalu umowa adopcyjna jest [B]jota w jotę identyczna jak ta, którą stworzyłam na potrzeby Stowarzyszenia[/B]?[/quote]

to ja skopiowałem treść z umowy, ale nie zauważyłem zastrzezenia praw autorskich, wobec powyższego pytam więc
1. czy moge zostawić tą umowę tak jak jest teraz na [url]www.adopcjepsow.org[/url] ?
2. w jakiej formie i gdzie mam umieścic informacje o autorze treści w/w umowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gemsi']to ja skopiowałem treść z umowy, ale nie zauważyłem zastrzezenia praw autorskich, wobec powyższego pytam więc
1. czy moge zostawić tą umowę tak jak jest teraz na [URL="http://www.adopcjepsow.org"]www.adopcjepsow.org[/URL] ?
2. w jakiej formie i gdzie mam umieścic informacje o autorze treści w/w umowy[/quote]


o proszę ,znalazł się ... :roll: ktoś kto skopiował...
Ustalaj teraz z Felą, skoro nie ustaliles wczesniej...

znowu się mijacie w zeznaniach...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']o proszę ,znalazł się ... :roll: ktoś kto skopiował...
Ustalaj teraz z Felą, skoro nie ustaliles wczesniej...
znowu się mijacie w zeznaniach...:shake:[/quote]

dobrze ze to napisalas, bo pewnie nikt by nie polapal sie co chodzi, rozumiem ze ty zeby cos zrozumiec musisz to jeszcze raz napisac,

Fela, cofam pytania, nie odpowiadaj, juz sciagnalem ze strony to zobowiazanie...

Link to comment
Share on other sites

Ręce opadają.... :angryy: jak zyje nie spotkalam na zadnym forum az tak jadowitej osoby jak tutaj obecna Pani Idusiek :angryy: nieomylna i wszechwiedzaca. Weszlam na ten watek aby sie dowiedziec jak bylo w sobote w schronisku, bo mowilas, ze jedziesz... ale widze, ze nie ma szans sie dowiedziec, a szkoda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek'][quote name='jayo']1. Dokumenty w oryginale sa juz w dyspozycji aktualnego Zarzadu, ktory zreszta czeka na pozostale dokumenty w oryginale. Dla potrzeb zestawien czy czegokolwiek co potrzebujesz przygotowac, moge dostarczyc skany. [B]Pytam, o jakie psy chodzi,[/B] bo jedynym argumentem, jaki byl tu podnoszony w zwiazku z umowami (a wlasciwie faktem ich "przetrzymywania"), byla odpowiedzialnosc za psy wywiezione ze schroniska na podstawie podpisanych przez Ciebie dokumentow. -[COLOR=blue] FELA PODPISYWALA DOKUMENTY ADOPCYJNE W SCHRONISKU, JAK ZABIERALIŚMY STAMTAD PSA DO POZNEJSZEJ ADOPCJI PRZEZ NICZYJE.[/COLOR] [/QUOTE]

Powtorze: Pytam, o jakie konkretne psy chodzi, na ktore Fela popisywala dokumenty adopcyjne, aja je wydawalam?

[quote name='idusiek'][quote name='jayo']
Czesc z tych dOkumentow podpisalam ja wlasnym imieniem i nazwiskiem - wiec nie sadze, zebym te umowy mogla z reki wypuscic :roll: -[COLOR=blue]rozumiem, ze od TERAZ KAZDY Z NAS MA PODPISANE SWOIM NAZWISKIEM UMOWY PRZETRZYMYWAC U SIEBIE, BO NIE BEDZIEMY ICH WYPUSZCZAC Z RĄK? (dobre :cool1:)[/COLOR][/QUOTE]

Podpisalam jako ja, nie jako Stowarzyszenie - czego nie zrozumialas?
Ale umow nie zamierzam przetrzymywac, bede miala latwiejszy dostep do Zarzadu, zeby je oddac.;)

