Jump to content
Dogomania

DRACULA DOG SHOW


Nitencja

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Ja też zastanowię się i może pojadę. Termin (5-6.08.2006 r.) OK.
[b]Donya[/b], [b]Króliczek[/b] - to może jakiś busik?
pzdr.[/quote]

[b]Asiaczek[/b] przepraszam ale my pewnie na dłużej pojedziemy z racji tego, że studenci mają wtedy wakacje a ja mogę wziąć urlop

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']A, spryciula. Wcale się nie obraziłam, no coś Ty! To była luźna propozycja.
Pzdr.[/quote]

Cieszę się, że się nie obraziłaś. Ale do Kaliningradu w przyszłym roku to bysmy się chętnie z Tobą zabrali, tzn. ja, Daria, Bimbo i Anata :P

Link to comment
Share on other sites

[b]Donya[/b] - OK. Nie ma problemu. Jak tylko Gusio-pręgusio + Hipka zrobią dorosły Championat PL, jedziemy. Lub jak Diablik zrobi Młodzieżowy to mogłabym go wziąć, może udałoby mi się namówić włąścicielkę Buszi? Poczekajmy trochę (jeżeli możecie) i pojedziemy.

[b]Króliczek[/b] - to już nas jest dwie:))
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Na ichniejszej wstępnej stronie jest napisane, że oficjalne otwarcie strony będzie 15.10.2005 r.
Sędziowie mi odpowiadają (E. Kupliauskas i Monique van Brempt)
Ciekawe, jakie będą ceny?
No i trzeba będzie pomyśleć o noclegu (albo w Rumunii albo może na Węgrzech?). Może będzie jakaś zajawka nt. noclegów na stronie.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek dopatrzyłaś się systemu w jaki ustawili sędziów na stronie? To jeśli możesz powiedz kto ma IX w sobote Monique Van Brempt czy Petru Muntean, a w niedzielę też mi wychodzi dwóch Denis Kuzelj i Eugeny Kuplyauskas. Kurcze jakoś nie mogę dojść czy sędziowie to ci z przodu przed IX czy z tyłu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Asiaczek dopatrzyłaś się systemu w jaki ustawili sędziów na stronie? To jeśli możesz powiedz kto ma IX w sobote Monique Van Brempt czy Petru Muntean, a w niedzielę też mi wychodzi dwóch Denis Kuzelj i Eugeny Kuplyauskas. Kurcze jakoś nie mogę dojść czy sędziowie to ci z przodu przed IX czy z tyłu.[/quote]
[b]Gośka[/b] - wg mnie to w sobotę sędziuje Was Monique van Brempt (Belgia), a w niedzielę - Denis Kuzalj.
(w rozpisce najpierw "idzie" nazwisko sędziego, a potem grupa - tak mi się wydaje). :)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka'] A nocleg to lepiej na Węgrzech, chociaż może teraz już tam mniejsza bieda i psów nam nie zjedzą :wink:[/quote]
Spoko, spoko, nie taka Rumunia straszna ;) Nie wiem co prawda jak to wyglada glebiej w tym kraju, ale Arad mile mnie zaskoczyl. Hotel dwugwiazdkowy, czysciutki, z mila i pomocna obsluga, wygodne lozko, wanna z jacuzzi :lol: Nie ma sensu nocowac na Wegrzech, bo od granicy do Tigru Mures jest ok. 300 km, wiec komu bedzie sie chcialo tyle km nadrabiac?

Link to comment
Share on other sites

Goska ja bylam w zeszlym roku w T.Mures i psow mi nie zjedli ;-)
Jesli chcesz to jest i baardzo drogi hotel Continental w samym Mures ale mozna znalezc i cos tanszego. Polecam jednak , jak macie troche czasu nocowac w T.Mures !! i zwiedzic miasto :) cos naprawde pieknego bylam oczarowana, ale moze dlatego ze to miasto pamieta jak bylo jeszcze prowincja Imperium Rzymskiego ;-) Jesli ktos jest uzalezniony od internetu nie ma problemu poniewaz jest duzo kafejek internetowych
noclegow warto szukac przez agencje turystyczna w T.Mures malo prowizji biora a jak cos znajda to jest ok. Podaje strone :

[url]http://www.mures.ro/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Arad i Timisoara to właściwie nie Rumunia :wink: Mój mąż jeździł tam w latach 80-tych i obydwa te miasta w porównaniu ze środkiem Rumunii wyglądały prawie jak węgierskie. Zresztą mieszka tam dużo Węgrów, więc pogranicze zawsze było utrzymane w czystości, aby nie robić zbytniej dysproporcji między "wschodem a zachodem". Podobnie bylo u nas z NRD. Chociaż przez 20 lat mogło się to zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie aby wjechac do Rumunii konieczne sa ksiazeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami i zaswiadczenie od weterynarza powiatowego, a zeby wyjechac z Rumunii (czyli wjechac do UE) konieczne sa badania napoziom przeciwcial na wscieklizne we krwi. W praktyce nikt tego nie sprawdzal, a jedynie na jakiejs granicy wewnatrz UE ktos tam zagladal do psich paszportow.

Link to comment
Share on other sites

A ja tym razem nawet zaświadczenia od powiatowego nie brałam - nikt o to nie pyta.Jak pies ma paszport - to jest to w zupełności wystawrczające.

Poza tym nie demonizujmy Rumunii. Dwa lata temu jechałam przez całą jej długość samochodem, aż do Bułgarii - drogi super, hotele ok,ludzie mili i uczynni.Nowoczesne stacje benzynowe, bankomaty, Mc Donald, itp....

W ubiegłym roku byłam w Oradei - przyznam ,że było troche bałaganu, luzem biegające bezpańskie psy nawet na terenie wystawy.Teraz w Aradzie tego niemal nie było.

Wystawa z ładną oprawą i duża przychylność organizatorów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][b]Kika[/b] uspokoiłas mnie, dziękuję. Każdy komu mówię, że wybieramy sie Rumunii robi wielkie :o i pyta się czy się dobrze czuję.
Zresztą Polska ma podobną opinię :wink:[/quote]

Byli z nami ludzie, którym naopowiadał ktoś z W-wy ,że na drogach pełno żebrzących dzieciaków, że trzeba mieć drobna dolary na łapówki :D No to oni we wszystko się zaopatrzyli , co okazało sie zupełnie nieprzydatne.

Nie przeczę można trafić i na takie przypadki pewnie- mnie akurat nie dotknęły :D Ale taki obraz Rumunii to chyba sprzed 20 lat - taki pamiętam i te umorusane dzieci i policja na każdym rogu, którą można było przekupić breloczkiem z Polski :D

Tam sie bardzo dużo zmieniło i nie wierzcie ludziom , którzy nie byli w Rumunii od czsów gdy prawie każdy Polak spędzał lato w Bułgarii, albo w kurortach Rumunii.

I tak jak pisała Noelani - spałyśmy w tym samym hotelu- warunki hotelowe na europejskim poziomie.Co druga osoba zaczepiona na ulicy, celnik pogranicznik - mówiący w jęz.angielskim.U nas lepiej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...