Jump to content
Dogomania

Jesienna w Nowym Dworze Mazowieckim


MarzenaTkacz

Recommended Posts

[b]Marzenka! :P Szorka! :P [/b] było [b]SUPERRRRRRRRRR!!!!!!!!!![/b]
Akiciarze są zadowoleni!!!!!!!!!!Dzięki w imieniu wszystkich!!!!!!!!
A ja,to w ogóle się nie mogłam rozstać po niedzieli z Nowym Dworem :wink: :lol: Zostałam na noc na stadionie,dopiero w poniedziałek rano wyjechaliśmy :lol: :lol: :lol: Nawalił łajdak samochód,ale pan ochroniarz był tak miły,że nas zabezpieczył do poniedziałku,kiedy wrota otworzył warsztat naprawczy :lol:
Czekamy teraz na luty,na naszą klubówkę! :P :D
Trzymajcie kciuki za nasze futra,żeby nas było jak najwięcej! :wink: :lol:
Jeszcze raz dzięki za niedzielę,dla nas był to super piknik akitowy,połączony z wystawianiem! :P :D :P :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szorka']Dogomaniacy ,dajcie nam się pozbierać po wystawie pażdziernikowej. Nie chcemy podawać martwych informacji,ale z podziałem na poszczególne rasy przypisane do sędziów .Marzenka w piątek 7.10. otworzy nowy topik odnośnie wystawy zimowej .Prosimy o komentarze ,chętnie na wszystkie w miarę możliwości będziemy odpowiadać.[/quote]
[b]Szorka[/b] - o to samo prosiłam kilka postów wczesniej. Jak widzisz, prawie wszyscy posłuchali. :) Odpocznijcie, złapcie "drugi oddech" i ... zorganizujcie nam świetną, zimowa wystawę w NDM!!!

A[b] Marzena[/b] niech nie tworzy nowego topiku, bo takowy już jest. Został utworzony wyprzedzająco, bo wiedzieliśmy, że z Wami możemy porozmawiać :wink:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...