[quote name='idusiek'][COLOR=blue]PROSZĘ, POKAZ MIEJSCE DOKŁADNIE GDZIE: NA DOGO I W RÓŻNYCH WZORACH [/COLOR][/QUOTE]
na przyklad tutaj
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=1623458&postcount=2[/url]



[quote name='idusiek'][COLOR=blue]NO PROSZĘ, CZYLI JEDNAK UDA SIE Z WYCIAGIEM? A JESZCZE WCZORAJ NIE BYŁO TO MOZLIWE..:roll:[/COLOR][/QUOTE]
Na pewno sie uda - tylko co?
bo o tym, ze dostac wyciag z banku, jak ktos sie tam wybierze - a pewno sie uda..


[quote name='idusiek'][COLOR=blue]I CO DALEJ? POWIE[/COLOR][COLOR=blue]DZIALAŚ ILE ZAPŁACIŁAS Z WŁASNEJ KIESZENI? ILE CI TRZEBA ODDAĆ? ROZUMIEM, ZE ZAPLACILISMY WTEDY 2 TYŚ WIECEJ NIZ TRZEBA?[/[/COLOR]quote]
"Zaplacilismy" znaczy kto? i chyba nie zrozumialam tego calego zdania, pewnie juz pozna pora.[/QUOTE]


[quote name='idusiek']wydaje mi sie, że za dużo nie wiecie i kręcicie i się motacie w "odpowiedziach" Krązenie wokól tematu to nie odpowiedz na pytanie. dobranoc.[/QUOTE]
Prosze o to pytanie ponownie.
Ktory to jest temat przewodni na dzis wieczor?
Bo ja na przyklad wiem, jak sie krzyzowki genetyczne robi, ale to chyba nie ten temat ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Ręce opadają.... :angryy: jak zyje nie spotkalam na zadnym forum az tak jadowitej osoby jak tutaj obecna Pani Idusiek :angryy: nieomylna i wszechwiedzaca. Weszlam na ten watek aby sie dowiedziec jak bylo w sobote w schronisku, bo mowilas, ze jedziesz... ale widze, ze nie ma szans sie dowiedziec, a szkoda...[/QUOTE]

Ja sie w tej kwestii poddaje.
Pojedziemy to zobaczymy jakie psy i jakie budy (na zdjeciach zauwazylam tylko te, co wlasnymi recami ocieplalam) i jakie szczeniaki - musi caly Zarzad pojedzie, bo osoby spoza wladz nie sa od tego. :roll: Poza Idusiek.
Dobranoc wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Ręce opadają.... :angryy: jak zyje nie spotkalam na zadnym forum az tak jadowitej osoby jak tutaj obecna Pani Idusiek :angryy: nieomylna i wszechwiedzaca. Weszlam na ten watek aby sie dowiedziec jak bylo w sobote w schronisku, bo mowilas, ze jedziesz... ale widze, ze nie ma szans sie dowiedziec, a szkoda...[/QUOTE]

No to się nazywa zagryziak do n-tej potęgi, w dodatku niektóre wypowiedzi są zupełnie od czapy.
Ja sobie czytam watek od jakiegoś czasu i coraz bardziej mi niedobrze.
Szukam suczki długowłosej, bo mam dobry dom, ale tu nie widzę informacji
o psach już dawno.
Myslałam, ze wreszcie coś się pojawi poza zjadliwością i agresją.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Jeszcze raz przepraszam wszystkich postronnych za to, co dzieje się na tym wątku. Wynika to niestety z faktu, że normalna rozmowa pomiędzy osobami, którym zależy na schronisku, a nowym zarządem Stowarzyszenia nie jest możliwa [/SIZE][SIZE=2](dlaczego? ano np. istotne informacje podawane przeze mnie są notorycznie przekręcane i to w tak ważkich kwestiach jak finanse; mamy szansę uzyskać odpowiedź jedynie na pytania zadane na publicznym forum, i to też nie zawsze)[/SIZE]

Jeślli ktoś nie doszukał sie konkretów, powtarzam za Idusiek [B](osobą może zjadliwą, ale robiącą o niebo więcej dla psów ostrowskich, niż coponiektówrzy dyskutanci, ze mną włącznie[/B])

[quote name='idusiek']
okolo 200 psów, wiekszość suk. wiekszość ma też budy -dzieki darczyńcy sprzed ostatniego miesiąca.

