Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nitencja']Asiaczku, z tego co rozmawialam z organizatorami tej wystawy, to ta wystawa ma dac szybciej championat Rumunii.
DLa osob ktore beda w Poznaniu : mozecie napasc sedzine Lavinie Steer lub Lokodi C. Zsolta. Oni sa wlasnie z oddzialu w T.Mures i beda sedziowac w Poznaniu na ringu terierow. Mysle ze po ocenie beda promowac juz wystawe i moze przywioza ulotki i wiecej informacji o tej wystawie. A ja , gdy tylko bede wiedziala cos nowego, zaraz dam wiesci na strone :).[/quote]
Nitencja - dzięki za info. I czekamy na następne. Robi sie coraz bardziej kusząco...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

mam kilka newsow odnosnie zdobycia championatu na Dracula show :
1. Jesli pies jest juz championem i zdobedzie CACIB na wystawie "Dracula show" dostaje championat Rumunii , psy ktore potrzebuja testy pracy musza doslac takowe dyplomy do siedziby zwiazku 2. Jesli pies nie jest championem a wygra dwa CACIBy i na Dracula show i na miedzynarodowej na drugie dzien - rowniez otrzymuje Championat Rumunii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']mam kilka newsow odnosnie zdobycia championatu na Dracula show :
1. Jesli pies jest juz championem i zdobedzie CACIB na wystawie "Dracula show" dostaje championat Rumunii , psy ktore potrzebuja testy pracy musza doslac takowe dyplomy do siedziby zwiazku 2. Jesli pies nie jest championem a wygra dwa CACIBy i na Dracula show i na miedzynarodowej na drugie dzien - rowniez otrzymuje Championat Rumunii[/quote]
Nitencja - jesteś WIELKA! Wspaniałe informacje dla chętnych na tę wystawę.
Dziękujemy.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']mam kilka newsow odnosnie zdobycia championatu na Dracula show :
1. Jesli pies jest juz championem i zdobedzie CACIB na wystawie "Dracula show" dostaje championat Rumunii , [b]psy ktore potrzebuja testy pracy[/b] musza doslac takowe dyplomy do siedziby zwiazku 2. Jesli pies nie jest championem a wygra dwa CACIBy i na Dracula show i na miedzynarodowej na drugie dzien - rowniez otrzymuje Championat Rumunii[/quote]

To dotyczny psów myśliwskich? Czyli pies żeby mógł zostać ich Championem musi być psem użytkowym?

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich!!! Ojej ja też chcę z moimi Krasnoludkami!!! Dla mnie wystarczy jedno miejsce a moje "olbrzymy" zajmą miejsce w moich wielkich kieszeniach-ha ha ha. Ewentualnie proszę o jedno miejsce na dachu, inaczej pozostaje mi tylko lot na miotle/klasyczny pojazd oblubienic Wlada Draculi/. Oj,a co z moimi krasnalami ,może ktoś z Was ma dojście do modelu miotły z przyczepką -tylko musi mieć atest. Z góry Dziękuje. Drodzy Dogomaniacy "lotem bliżej"-ha ha ha. Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych gorąco!!! :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']mam kilka newsow odnosnie zdobycia championatu na Dracula show :
1. Jesli pies jest juz championem i zdobedzie CACIB na wystawie "Dracula show" dostaje championat Rumunii , psy ktore potrzebuja testy pracy musza doslac takowe dyplomy do siedziby zwiazku 2. Jesli pies nie jest championem a wygra dwa CACIBy i na Dracula show i na miedzynarodowej na drugie dzien - rowniez otrzymuje Championat Rumunii[/quote]
Nitencja ale ja mam w ulotce, ze drugiego dnia jest CACowka a nie CACIBowka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola']Witam Wszystkich!!! Ojej ja też chcę z moimi Krasnoludkami!!! Dla mnie wystarczy jedno miejsce a moje "olbrzymy" zajmą miejsce w moich wielkich kieszeniach-ha ha ha. Ewentualnie proszę o jedno miejsce na dachu, inaczej pozostaje mi tylko lot na miotle/klasyczny pojazd oblubienic Wlada Draculi/. Oj,a co z moimi krasnalami ,może ktoś z Was ma dojście do modelu miotły z przyczepką -tylko musi mieć atest. Z góry Dziękuje. Drodzy Dogomaniacy "lotem bliżej"-ha ha ha. Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych gorąco!!! :lol: :wink:[/quote]

Jeszcze [b] Wiolu[/b] pozostało trochę czasu do tej wystawy.może miotła nie będzie konieczna :wink: Skąd konkretnie jesteś???

