Jump to content
Dogomania

Jesienna w Nowym Dworze Mazowieckim


MarzenaTkacz

Recommended Posts

Kochani DOGOMANIACY,

Przedstawiam Wam Proponowaną Obsadę Sędziowską na VII Jesienną Wystawę Psów Rasowych organizowaną przez Oddział w Legionowie w Nowym Dworze Mazowieckim - 02.10.2005.
Chętnie wysłuchamy Waszych propozycji jaki sędzia winien jaką rasę oceniać. Proszę tylko o rozsądne argumenty i pamiętajcie, że ważne jest aby sędzia nie dublował się na "ościennych" wystawach np. Płock, Radom, Kielce (wiem, że nie zawsze jest to możliwe, ale proszę miejcie to na uwadze).
A oto propozycje zaproszonych do Legionowa sędziów: PO ZMIANIE

GRUPA I
1. Janina Czerniakowska Owczarki Niemiecki
2. Marek Czerniakowski Pasterskie
3. Iwona Matuszewska Pasterskie

GRUPA II
1. Ewa Bukład Dobermany i molosy
2. Iwona Giczela Sznacuery Miniat. i Średnie
3. Izabela Studzińska-Romanowska Rottweilery i molosy
4. Jan Gajewski Molosy
5. Andrzej Szutkiewicz Molosy
6. Jadwiga Niciewicz Molosy
7. Andrzej Kot Molosy

GRUPA III
1. Magdalena Kozłowska Typu Bull
2. Viva-Maria Soleckyj-Szpunar Yorkshire Terrier
3. Zdzisław Kitliński
4. Wilfred Pepper

GRUPA IV
1. Ina Małecka

GRUPA V
1. Marek Grabkowski
2. Paweł Szemraj

GRUPA VI
1. Maciej Kozber
2. Żivile Povilatiene

GRUPA VII
1. Jadwiga Konkiel

GRUPA VIII
1. Barbara Szczepkowska
2. Joanna Szczepańska-Korpetta

GRUPA IX
1. Piotr Król
2. Zygmunt Jakubowski

GRUPA X
1. Małgorzata Wierzchowska-Wieremiejczyk

Przypominam również, że w grudniu będziw wystawa zimowa, kogo byście widzieli na Naszej Wystawie.
Nie mogę Wam obiecać, że spełnimy Wasze prosby, ale na pewno weźmiemy je pod uwagę.

Pozdrawiam
Marzena Tkacz-Rosłon
Oddział Legionowo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ORSINI - TY się tak kochanie nie denerwuj, bo Ci skoczy ciśnienie, na pewno Pani Bukład nie będzie oceniała tych ras, które oceniała w ubiegłym roku, a co do zamiany moge Ci obiecać, że na pewno o tym prozmawiamy. Jesli chodzi o sznaucery legionowskie, to ani ja (mam miniaturę pieprz i sol), ani Nasz BOSKA SZEFOWA Zosia Tosiak (miniatury pieprz i sól), ani Dorota Domańska (miniatury pieprz i sól i czarno-srebrne) nie będziemy swoich psów wystawiały, więc sędzia nie jest pod nas zaproszony. A wydaje mi się, że stwierdzenie, iż Oddziałowi nie zależy na wystawcach mocno krzwydzące. Ten nowy post świadczy, że nie mamy Was w przysłowiowym nosie i sami sobie wszysto ustalamy (jak to czyni większość oddziałów) - przykro mi, że właśnie Ty tam myślisz :( :( :(

GWIEZDY WYSŁANNIK - cieszę się, że podoba Ci się Pani Konkiel

Link to comment
Share on other sites

Pani Marzenko, to ja mam takie pytanko, czy jezeli p. Buklad sedziowala w zeszlym roku olbrzymy i sredniaki to w tym zabierzecie jej tylko te wielkosci, czy tez wszystkie rozmiary sznaucerow. Chcialabym wiedziec, bo w zeszlym roku bardzo mi zalezalo na ocenie sedziny do ktorej zglaszalam, a w ostatniej chwili okazalo sie, ze zmieniliscie sedziego, wiec po prostu chcialabym wiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Jesli Cie to dotknelo to SORKI!
ale dziwie sie wlasnie pani Zosi, bo przeciez ona sie zna na sznaucerkach i na sedziach i wie, kto jak ocenia itp...
Mi zostanie zimowa wystawa jescze...wielu osobom tez:))))coz, ja porpostu nie mam tyle pieniedzy, zeby sobie turystycznie jezdzic i zglaszac psa tak ot sobie,zeby pobiegal po ringu...

