Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

A ja poszukuję flexi - linki 8m do 50kg i nie mogę znaleźć... Są tylko taśmy, a mój pies jest niewidomy i nie można go spuszczać, więc biega w kółko, niestety taśma się za bardzo skręca i nie nadaje się do lonżowania. Czy w ogóle są dostępne flexi 8m linki do 50 kg? Widział ktoś z was kiedyś takie smycze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']A ja poszukuję flexi - linki 8m do 50kg i nie mogę znaleźć... Są tylko taśmy, a mój pies jest niewidomy i nie można go spuszczać, więc biega w kółko, niestety taśma się za bardzo skręca i nie nadaje się do lonżowania. Czy w ogóle są dostępne flexi 8m linki do 50 kg? Widział ktoś z was kiedyś takie smycze?[/QUOTE]

Są, sama taką mam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']A ja poszukuję flexi - linki 8m do 50kg i nie mogę znaleźć... Są tylko taśmy, a mój pies jest niewidomy i nie można go spuszczać, więc biega w kółko, niestety taśma się za bardzo skręca i nie nadaje się do lonżowania. Czy w ogóle są dostępne flexi 8m linki do 50 kg? Widział ktoś z was kiedyś takie smycze?[/QUOTE]

proszę ;)


[url]http://www.allegro.pl/item865222562_smycz_flexi_comfort_long_m_8m_linka_50_kg.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

tu comfort 8m [url]http://allegro.pl/item865222562_smycz_flexi_comfort_long_m_8m_linka_50_kg.html[/url]
tu classic, tylko że niby 7m [url]http://allegro.pl/item869300657_flexi_smycz_automat_classic_long_3_large.html[/url]

Ja mam classic i ma 8m, ale może to jakaś starsza seria czy coś takiego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Może ktoś podać ten link flexi na allegro ??;)
Z góry dziękuje ....[/QUOTE]
[url]http://allegro.pl/item879229447_smycze_flexi_i_ferplast_tanio_gratis.html[/url]

[quote name='hecia13']A ja poszukuję flexi - linki 8m do 50kg i nie mogę znaleźć... Są tylko taśmy, a mój pies jest niewidomy i nie można go spuszczać, więc biega w kółko, niestety taśma się za bardzo skręca i nie nadaje się do lonżowania. Czy w ogóle są dostępne flexi 8m linki do 50 kg? Widział ktoś z was kiedyś takie smycze?[/QUOTE]

strone wczesniej Agaciaaa pisała ze posiada taka smycz;)
8m, linka do 50kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Dziewczyny HELP! Co byście wybrały dla yorka:
5 m summertime 1 różowa(taka mała)
czy 8 m summertime 2 różowa[/QUOTE]
dla Yorka 2 to za duza, duzo za duza , ma wielka raczke w porownaniu do 1 i tasme szeroka
bierz ta mniejsza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Kurcze, bo ja mam summertime tylko to właśnie chyba jest ta 2, do 20 kg ;p No huk, 5 m bd musiało wystarczeć :) A pytanko jeszcze. Ma ktoś tą flexi 1 summertime?[/QUOTE]

mialam summertime i 1 i 2 obydwie na tasmie
2 jest duzo wieksza, wydaje mi sie za duza dla Yorka
a 8m to juz wogole musi byc jescze wieksza ta raczka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']A czy dla 21kg silnej suczki wystarczy flexi do 35kg czy lepsza będzie ta do 50kg? (chodzi o taśmę jakby co :-)) Bo tak myslę czy nie zamówić tej flexi bo tanie są (te z allegro) :lol:[/QUOTE]

starczy do 35, nie powinna zerwac
do 50 to maxi i wazy ladnie kolo pol kg ;D
jak wzielam do reki (bo chcialam kupic swojej) to sie przerazilam tym ciezarem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Kurcze, bo ja mam summertime tylko to właśnie chyba jest ta 2, do 20 kg ;p No huk, 5 m bd musiało wystarczeć :) A pytanko jeszcze. Ma ktoś tą flexi 1 summertime?[/QUOTE]
W summertime są tylko dwa rozmiary chyba i ty masz 1, do to chyba 1 jest do 20kg. :lol: W każdym bądź razie ja ją mam dla Milki, więc dla Daisy tylko i wyłącznie ta, 2 ja bym dla Kluski nie wzięła. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']A czy dla 21kg silnej suczki wystarczy flexi do 35kg czy lepsza będzie ta do 50kg? (chodzi o taśmę jakby co :-)) Bo tak myslę czy nie zamówić tej flexi bo tanie są (te z allegro) :lol:[/QUOTE]

ja mam sukę husky tez ok 20 kg i smycz taką: [URL]http://www.allegro.pl/item870683212_smycz_automatyczna_flexi_maxi_8m_tasma_50kg.html[/URL] idealna w mokre dni (deszcze, śniegi bo w suche to u nas linka - 10 m), mocna, wytrzymała (jak raz leciała za psem bo mi z ręki wypadła po betonie to tylko małe zadraśnięcia ma... :D), nie przeszkadza mi waga - ważne, żeby nie póściła i była maxymalnie bezpieczna, a psiak ma krzepę, że tak powiem

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a nam sie dzisiaj zepsula flexi :(
nie wiem co sie z nia stalo, mialam summertime do 25kg, pomaranczowa i dzisiaj przestala sie nagle zwijac :(
najpier zwijala sie do polowy a pozniej wogole, sprezyna chyba jakas poszla.... ;/

nawet nie zdazylam sie nia nacieszyc :(

Ares wazy 14kg, nie pociagnał mocniej, szedl normalnie, smycz tez mi ani razu nie spadła.....

Link to comment
Share on other sites

Gwarancja jest na kazdy produkt, jesli tylko zachowa sie dowod zakupu, najczesciej producent jest wygodny i daje tylko na 12 mcy, ale jest tez w Polsce rekojmia na 24 mce.
Jednak ja bym sie zastanowila czy to nie jest bledne uzytkowanie - piach, snieg (woda)? Nic z tych rzeczy na pewno nie dostalo sie z tasma do srodka?
Wystarczy ze znajda drobinki piachu, albo udowodnia, ze tasma byla mokra zwijana - nici z reklamacji;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...