Jump to content
Dogomania

Jesienna w Nowym Dworze Mazowieckim


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posłuchajcie Kochani, ta proponowana obasada jeszcze nie ma podziału na rasy, ulotka ukaże się w maju (po Zjeździe Delagtów, na którym być może uchwalą, że na krajówki powróci klasa baby)
ORSINI - dziwi mnie Twoja agresja, napisałam ten post, bo właśnie zależy nam na wystawcach, chcemy aby jak najwięcej ludzi przyjechało na wystawy i było zadowolonych - prosze pokaż mi inny oddział, który pyta Wystawców o ich zdanie na forum publiczny - ja być może tego nie zauważyłam
Twoje słowa to:
"...pisze, zeby nie bylo na mnie:))))
aaaa tam, jest tyle wystaw, ze pojedziemy gdzie indziej! tej pani dziekujemy!!! ..." - nie bardzo je rozumiem.

Pytamy WAS o opinie, a Wy od razu napadacie, więc chyba ten topik nie ma najmniejszego sensu.
My wyciągamy rękę, a Wy ją odtrącacie.

Link to comment
Share on other sites

Marzena GDZIE Ty masz agresje w tym,ze wyjasnilam,ze Wanio to nie ja???No bo nie ja-owszem znam te osobe i to bardzo dobrze, ale nie chce, zeby mnie ktokolwiek oskarzyl o to,ze sobie wzielam innego nicka, zeby postawic na swoim i juz!to gdzie tu agresja???
A poza tym jakaz agresja jest w moim poscie?jest wiele wystaw-nie musze jechac do Legionowa, prawda?aczkolwiek strasznie mi szkoda,ale za te sedzine to ja dziekuje-nie stac mnie na wyrzucanie pieniedzy w bloto! a moge sie dziwic, ze zapraszacie takich a nie innych sedziow wiedzac jak sedziuja, prawda?

Link to comment
Share on other sites

FLASHKA-h - Aniu, wpisałam już sobie wstepnie Chińskie Grzywacze dla Pana Jakubowskiego.

PAOLINKA - Beagle też już wstepnie przypisałam do Pani Żivilie Povilatiene.

Oczywiście ostateczna akceptacja należy do Zarządu, a ja to tylko jego część, ale obiecuję popierać to co Wam napisałam i sądzę, że reszta Zarządu też chce aby przyjechało do nas jak najwięcej ZADOWOLONYCH WYSTAWCÓW.

JOSTRA - na pewno weźmiemy pod uwagę opinie co do Pani Bukład.

Link to comment
Share on other sites

Marzenko, a czy obsada w I grupie jest juz pewna? Niestety żadnej z sędzin nie znam i nawet nie słyszałam żeby kiedyś oceniały szetlandy. Na dodatek pani Matuszewska będzie nas oceniać w maju w Słupsku wiec jeśli to jej "przydzielicie" sheltie to raczej nie przyjadę, mimo że miałam ochotę.

Link to comment
Share on other sites

tak tak wanio to nie orsini.
orsini to dziewczynka a ja to chłopczyk.

pozdrawiam - Marcin Wilczek - HOLLI od Hieny,DUMNY WALENTY Piwowar
i mała whippetka- UZI-GUZIK

PS. Pani Iwona Giczela jest naprawde odpowiedzim sędzią na sznaucery miniaturowe widać że stara się wybierać naprawde najlepsze psy i ma oko. Wystawianie psów u tej pani to prawdziwa przyjemność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']JOSTRA - na pewno weźmiemy pod uwagę opinie co do Pani Bukład.[/quote]
SUPER!!!
wszyscy bedziemy wdzieczni jak miniatury wezmie kto inny!!!pani Zivile tez jest super i na 2ga grupe:))))zreszta mi wszystko jedno, byle nie pani Buklad!wystarczy juz , ze Jostra miala wyskubana mozgoczaszke czy cos:)))))

Link to comment
Share on other sites

heheheh Marcys myslalam, ze chcesz byc anonimowy:))
Dodam, ze Marcin wygral w Legionowie BIS Junior w zeszlym roku:)))a w tym tezby chcial:)))
Tak, zgadzam sie , ze wystawianie u P.Giczeli to WIELKA przyjemnosc! Nie dosc, ze jest super fachowcem to do tego i mila , i usmiechnieta...i ladna :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanio']Pani Iwona Giczela jest naprawde odpowiedzim sędzią na sznaucery miniaturowe widać że stara się wybierać naprawde najlepsze psy i ma oko. Wystawianie psów u tej pani to prawdziwa przyjemność.[/quote]
Podpisuję się pod tym zdaniem obiema rekami i wszystkimi 24 łapkami moich sznauciów :P

[quote name='orsini']SUPER!!!
wszyscy bedziemy wdzieczni jak miniatury wezmie kto inny!!!pani Zivile tez jest super i na 2ga grupe:))))zreszta mi wszystko jedno, byle nie pani Buklad!wystarczy juz , ze Jostra miala wyskubana mozgoczaszke czy cos:)))))[/quote]

Na szczęście nie ja tylko mój pies :evilbat: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

JOANNA - wobec tego, że Iwonka Matuszewska ma sędziować sheltie w Słupsku, to aby się nie dublowało wstepnie wpisuję je do Pani Czerniakowskiej. A co do tego, że ktoś sędziuje daną rasę po raz pierwszy to tego się nie uniknie, zawsze musi być ten pierwszy raz i albo się sprawdzi albo nie (tak juz w życiu bywa)

FLASHKA-h - nie ma sprawy Aniu, postaramy się spełnić Wasze prośby

WANIO - mi równiez jest miło Marzena Tkacz-Rosłon

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']Przypominam również, że w grudniu będziw wystawa zimowa, kogo byście widzieli na Naszej Wystawie.

[/quote]

No ja p. Manie:)))))))))))))))bardzo chetnie bym widziala:)))))))
na sznaucerki miniaturowe...
a jak nie to np. wlasnie Zivile z Litwy-wyjatkowo nieukladowa sedzina jak na tamte strony swiata...

ale teraz poprosimy o PANIA GICZELE na miniaturki :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
ja i moje 16 lapek+4 lapki szelcikowe :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']

GRUPA X
1. Małgorzata Wierzchowska-Wieremiejczyk[/quote]

Pani Marzeno litości! :wink: Ta noworozszerzona sędzina ma już 4 wystawy w tym roku (Bydgoszcz, Bytom, Krosno, Częstochowa ) a kilku sędziów specjalistów wyłącznie od chartów nie sędziuje w tym roku nigdzie!!! Także proszę o rozważenie zmiany propozycji sędziego dla chartów, bo do pani Wierzchowskiej-Wieremiejczyk przyjedzie ich zapewne znikoma ilość :-? .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...