Jump to content
Dogomania

Jesienna w Nowym Dworze Mazowieckim


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MarzenaTkacz']


GRUPA III
1. Magdalena Kozłowska Typu Bull
2. Viva-Maria Soleckyj-Szpunar Yorkshire Terrier
3. Zdzisław Kitliński
4. Wilfred Pepper

[/quote]
Mi sie ta lista chyba całkiem podoba, no moze pani Soleckyj-Szpunar bym dala cos bardziej wysokonoznego niz yorki. Ale jedno jest pewne, ze cała 4ka to sedziowie z krwi i kosci od terrierow, wiec to mi sie podoba.
A co do zimowej - to nie powiem, ze nie, ale marzyłby mi sie jakis nowy angielski specjalista od terrierow, ale marne szanse na to, bo ichni specjalisci raczej nie sa all-rounderami. Ale moze Monique van Brempt z Belgii? Ma chyba uprawnienia na wiekszosc grup, wiec moglaby byc dla Was interesujaca, a co mile dla terrierowcow - jest specjalistka od terrierow, duzo sedziuje w swiecie, rowniez na prestizowych wystawach. Albo Dunka pani Seloy - ma uprawnienia na cała III i IX grupe i czesciowo na II. Sama hodowała kiedys foxy, teraz siedzi w ozdobnych, wiec dla nich tez byłaby atrakcyjna chyba. Nie mam wiecej pomyslow na osoby, ktore maja uprawnienia do duzej ilosci grup i jednoczesnie znaja sie na terrierach.
P.S. Pani Giczela bardzo miła jest - nie mam zielonago pojecia jak sedziuje, ale miły z niej wystawca, no i ma czarnuchy, a ja je lubie :D

Link to comment
Share on other sites

CAROTINA - rasę Shih-Tzu wstępnie przypisałam do Pana Jakubowskiego, jeśli chodzi o MP - to decyzję podejmiemy w najbliższym czasie.

AGA 2 - Agnieszko kochanie jak Ty byś mogła nie przyjechać do Legionowa, cieszę się, że Iza Studzińska Ci pasuje i miło nam będzie Ciebie i Twoje psiaki znów gościć w Legionowie.

ASIACZEK - rasę Basensji wstępnie pszypisałam do Pana Grabkowskiego, choć Pan Paweł Szemraj też jest naprawdę OK.

FLAIRE - listzt sędzió kynologicznych z dokładnymi uprawnieniamisą we wszystkich oddziałach Związku Kynologicznego w Polsce.

MATAGI - witaj Lileczko, a jakie są Twoje sugestie na Twoje ukochane Akity ???, ściskam Cię i pozdrawiam

MARTYNA - Flaty istotnie będzie sędziowałą Pani Basia Szczepkowska, ponieważ w ubiegłym roku oceniała je Pani Szczepkowska, która w zaszadzie nie była wymieniona w katalogu, ponieważ zastępowała nagle chorego Pana Stępińskiego

PEGGY - Hovawarty będzie oceniała Pani Iza Studzińska-Romanowska (AGA 2 potwierdzi, że do dobry fachowiec i miłą osoba)

FUKA - cieszę się, że sędziowie na III grupę są OK., jeśli chodzi o zimową i sędzió z zgarnicy to prosze pamiętajcie, że fundusze takiego ałego oddziału jak Legionowa sa niestety ograniczone, aczkoliwke postaramy się na 99 % zprosić Pani Żivile Poviilatiene z Litwy, kto jeszcze zobaczymy -o obsadzie będziemy w najbliższych dniach debatować na posiedzeniu Zarządu.

REXTAR - pmyślimy o Pani Marcinkowskiej na X grupę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czy koncert zyczeń już zkończony? :) Jeśli nie to ja chętnie widziałabym p.A.Szutkiewicza sędziującego shar-pei(II-gr).Zna się na molosach ,a w szczególności na shar-pei .Zwraca uwagę na szczegóły i ewidentne wady u sharpków ,na które niektórzy sędziowie przymykają oko.Dobrze zna standard rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz'] Chętnie wysłuchamy Waszych propozycji jaki sędzia winien jaką rasę oceniać. [/quote]

Skoro dano mi taką możliwość (za co organizatorom serdecznie dziękuję), to chciałabym wtrącić dwa grosze co do grupy V.
Jestem za tym, aby p. Szemraj oceniał Siberian Husky.
Powód prosty- jest to sędzia, który o ile mi wiadomo, tej rasy nie oceniał (lub oceniał na kilku raptem wystawach, o czym mogę nie wiedzieć :roll: ). Może będę żałować swojej prośby, a może i nie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Och, Marzenko, Ty jesteś tak miła i kochana, że chyba jednak bym przyjechała bez względu na sędziego. Ale Izy prosze już nie zmieniać :D

[quote name='Marzenka']PEGGY - Hovawarty będzie oceniała Pani Iza Studzińska-Romanowska (AGA 2 potwierdzi, że do dobry fachowiec i miłą osoba) [/quote]

Potwierdzam :D Przeurocza osoba.

