Jump to content
Dogomania

Jesienna w Nowym Dworze Mazowieckim


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='orsini']Chimera mozemy sie pamieniac: my Wam p.B., a Wy nam swoja sedzine :lol: :lol: :lol: bo do naszej tez znikoma ilosc przyjedzie:)))tylko Ci co nie wiedza w co sie pakuja[/quote]

Pani B. też niedawno rozszerzyła się na X :roll: . Ale ja zdecydowanie wolę sędziów specjalizujących się w 1 góra w 2!!! grupach 8) .

Link to comment
Share on other sites

CHIMERA - obawiam się, że na jesiennej nic już nie możemy zrobić w wyborze sędziego na X grupę, to nie jest zbyt liczna grupa (nawet jak na nasze wystawy) i jeden sędzia w zupełności wystarczy na grupę X, ale słucham propozycji na Wystawę Zimową ?!!? A poza tym, Małgosia Wieremiejczyk-Wierzchowska jest bardzo miłą osobą, istotnie w tym roku się rozszarzyła, ale nie 9 grup tylko o ile dobrze pamiętam 3 (VI, VIII i X), nie mogą też w kółko sędziować chartów tylko sędziowe, którzy robią to od lat. Naprawdę może dajcie szanse INNYM, a może okaże się, że ma super oko do chartów. Czy wystawiałeś juz u Niej swoje psy ?

CZIKOT - wstępnie dopisałam Cavalier King Charles Spaniel do Pana Jakubowskiego.

FLASHKA-h - dobrze Asiu, dobrze Asia też ładnie brzmi

Jeśli zas chodzi o wystawę zimową, pamiętajcie proszę, że do dwudniowa wystawa i Oddział musi z uwagi na koszty i na fakt, że to naprawdę mały oddział zapraszać sędziów, którzy sędziują więcej niż jedną grupę. Zresztą tą samą zasadą kierują się dokłądnie wszytskie oddziały organizujące wystawy dwudniowe (jeden sędzia sędziuje przez dwa dni)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']CHIMERA - obawiam się, że na jesiennej nic już nie możemy zrobić w wyborze sędziego na X grupę, to nie jest zbyt liczna grupa (nawet jak na nasze wystawy) i jeden sędzia w zupełności wystarczy na grupę X, ale słucham propozycji na Wystawę Zimową ?!!? A poza tym, Małgosia Wieremiejczyk-Wierzchowska jest bardzo miłą osobą, istotnie w tym roku się rozszarzyła, ale nie 9 grup tylko o ile dobrze pamiętam 3 (VI, VIII i X), nie mogą też w kółko sędziować chartów tylko sędziowe, którzy robią to od lat. Naprawdę może dajcie szanse INNYM, a może okaże się, że ma super oko do chartów. Czy wystawiałeś juz u Niej swoje psy ?[/quote]

Ależ ja nigdzie nie napisałam że sędzina się rozszerzyła na 9 grup :o , tylko że jest noworozszrzona na gr X (od tego roku) i że to jest jej piąta wystawa w tym sezonie gdzie sędziuje charty. Już wielu moich znajomych wystawiło u niej swe charciory i z tego co wiem ponownie do niej na krajówke raczej nie pojadą, a że jest miła to fakt :) . Ja zamierzam swojego wystawić w Krośnie.
To że grupa jest często wręcz ubogo obsadzona na wystawach to także wynik doboru sędziów i właśnie JA TAKŻE PROSZĘ O DANIE SZANSY INNYM SĘDZIOM, którzy w sezonie w ogóle jeszcze nie sędziowali.

Tutaj jest pełny spis sędziów z uprawnieniami na X gr. [url]http://www.klubcharta.friko.pl/sedziowie.html[/url]

Co do propozycji na wystawę zimową to niedługo dam znać, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

sędzina na I grupę - Pani Czerniakowska? Kto to jest? Nigdy nie słyszałem o takiej sędzinie ani asystencie. Czy aby jest to żona pana sędziego Czerniakowskiego? Kiedy i gdzie zrobiła uprawnienia sędziowskie? Przepraszam ,że o to pytam ale o p. Czerniakowskim nie mam najlepszego zdania. Na pewno trzeba dać szanse nowym sędziom, bo od tych "starych" stale powtarzających się na co drugiej wystawie to już mdli. Jednak z pewna obawą przyjmuję propozycję p. Czerniakowskiej.

Link to comment
Share on other sites

ja w tym roku mam legionowo w planie z całą trójcą :wink:

[quote]GRUPA IX
1. Piotr Król
2. Zygmunt Jakubowski
[/quote]

i bardzo bym się cieszyła, jeżeli shih-tzu przypadłoby w ocenie panu Jakubowskiemu :D :D :D
mam też pytanie, co do MP.... kto bedzie sędziował? bo jeżeli moge mieć jakąś sugestie to miło by było gdyby była to pani Kozłowska, lub równierz pan Jakubowski :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Co do V grupy - to p. M. Grabkowski - jak najbardziej. Akurat lubi baski. Co do innych ras - nie wiem.
Natomiast p. Szemraj chyba się niedawno rozszerzył; tak mi się wydaje. I nie jestem przekonana, że on lubi nasza V grupe. Ale może ja się mylę...
Pzdr.[/quote]

[b]Asiaczku! :P [/b]p.Szemraj się "rozszerzył" :wink: dlatego,że lubi V i ma przedstawiciela tej grupy :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']
GRUPA VIII
1. Barbara Szczepkowska
2. Joanna Szczepańska-Korpetta
[/quote]

To ja jeszcze jakbym mogla zasugerowac :-) poniewaz w zeszlym roku p. Joanna sedziowala flaty to czy w tym roku mogla by byc to Pani Szczepkowska?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...