Link to comment
Share on other sites

1,5 za kilometr plus hotele dla kierowcy i czesto zarcie dochodzi. Koszty olbrzymie jak sie busa wynajmuje, ja chcialam teraz do Aradu wynajac, ale jak sie chetni zaczeli wykruszac to upadlo wszystko
Ale zapytaj sie czy jezdza na wschod wlasnie rumunia, jakas ukraina itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola']Witam Wszystkich!!! Ojej ja też chcę z moimi Krasnoludkami!!! Dla mnie wystarczy jedno miejsce a moje "olbrzymy" zajmą miejsce w moich wielkich kieszeniach-ha ha ha. Ewentualnie proszę o jedno miejsce na dachu, inaczej pozostaje mi tylko lot na miotle/klasyczny pojazd oblubienic Wlada Draculi/. Oj,a co z moimi krasnalami ,może ktoś z Was ma dojście do modelu miotły z przyczepką -tylko musi mieć atest. Z góry Dziękuje. Drodzy Dogomaniacy "lotem bliżej"-ha ha ha. Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych gorąco!!! :lol: :wink:[/quote]
A skąd jesteś i jakie masz [i]krasnoludki[/i]?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='Nitencja']mam kilka newsow odnosnie zdobycia championatu na Dracula show :
1. Jesli pies jest juz championem i zdobedzie CACIB na wystawie "Dracula show" dostaje championat Rumunii , psy ktore potrzebuja testy pracy musza doslac takowe dyplomy do siedziby zwiazku 2. Jesli pies nie jest championem a wygra dwa CACIBy i na Dracula show i na miedzynarodowej na drugie dzien - rowniez otrzymuje Championat Rumunii[/quote]
Nitencja ale ja mam w ulotce, ze drugiego dnia jest CACowka a nie CACIBowka[/quote]
[b]Orsini[/b] - ach, Ty, niedobra! To Ty masz ulotkę?! I nic nie piszesz?!
Uprasza się o natychmiastowe podanie wszelkich informacji nt. tej wystawy!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']Mam adres firmy w Rzeszowie która wynajmuje busy 7,8 i 20 osobowe. Mogę spróbować się dowiedzieć jaki byłby koszt i czy wezmą psiaki.[/quote]
Ja raczej do Rzeszowa nie podjadę. Podejrzewam, że warszawscy DGM-aniacy coś sami skombinują. Króliczek, ja - na pewno jeszcze ktos dojdzie. Mamy czas.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='orsini'][quote name='Nitencja']mam kilka newsow odnosnie zdobycia championatu na Dracula show :
1. Jesli pies jest juz championem i zdobedzie CACIB na wystawie "Dracula show" dostaje championat Rumunii , psy ktore potrzebuja testy pracy musza doslac takowe dyplomy do siedziby zwiazku 2. Jesli pies nie jest championem a wygra dwa CACIBy i na Dracula show i na miedzynarodowej na drugie dzien - rowniez otrzymuje Championat Rumunii[/quote]
Nitencja ale ja mam w ulotce, ze drugiego dnia jest CACowka a nie CACIBowka[/quote]
[b]Orsini[/b] - ach, Ty, niedobra! To Ty masz ulotkę?! I nic nie piszesz?!
Uprasza się o natychmiastowe podanie wszelkich informacji nt. tej wystawy!!!
Pzdr.[/quote]

Orsini prosze tu sie natychmiast spowiadac ! swojej corce nie powiedzialas ze masz ulotke ?? o ty paskudo !! :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Cavisia']Mam adres firmy w Rzeszowie która wynajmuje busy 7,8 i 20 osobowe. Mogę spróbować się dowiedzieć jaki byłby koszt i czy wezmą psiaki.[/quote]
Ja raczej do Rzeszowa nie podjadę. Podejrzewam, że warszawscy DGM-aniacy coś sami skombinują. Króliczek, ja - na pewno jeszcze ktos dojdzie. Mamy czas.
Pzdr.[/quote]

Asiaczku, ja Grazynie juz tez doniosłam o tej wystawie. Moze tez się skusi :), chyba warszawska ekipa sie zrobi biegusiem :)

Link to comment
Share on other sites

ej no spadajcie co:)))))))
na ulotce jest tylko obsada sedziowska na 3 wystawki:
cacib, cac i jest kilka klubow na pewno ozdobki maja, i chyba teriery...reszty nie pamietam, a i tych terierow pewna nie jestem.
[url]www.draculadogshow.com[/url]
tam jest to samo:))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...