Zivile to sedzina-oooo, tez by mogla sznaucerki sedziowac...marzenia...:((((

Link to comment
Share on other sites

Ja u p. Bukład byłam raz i więcej się nie wybieram
Dość powiedzieć, że jeden z moich psów miał w opisie:
"wyskubane owłosienie na mózgoczaszce" a chodziło o brodę :lol: :evilbat:
I dzięki podskubanej z lekka brodzie (chyba) dostaliśmy b.dobrą, a jak poszłam się zapytać dlaczego tak obnizona ocena to mi p. sędzina powiedziała, że pies ma kiepski włos (choć szorstki jest jak dzik ;) ), jak go wkurzona wprowadziłam na ring to mi powiedziała, że się pomyliła 0X
I w sumie, dlatego tak przypuszczam, że ta wyskubana MÓZGOCZASZKA była powodem takiej oceny
A psa znajomych jak złapała upierścienioną ręką za jajka (a było zimno), to aż podskoczył do góry i też miał obnizoną ocenę
Rewelka, nie? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanio']Pani Iwona Giczela - sznaucery miniaturowe - jestem za !!!!![/quote]
dodam, ze Wanio:))tez ma miniatury:)))))
i to nie ja:)))
wiec mamy juz 3 osoby z miniaturami , ktore do tej pani nie przyjada...Jostra z calym stadkiem , ja z 2ka, Wanio tez z 2ma sznaucerkami....a ogloszenie wisi dopiero kilka godzin...
A w topicu "skandale sedziowskie" o roznych sedziach mozna bylo sobie poczytac...polecam lekture:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='wanio']Pani Iwona Giczela - sznaucery miniaturowe - jestem za !!!!![/quote]
dodam, ze Wanio:))tez ma miniatury:)))))
i to nie ja:)))
[/quote]
Coś Ty, serio??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No i Ka-Vanga chyba też nie przyjedzie? Chyba, że masochistką jest? :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Zeliika']Żivile Povilatiene - to sedzina czy sedzia?[/quote]Zeliika, a co, tak jak Fuka garderobę chcesz zaplanować odpowiednią :wink: ?[/quote]

Garderobe zawsze staram sie miec odpowiednia :lol: i zadnej plci w sumie nie preferuje (w ringu oczywiscie) - choc moj pies woli kobitki.

po prostu bylam ciekawa, bo ta sedzina jest rowniez planowana na VI grupe do Trok (Litwa) w sierpniu na Baltic Winnera.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra'][quote name='orsini'][quote name='wanio']Pani Iwona Giczela - sznaucery miniaturowe - jestem za !!!!![/quote]
dodam, ze Wanio:))tez ma miniatury:)))))
i to nie ja:)))
[/quote]
Coś Ty, serio??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No i Ka-Vanga chyba też nie przyjedzie? Chyba, że masochistką jest? :evilbat:[/quote]
pisze, zeby nie bylo na mnie:))))
aaaa tam, jest tyle wystaw, ze pojedziemy gdzie indziej! tej pani dziekujemy!!! tylko mowie, dziwi mnie to , ze pani Zosia zaprasza takiego sedziego, wiedzac jak sedziuje...chyba, ze dlatego, ze sama nie bedzie wystawiac, a lubi sie posmiac?:)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra'][quote name='orsini'][quote name='wanio']Pani Iwona Giczela - sznaucery miniaturowe - jestem za !!!!![/quote]
dodam, ze Wanio:))tez ma miniatury:)))))
i to nie ja:)))
[/quote]
Coś Ty, serio??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No i Ka-Vanga chyba też nie przyjedzie? Chyba, że masochistką jest? :evilbat:[/quote]
Haha, a Ka-Vanga ma tez olbrzymy, nie tylko mini :P i ciekawa jestem kto bedzie sedziowal giganty. Super by bylo jakby to byl ktos z zagranicy :P :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...