Jump to content
Dogomania

Jesienna w Nowym Dworze Mazowieckim


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

FCI 147 - Rottweiler
■ Psy
■ Klasa szczeniàt
334. GABAJ Dor-Gladiator, czarne podpalane, 05-01-26, PKR w przygotowaniu, nr rej. Oddzia∏ Warszawa,
(HARRY Genesis II-AVIA Dor-Gladiator), hod. Gra˝yna Grzywaczewska, w∏. Krzysztof Sosnowski
■ Klasa m∏odzie˝y
335. FANTO Dor-Gladiator, czarne podpalane, 04-11-25, PKR.II-83399, nr rej. 72631/I/04,
(DOR Eliminator-BALBINA Józefinka), hod. Gra˝yna Grzywaczewska, w∏. Marta Pienià˝ek
336. ROY ze ˚bikowa, czarne podpalane, 04-10-15, PKR w przygotowaniu, nr rej. 72853/I/04,
(INT. CH. INDIO DELL’ ANTICO GUERRIERO-CH. PL. MAJORKA z Muchnic),
hod. Janusz WiÊniewski, w∏. Donna Werner
337. SATYN ze ˚bikowa, czarne podpalane, 04-11-05, PKR.II-84061, nr rej. 1183/XLVIII/04,
(INT. CH. INDIO DELL`ANTICO Guerriero-CH. PL., M¸. CH. PL. ZOJA ze ˚bikowa),
hod. Janusz WiÊniewski, w∏. Jacek Rutkowski
338. SEMEN ze ˚bikowa, czarne podpalane, 04-11-05, PKR w przygotowaniu, nr rej. 73227/I/04,
(INT. CH. INDIO DELL’ ANTICO GUERRIERO-CH. PL., M¸. CH. PL. ZOJA ze ˚bikowa),
hod. Janusz WiÊniewski, w∏. Beata Je˝-Waluk
339. SOKRATES ze ˚bikowa, czarne podpalane, 04-11-05, PKR w przygotowaniu, nr rej. 73076/I/04,
(INT. CH. INDIO DELL’ ANTICO GUERRIERO-CH. PL., M¸. CH. PL. ZOJA ze ˚bikowa),
hod. Janusz WiÊniewski, w∏. Janusz WiÊniewski
■ Klasa poÊrednia
340. EDI Dor-Gladiator, czarne podpalane, 04-02-09, PKR.II-83300, nr rej. 72578/I/04,
(INT. CH., CH. PL. CHUCK Cordis-AVIA Dor-Gladiator), hod. Gra˝yna Grzywaczewska, w∏. Jaros∏aw Przysowa
341. FAX Cum Laude, czarne podpalane, 03-11-18, PKR.II-79644, nr rej. 28193/XXII/03,
(FANTO v. Kummelsee-SUMMA Cum Laude), hod. Anna Myrcha, w∏. Hieronim Chmielecki
■ Klasa otwarta
342. ACHILLES Czarny Gladiator, czarne podpalane, 02-05-14, PKR.II-75147, nr rej. 68624/I/02,
(IMS Jeneck’s-CYBETA Duma Sawany), hod. Franciszek Radzaj, w∏. Anna Miƒkowska
343. ULLI ze ˚bikowa, czarne podpalane, 01-09-23, PKR.II-83865, nr rej. 72838/I/01,
(CH. PL. RUS RPH NEKAR LARS-ROSCA z Rybia), hod. Janusz WiÊniewski, w∏. Magdalena Osiak
941
■ Suki
■ Klasa m∏odzie˝y
344. MELPOMENA Cum Laude, czarne p∏aszczowe, 04-11-19, PKR w przygotowaniu, nr rej. 73192/I/04,
(INT.CH. IPO-III MAMBO v.der Crossener-M¸.CH.PL.,CH.PL. IPO-I SUMMA Cum Laude),
hod. Anna Myrcha, w∏. Anna Myrcha
345. ROMA ze ˚bikowa, czarne podpalane, 04-10-15, PKR w przygotowaniu, nr rej. 73075/I/04,
(INT. CH. INDIO DELL’ ANTICO GUERRIERO-CH. PL. MAJORKA z Muchnic),
hod. Janusz WiÊniewski, w∏. Janusz WiÊniewski
346. SONIA ze ˚bikowa, czarne podpalane, 04-11-05, PKR w przygotowaniu, nr rej. 73277/I/04,