Czego trzeba pytacie a oto odpowiedz:

zabrać 2 szczeniaki, ktore przybyły w piatek- oba zarobaczone na maxa i słabe
sprawdzić czy Boskiej- szczeniorowi nadal wychodzi siersc, podejrzewam nużycę, ale może się mylę.
dostarczyc materace, ktore obiecala dawno temu jayo
kupic coś, zeby przykryć boksy- ponoc dobra i niedroga jest specjalna folia
kupic specjalny styropian do ocieplenia bud
kupic karmę dla szczeniaków - Royala, zeby nie jadły miesa, bo są na to za małe
wykąpac Kornelkę
wystrzyc kilka psiaków zarośnietych jak cholera - maszynka jest
zrobić zdjęcia nowoprzybyłym
obejrzeć chowające się po kątach- może chore?
sprawdzic czy jest malamut i czy nadal w klatce?
sprawdzić czy nie powieksza sie guz za uchem u rudej suczki w boksach na przeciw wejscia pod samą scianą
sprawdzic czy jest siostra adoptowanego Funfla jezeli jest nadal zrobic zdjęcia i ogloszenia
zapytać czy nie da sie przesadzić Luny, bo zaczynała dominować w boksie i inne się jej boją.
zrobic zdjęcia Pepe - jak bylam ostatnio z aparatem to padal deszcz
zrobic zdjęcia owczarkowatym - na prosbę beki
przeliczyć psy
zrobic zdjęcia wszystkim psiakom- bedzie najbardziej aktualna lista

Oto lista na najblizszy wyjazd zarządu do schroniska.:multi:
Zyczę udanej pracy.[/quote]

Mam nadzieję, że wkrótce w schronisku pojawi się cały zarząd w komplecie, aby uniknąć nieporozumień.

Umowa adopcyjna: żadna z tych, do których link podała Jayo nie przypomina umowy przygotowanej przeze mnie dla Stowarzyszenia, a którą Gemsi żywcem skopiował, usuwając jedynie fragmenty odnoszące się do stowarzyszenia. Prawa autorskie, prawami autorskimi, a przyzwoitość przyzwoitością :roll:. Wypadało zapytać....
Dobrze Tomku, że usunąłeś ze swojej strony umowę, mam nadzieję, że nie wróci oznaczona np. "by Gemsi".

Link to comment
Share on other sites

Informacje jakie posiadam, przedstawilam. Dodatkowo napisalam co potrzeba, czym sie trzeba zajac, wiec zanim naptepnym razem zaczniecie sie na mnie wyżywać - zastanówcie się. moim zdaniem juz dawno pobugiliście się w ogranizacji, reorganizacji i własnej racji..


Ogarnijcie sie do cholery, bo mi ręcę opadają od Waszego JADU i złości w stosunku do mojej osoby. Chyba bardzo Wam przeszkadzam na tym wątku, mimo iż byly miesiace, kiedy byłam na nim jedyną aktywną osobą...:roll:

Joaa- pierwszy raz widzę, ze szukasz suczki- trzeba bylo to napisac, albo sie ze mną skontaktowac, zapraszam tez na stronę schroniska