A jeszcze jak byście dali te rotty na samym początku, to byłabym w siódmym niebie.

Link to comment
Share on other sites

Co do X grup i PAni E. Marcinkowskiej. Chciaiłbym aby, jak to było w dobrej tradycji ODdziału Legionowo Charty sędziował sędzia specjalizujący sie od wielu wielu lat w tej grupie a nie jak to jest ostatnio w zwyczaju innych oddizałów sędzia któy rozszerzył się niedawno.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy'][quote name='MarzenaTkacz'] Chętnie wysłuchamy Waszych propozycji jaki sędzia winien jaką rasę oceniać. [/quote]

Skoro dano mi taką możliwość (za co organizatorom serdecznie dziękuję), to chciałabym wtrącić dwa grosze co do grupy V.
Jestem za tym, aby p. Szemraj oceniał Siberian Husky.
Powód prosty- jest to sędzia, który o ile mi wiadomo, tej rasy nie oceniał (lub oceniał na kilku raptem wystawach, o czym mogę nie wiedzieć :roll: ). Może będę żałować swojej prośby, a może i nie :wink:[/quote]

[b]Marzenko moja kochana!!!![/b] :P :P :P Jestem tego samego zdania co NigdyNigdy :D Pan Szemraj w 2004 roku ani w tym /jak na razie/ nie sędziował akit,więc akiciarze napewno chętnie przyjadą do niego :D Sędzia ten ma w swoim oddziale bardzo dużo akit,więc zapewne posędziuje dobrze :P

Mam nadzieję,że koloru włosów nie zmieniłaś :wink:
Pozdrawiam Cie serdecznie :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

NIGDY NIGDY - wstępnie rasę Siberian Husky przypisałam do Pana Pawła Szemraja

AGA 2 - postaram się nie zapomniec aby Rottweilery dac na początku, ale będziesz musiała mi o tym systematycznie przypominać, bo lata już nie te co kiedyś

MATAGI - wstepnie rasę Akita przypisałam do Pana Pawła Szemraja, aha kolru nie zmieniłam tylko dorzuciłam jasne pasemka (ale dalej rudzielec)

JOSTRA, WANIO - wstępnie szanucery miniaturowe i średnie zostały przypisane do Pani Iwony Giczeli

Link to comment
Share on other sites

Ja legionowskiej wystawy napewno nie przepuszcze :) Mam tylko nadzieje, że skoro rottki będą szły jako pierwsze to nie będą na tym samym ringu co dogi :-?

Co do sędziów. Jeśli dogi niemieckie to tylko Ci dwaj panowie: A. Szutkiewicz lub J. Gajewski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']

AGA 2 - postaram się nie zapomniec aby Rottweilery dac na początku, ale będziesz musiała mi o tym systematycznie przypominać, bo lata już nie te co kiedyś

[/quote]

Bdę przypominać, będę, aż bedziesz mnie miała dosyć :wink:

[quote name='Korona'] Mam tylko nadzieje, że skoro rottki będą szły jako pierwsze to nie będą na tym samym ringu co dogi [/quote]

Bo co, bo co? I co to za mina? :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']JOSTRA, WANIO - wstępnie szanucery miniaturowe i średnie zostały przypisane do Pani Iwony Giczeli[/quote]
wstepnie sie cieszy[b]MY[/b]!!!
Dziekuje Marzenko , ze mnie zauwazasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[b]ale i tak DZIEKUJE wstepnie za p.Giczele[/b]!!!do tej pani PRZYJEDZIEMY!!! :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

ORSINI - zauważam Cię, raczej trudno Cię nie zauważyć. Przyznam się, że istotnie miałam do Ciebie żal, ponieważ jesteśmy "chyba" jedynym oddziałem, który pyta się o opinię Wystawców i o dziwo ją uwzględnia i było mi przykro, że właśnie Ty pisałaś w taki, a nie inny sposób.
Sądzę, że nikt nie lubi być krytykowany, tym bardziej, że chce DOBRZE.
Ponad to sądzę, że nalezy i mozna krytykowac KOGOŚ, że robi źle lub nie robi nic, czy Ty wobec tego masz o mnie takie zdanie ??
Jeśli chodzi o forym westi to przyznam się szczerze, iż nie intersuje mnie ten jakże symatyczny Klub Wzajemnej Adoracji.

Pozdrawiam Cie - ORSINI i widzę CIĘ :o :o :o

Marzena Tkacz-Rosłon

Link to comment
Share on other sites

Marzenko CIESZE SIE ogromnie w takim razie!!! :angel: :angel: :angel:
Po prostu bylo mi przykro, ze mnie nie widzisz:))ale skoro jednak...to wykasuje poprzedni post:)))
Ja tam bardzo lubie wystawy w Legionowie i tym bardziej cieszy mnie zmiana na sznaucerach!!!!!! :angel: :angel: :angel: bo przyjedziemy sie wystawic:))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...