Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[quote name='Chefrenek'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16719[/URL] ;)[/quote]

No ja właśnie kupiłam flexi. Mam nadzieję, że będzie się trzymać.
Za moją czerwoną smycz zapłaciłam 26 zł, mam ją półtora miesiąca i już się rwie w kilku miejscach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Ile ? :crazyeye: 15 lat? O matko, te smycze są niezniszczalne! :-o :cool3:[/quote]

[quote name='drzalka']hej.. to masz ją tyle co ja mam lata.. wow.. flexi jak stal :cool3: .. pewnie jest starsza o demnie :lol:[/quote]

Dokładnie to była używana ze 13 lat a od 2 leży w szafie jako pamiątka po poprzednich psach.

Link to comment
Share on other sites

fakt,te smycze są niezniszczalne:cool3:mój pierwszy jamnik chodził na niej minimum 10 lat + potem odziedziczył ją drugi jajniczor.po parunastu latach uzywania mechanizm w końcu nie wytrzymał;)ale są naprawdę wytrzymałe bo moja przeżyła setki upadków na beton,wodę,szarpanie,zabawy i inne takie tam;)od niedawna jestem posiadaczką flexi classic 2 ale nie wiem jak długo będzie żyła bo jest do 25 kilogramów a mój kundzio w tej chwili waży 30 i będzie więcej:)smycz znalazł mój sąsiad i przekazał mi z myślą,że mi się przyda i miał rację:diabloti:na razie trzyma spokojnie,pies się szarpie i ciągnie a mechanizm nawet nie jeknie:D

Link to comment
Share on other sites

noooo....są bardzo drogie,to fakt....właściciele dużych psów są biedni w tym pomencie;)dzięki temu,że sąsiad znalazł moją,zaoszczędziłam jakieś 70 zł a 3 na pewno kosztuje ponad stówkę:diabloti:albo coś koło tego;)fakt,to trogi biznes:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']noooo....są bardzo drogie,to fakt....właściciele dużych psów są biedni w tym pomencie;)dzięki temu,że sąsiad znalazł moją,zaoszczędziłam jakieś 70 zł a 3 na pewno kosztuje ponad stówkę:diabloti:albo coś koło tego;)fakt,to trogi biznes:D[/quote]

hehe ale na długie lata :)

Link to comment
Share on other sites

Polecam flexi:lol:. Mam taką czerwoną flexi (dł. 5 m). Posiadam ją od ok. 1 roku. Flexi zaliczyła 2 potężne upadki (co mnie też niestety nie omnęło):placz:. Opakowanie ma nieliczne zadrapanie, ale sama taśma jest w idealnym stanie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Flexi the best, ja nie polecam smyczy Ferplast -> Flippy jezu to nawet 3 miesięcy nie wytrzymało...[/quote]


Ferplast mówisz? :roll:
Ohhh, kochany pan z zoologika :mad:
Jak się kiedyś pytałam o Flexi, to mi Ferplast polecał, że tańsza, a jakością podobna, że nie miał reklamacji. :roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']gościu etna mocniej na jednym spacerze szarpneła i sie wszystko rozwaliło...
tak to wyglądem i do trzymania dobra, ale wytrzymałość yh...[/quote]


Dla mnie wygląd to drugorzędna sprawa, wolę, żeby była brzydka ale wytrzymała, a nie na odwrót. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Ferplast mówisz? :roll:
Ohhh, kochany pan z zoologika :mad:
Jak się kiedyś pytałam o Flexi, to mi Ferplast polecał, że tańsza, a jakością podobna, że nie miał reklamacji. :roll::roll:[/quote]
Ferplast? Też nie polecam. :shake: Sama nie używałam, ale gościu z Allegro, od którego kupowałam Flexi sam mi powiedział, że nie poleca Ferplastów, bo są znacznie gorszej jakości (choć ładniejsze wizualnie) i ma na nie dość dużo reklamacji, więc rezygnuje w ogóle z ich sprzedaży. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jedną Flexi mam 8 lat, drugą (taki sam model) kupiłam tydzień temu dla szczeniaka. Oprócz wyglądu (wiadomo, starsza jest podrapana itp.) niczym się nie różnią. Chodzą tak samo cicho, linka zwija się normalnie, komfort prowadzenia ten sam. Śmieje się, że to solidna niemiecka marka, ale kurcze coś w tym jednak jest ;)

Aha, obie smycze są linkowe i ja takie preferuje. Te taśmowe są cięższe (wagowo) i ciężej się rozciągają. Mnie było mniej wygodnie prowadzić psa na taśmowej właśnie z uwagi na opór taki stawiała taśma przy rozciąganiu się. Flexi linkowa lżej chodzi i w ogóle jest jej mniej ;). Ale to pewnie kwestia gustu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...