P.S mniej wiecej do sierpnia przedstawialam jeszcze p kazdej wizycie nowe piesy, informowalam jakie zostały adoptowane- proszę, przejrzyjcie wątek zanim następnym razem na mnie naskoczycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fela'][SIZE=2]Jeszcze raz przepraszam wszystkich postronnych za to, co dzieje się na tym wątku. Wynika to niestety z faktu, że normalna rozmowa pomiędzy osobami, którym zależy na schronisku, a nowym zarządem Stowarzyszenia nie jest możliwa [/SIZE][SIZE=2](dlaczego? ano np. istotne informacje podawane przeze mnie są notorycznie przekręcane i to w tak ważkich kwestiach jak finanse; mamy szansę uzyskać odpowiedź jedynie na pytania zadane na publicznym forum, i to też nie zawsze)[/SIZE]
[/quote]

Elu, przestań proszę oczerniać Stowarzysznie. Chciałaś, żeby Stowarzyszenie zostało rozwiązane, żeby otworzyć własną fundację, ktora by bazowala na marce Stowarzyszenia. Chcialas to zrobis, bo nie chialas sie tlumaczyc przed nikim z tego o co teraz sie domagasz.

Od dawna nie mozna bylo sie doprosic zadnych informacji, tym bardziej finansowych (1%), nie mowiac juz o OPP.

Od dawna bylo wiadomo, ze bedzie Walne, sama je zwołałaś. Przygotowalas rezygnację, o ktorej mowilas od kilku miesiecy. Pisalam to w mailach, na forum napisala to Macka, ale napisze jeszcze raz - wiedzac o tym, ze zrezygnujesz, na Walne powinnas przyjsc przygotowana z pelnym rozliczeniem, a nie na Walnym powiedziec, ze rozliczysz sie w ciagu miesiaca. Teraz naprawde sie dziew, ze nowy Zarzad ma zwiazane rece, bo nie wie na czym stoi.
Gdybys przygotowala wszystko na Walne to od nastepnego dnia Zarzad by dzialal a Stowarzyszenie nic by na tym nie ucierpiało.

Wiem, ze teraz bedziesz robila wszystko, zeby jak najbardziej oczernic Stowarzyszenie, mimo, ze sama wlozyłaś w to bardzo dużo od siebie.
Nie szkoda Ci tylu lat ciezkiej pracy wszystkich czlonkow Stowarzyszenia ?
W sposob jaki atakujesz Stowarzyszenie dajesz do zrozumienia, że wcześniej też było źle, oczerniasz niestety także sama siebie, nie tylko Stowarzyszenie.
Naprawde, dazysz do tak autorytarnej wladzy, jaka moze dac ci posiadanie Fundacji ?

Na Walnym glosowalas przeciwko przyjeciu Uchwaly, ze Stowarzyszenie pomaga szczegolnie psom z Ostrowi. Jezeli chcesz zalozyc fundacje (co wyraznie powiedzialas na wWalnym, ze chcesz SAMA) i pomagac schronisku w Ostrowi, poprostu powiedz jak dorosla kobieta, a nie za wszelka cene probujesz wszystkich oczernic i doprowadzic, zeby wszystkim sie odechcialo tam jezdzic.

Jestesmy doroslymi ludzmi. Mozemy chodzic na kompromisy. Jezeli masz taki plan jak napisalam - nie chcesz, zeby NIczyje pomagaly w schronie w OM, ale chcesz, zeby pomagala twoja fundacja, to powinnas sie spotkac z Zarzadem Stowarzyszenia i sie dogadac ... kazdy czlowiek stworzony jest do kompromisow...

Nie mozna toczyc takiej wojny na forum - spotkaj sie z Zarzadem i pogadaj na spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

Kto Ci to tak ładnie napisał Ewusek, bo nie uwierzę, że to Ty sama ...

chyba, że mamy tu do czynienia z rozdwojeniem osobowosci - bo na innych watkach masz zupelnie inny ton wypowiedz i nastawienie do ludzi...:roll: ( np, pisząc, że powinnam wystepowac w cyrku...)

P.S Fela nie chciała zakładać fundacji [U]dla siebie[/U] - chciała skonczyc z kłotniami, zajać się porządnym działaniem z osobami do tego chętnymi a przede wszystkim - pomocą psiakom, o której teraz nowy zarząd wcale nie myśli...........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...