(INT. CH. INDIO DELL’ ANTICO GUERRIERO-CH. PL., M¸. CH. PL. ZOJA ze ˚bikowa),
hod. Janusz WiÊniewski, w∏. Grzegorz Jachowicz
■ Klasa poÊrednia
347. BACARDI Kontestacja, czarne podpalane, 03-10-23, PKR.II-79846, nr rej. 27748/X/03,
(AL PACINO vom Saton-MATI z Gdaƒskiej Riwiery), hod. Agnieszka Borucka, w∏. Agnieszka Borucka
348. DARIA Grizzly z Dàbrowy, czarne podpalane, 04-02-28, PKR.II-81002, nr rej. 71410/I/04,
(CH. PL., M¸. CH. PL. MAX Darel-INT. CH., CH. PL., RUS., LT., M¸. CH. PL. LUANDA Kawalkada),
hod. Piotr Cerynger, w∏. Piotr Cerynger
349. KORSA z Kuny, czarne podpalane, 03-10-07, PKR.II-77594, nr rej. 69809/I/03,
(NILL vom Raubritter-VAJA z Kuny), hod. Katarzyna Jaroszyƒska, w∏. Katarzyna Wawer
350. ROMA Marxel, czarne podpalane, 04-04-14, PKR.II-80995, nr rej. 5042/XXIII/04,
(CH. PL. CAILLEBOTTE Ewans-NOA Marxel), hod. Marek Ksel, w∏. Monika Kuszewska-Szperl
■ Klasa otwarta
351. KIRKE Kawalkada, czarne podpalane, 03-08-18, PKR.II-81000, nr rej. 71389/I/03,
(IPO-1 ANDOR v. Michelsberg-CH.PL. KALINA Kawalkada), hod. Krystyna Babirecka, w∏. Marek Siudym
352. PIGWA Bastemaro, czarne podpalane, 03-10-23, PKR.II-78817, nr rej. 17172/XII/03,
(HOGAN Genesis II-LINDA Bastemaro), hod. K. Krasuski, w∏. Miros∏aw Glamowski
353. SORAJA z Samotni Christa, czarne podpalane, 02-12-24, PKR.II-77590, nr rej. 69748/I/02,
(INT.CH., CH.PL. CHUCK Cordis-OLYMPIA z Samotni Christa), hod. K.B. Pomierni, w∏. Donna Werner
354. TULA ze ˚bikowa, czarne podpalane, 02-03-23, PKR.II-84062, nr rej. 72854/I/02,
(CH. PL., RUS., MO¸. NEKAR LARS-CH. PL. MAJORKA z Muchnic),
hod. Janusz WiÊniewski, w∏. Miros∏aw ¸aps
355. WOJOWNICZKA z Kuny, czarne podpalane, 02-08-01, PKR.II-83694, nr rej. 72817/I/02,
(CH. PL. BARON Darbo-VAJA z Kuny), hod. Katarzyna Jaroszyƒska, w∏. Katarzyna Jaroszyƒska
1195. GABI GOLDA Drink Bar, czarne podpalane, 01-02-27, PKR.II-83538, nr rej. 72702/I/01,
(WIKTOR v. Geranshof-DZAKARALAMAGAN Osanna), hod. Hubert Radecki, w∏. Hubert Radecki
■ Klasa championów
356. SUMMA Cum Laude CH. PL., M¸. CH. PL., IPO1, czarne p∏aszczowe, 00-02-29, PKR.II-62897,
nr rej. 62508/I/00, (INT.CH.CH.PL.NILL vom Raubritter-CH.PL.THEONA-TEMIDA Cum Laude),
hod. Myrcha Anna, w∏. Anna Myrcha
357. ZOJA ze ˚bikowa CH. PL., M¸. CH. PL., czarne podpalane, 99-05-20, PKR.II-61188,
nr rej. 61609/I/99, (ANDOR vom Michelsberg-ROSCA z Rybia), hod. J. WiÊniewski, w∏. Janusz WiÊniewski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iva_z']no tak, ale ten pan będzie sędziował też kilka innych ras a jako początkujący nie wiem czy w ringu oceniane leci po numerach katalogowych?[/quote]

W ringu ocenianie leci zgodnie z kolejnością sędziowania - podane jest to w katalogu. Orientacyjną godzinę wejścia na ring można oszacować przez sprawdzenie ile psów jest przed nami i policzeniem na każdego około 3minut :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iva_z']no tak, ale ten pan będzie sędziował też kilka innych ras a jako początkujący nie wiem czy w ringu oceniane leci po numerach katalogowych?[/quote]

Nie, nie- kolejność oceniana jest określona w planie sędziowania.
Jeśli chodzi o Husky i ring 25, to plan znajdziesz na stronie 20 katalogu.
Husky idą na końcu ;-)

[quote name='aga 2 ']Czy mogłabym poprosić kogoś bardzo miłego i bardzo uczynnego o wklejenie mi stawki rottweilerów, bo nie otwiera mi się katalog?[/quote]

Leci :wink:

FCI 147 - Rottweiler
■ Psy
■ Klasa szczeniąt
334. GABAJ Dor-Gladiator

■ Klasa młodzieży
335. FANTO Dor-Gladiator
336. ROY ze Żbikowa
337. SATYN ze Żbikowa
338. SEMEN ze Żbikowa
339. SOKRATES ze Żbikowa

■ Klasa pośrednia
340. EDI Dor-Gladiator
341. FAX Cum Laude

■ Klasa otwarta
342. ACHILLES Czarny Gladiator
343. ULLI ze ˚bikowa

■ Suki
■ Klasa młodzieży
344. MELPOMENA Cum Laude
345. ROMA ze Żbikowa
346. SONIA ze Żbikowa

■ Klasa poĘrednia
347. BACARDI Kontestacja
348. DARIA Grizzly z Dŕbrowy
349. KORSA z Kuny
350. ROMA Marxel

■ Klasa otwarta
351. KIRKE Kawalkada
352. PIGWA Bastemaro
353. SORAJA z Samotni Christa
354. TULA ze Żbikowa
355. WOJOWNICZKA z Kuny
1195. GABI GOLDA Drink Bar

■ Klasa championów
356. SUMMA Cum Laude
357. ZOJA ze Żbikowa

Link to comment
Share on other sites

hejka, jade po raz pierwszy - jestem więc zupełnym amatorem :-? , a mój psiak to 6 m-cy husky, zawsze moim marzeniem było posiadanie przyjaciela i dzięki mężowi moje marzenia zostały spełnione, Hekor jak na razie całkowicie spełnił moje oczekiwania, jest kochany :D
chcę także spróbować i poznać "sport' wystawowy, mam nadzieję że razem z Hektorem damy jakoś radę i przejdziemy ten chrzest bojowy
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jestem przekonana,że połkniesz bakcyla :lol: Gdybyś miała jakiś problem,zwróć się do kogoś z identyfikatorem organizatora.Proponuję przyjechać wcześniej,żeby HEKOR oswoił się z nowym otoczeniem i żeby spokojnie,bez stresu zasięgnąć jezyka.Powodzenia :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iva_z']hejka, jade po raz pierwszy - jestem więc zupełnym amatorem :-? , a mój psiak to 6 m-cy husky,[/quote]

Pytam, bo widzę, ze się spotkamy na ringu :wink:
Zgaduję, że ów Hektor to Shamrock Fortunatus? :roll:

Spokojnie- nie taki diabeł straszny, jak go malują.
Jeśli wystawiasz w klasie szczeniąt, to sędzia z pewnością przymruży oko na ewentualne wybryki Hektora :wink:
A jeśli czegokolwiek byś nie wiedziała, to zachęcam do pytania się organizatorów, albo wystawców- myslę, że weterani "wojenni" zawsze chętnie pomogą.
Polecam się w każdym bądź razie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Brawo dla Legionowa, już dostalismy potwierdzenia. Niesmowicie prawna organizacja. Inne oddziały powinny brać z Was przykład. Dziękujey i serdeczniee pozdrawiamy[/quote]Jejku to balsam na nasze dusze!!!Wszystkim życzymy powodzenia,a tych którzy nie zdążyli na JESIENNĄ zapraszamy na GRUDNIOWĄ.Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

oczywiście zgadujesz bardzo dobrze, :bigok

wchodzę w świat dogomani i bardzo się cieszę, że są tu tak życzliwi dogomaniacy :lol: :smilecol:

z tego co ja wiem, po przestudiowaniu dogomani, jesteś właścicielką Bursztyna i Jagienki, więc faktycznie spotkamy się na wystawie - ale ty jak to się mówi "zęby już na tym zjadłaś" :smilecol:

dziękuje też za oferowane wsparcie :smhair2:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia'][quote name='Draczyn']Brawo dla Legionowa, już dostalismy potwierdzenia. Niesmowicie prawna organizacja. Inne oddziały powinny brać z Was przykład. Dziękujey i serdeczniee pozdrawiamy[/quote]Jejku to balsam na nasze dusze!!!Wszystkim życzymy powodzenia,a tych którzy nie zdążyli na JESIENNĄ zapraszamy na GRUDNIOWĄ.Pozdrawiam :D[/quote]Na grudniow też już zgłosiliśmy i będziemy

Link to comment
Share on other sites

[size=6][color=red]OOOOOGROMNE POCHWALY dla oddzialu Legionowo!!!![/color][/size] Strone oddzialu super!!! Panie odbierajace telefon extra sympatyczne!!! Potwierdzenia zgloszenia na wystawe na ponad tydzien przed wystawa otrzymane!!!! Katalog wystawy na stronie tez jest, i to pieknie zredagowany, w pdfie!! CUD MIOD!!!
:laola:

[color=blue]GRATULACJE SPRAWNEJ ORGANIZACJI!!!![/color] Inne oddzialy moga tylko pozazdroscic!!! :D Jakby byl kiedys konkurs na najlepszy oddzial ZKwP to [b][color=green][size=7]TYLKO LEGIONOWO[/size][/color][/b]!!!! Mam nadzieje, ze [size=3][i]Marzenka[/i][/size] to przeczyta!

Trzymajcie tak dalej i do zobaczenia na wystawie! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara'] Jakby byl kiedys konkurs na najlepszy oddzial ZKwP to [b][color=green][size=7]TYLKO LEGIONOWO[/size][/color][/b][/quote]

AMEN

Jedynie co - weźcie poprawkę na możliwość pojawienia się korków przy dojeździe. Od skrętu z obwodnicy do parkingu ( kilkaset metrów bodajże) jechaliśmy w ubiegłym roku gęsiego pół godziny. Wydaje mi się,że jeśli ktoś startuje na początku sędziowania, lepiej aby nie starał się jechać z czasem "na styk".

Link to comment
Share on other sites

Z zakorkowaniem przejazdu to naprawdę nie nasza wina . PRZEJAZD KOLEJOWY . Postaramy w tym roku wjazd zrobić dwutorowo .żeby przyspieszyć .Napewno jeśli dostaniemy informację ,jest korek to przedłużymy rozpoczęcie sędziowania.Proszę również pamiętać ,że są utrudnienia w przejeżdzie od strony Jabłonej (wyjazd od strony Pragi , Żerania ),ponieważ droga jest w przebudowie .Wystawcy nie przyjeżdzajcie na ostatnią chwilę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Proszę trzymać kćiuki za pogodę . :Dog_run:NAJLEPSZY DOJAZD DROGĄ NA GDAŃSK -tylko nie skręcajcie na obwodnicę tylko przez miasto .Prośba jeszcze raz -NIE NA OSTATNIĄ CHWILĘĘĘ. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...