Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

Ostatnio miałam Flexie w ręku kiedy prowadziłam goldena. Zawsze bylam zle nastawiona do smycz automatycznych i ten spacer nie zmienil mojego zdania. Guzik, ktory wcisnka sie aby na chwile zatrzymac smycz, zacina sie, jak pies dalej odleci i chce zeby byl spowrotem trzeba sie troche nameczyc :roll: Moim zdaniem te smycze nadają sie np. do lasu gdzie psa nie wolno spuscic, czy nad rzeką, plaża itp. a nie na takie spacery po miescie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonix']Ostatnio miałam Flexie w ręku kiedy prowadziłam goldena. Zawsze bylam zle nastawiona do smycz automatycznych i ten spacer nie zmienil mojego zdania. Guzik, ktory wcisnka sie aby na chwile zatrzymac smycz, zacina sie, jak pies dalej odleci i chce zeby byl spowrotem trzeba sie troche nameczyc :roll: Moim zdaniem te smycze nadają sie np. do lasu gdzie psa nie wolno spuscic, czy nad rzeką, plaża itp. a nie na takie spacery po miescie...[/quote]

zgadzam sie. smycze flexi nie sa zbyt dobre dla duzych psow. najlepsze sa dla malych pieskow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='serek']zgadzam sie. smycze flexi nie sa zbyt dobre dla duzych psow. najlepsze sa dla malych pieskow.[/quote]

Ja mam duzego psa i bardzo wygodnie mi sie chodzi z flexi...
No raz Oshi przegryzla tasme ale to rownie dobrze moze tez to ucyznic piesek maly :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

moja seterzyca ma Flexi Compact3 taśma już ponad rok, na niej straciła wszystkie mleczne ząbki podczas zabawy nią na spacerach a smycz nadal wygląda jak nowa....innej smyczy sobie nie wyobrażam , służy do wszystkich spacerów od osiedlowych alejek po zabawy w lesie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']A ja ostatnio na allegro widziałam summertime za 41zł 15kg i 46zł - 20 kg.[/quote]


No własnie jakoś dziwnie..Zamówiłam 15 kg [URL="http://www.allegro.pl/item195816452_smycz_flexi_summertime1_hit_tego_lata_super_cena_.html"]TU[/URL]
A dostałam 20 kg, mimo, iż na aukcji pisze, że smycz jest dla psów do 15 kg:cool3: Ale płaciłam własnie 46 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']No własnie jakoś dziwnie..Zamówiłam 15 kg [URL="http://www.allegro.pl/item195816452_smycz_flexi_summertime1_hit_tego_lata_super_cena_.html"]TU[/URL]
A dostałam 20 kg, mimo, iż na aukcji pisze, że smycz jest dla psów do 15 kg:cool3: Ale płaciłam własnie 46 zł.[/quote]

Ja też tak miałam. Mam też flexi comfort i na niej było napisane że do 15 kg. Wydaje mi się że to 5 kg to przez ten karabińczyk. W summertime jest dosyć duży i mocny.

ps. pomyliło mi się za 46 była do 25 kg.

Link to comment
Share on other sites

Ja zamówiłam na allegro summertime do 15 kg za 45 zl.. I na opakowaniu tez bylo napisane ze do 20.. Ale to moze i nawet lepiej :D
A jeszcze chciałam sie zapytac : Czy wam tez sie czasami zacina ta blokada? Bo ja skracam smycz, blokuje, idziemy chwilke na krótkiej, chce odblokowac i co? Zacieło sie, musze czekac, albo pociągac... Czasami to denerwujące...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinaaa']Ja zamówiłam na allegro summertime do 15 kg za 45 zl.. I na opakowaniu tez bylo napisane ze do 20.. Ale to moze i nawet lepiej :D
A jeszcze chciałam sie zapytac : Czy wam tez sie czasami zacina ta blokada? Bo ja skracam smycz, blokuje, idziemy chwilke na krótkiej, chce odblokowac i co? Zacieło sie, musze czekac, albo pociągac... Czasami to denerwujące...[/quote]

W summertime nie ale w comforcie tak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Paulinaaa']Ja zamówiłam na allegro summertime do 15 kg za 45 zl.. I na opakowaniu tez bylo napisane ze do 20.. Ale to moze i nawet lepiej :D
A jeszcze chciałam sie zapytac : Czy wam tez sie czasami zacina ta blokada? Bo ja skracam smycz, blokuje, idziemy chwilke na krótkiej, chce odblokowac i co? Zacieło sie, musze czekac, albo pociągac... Czasami to denerwujące...[/quote]
No, mi też się zacina, a właściwie zacinała :angryy: Bo przed chwilą linka poszła :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ja też zamówiłam (tyle, że w sklepie int.) smycz flexi summertime taśmową niebieską do 15kg. dla mojego westika. Teraz mam czarną comfort 2 do 35kg, poprostu nie znałam się na tych smyczach kiedyś i facet sprzedał mi większą i droższą :angryy: Mam już ją rok i narazie nie widze żadnych wad, choć czasami taśma po wyciągnięciu całej przekręca się, ale można z tym żyć :P

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ja też zamówiłam (tyle, że w sklepie int.) smycz flexi summertime taśmową niebieską do 15kg.[/quote]

A ja właśnie taką mam. ;) Narazie nic o niej powiedzieć nie mogę, bo leży nieużywana. Również zamówiłam w Internecie, a dokładnie na Allegro, na stronie pisało, że smycz jest do 15 kg, a dostałam smycz do 20 kg. :)
Ceny w sklepach internetowych, są o wiele niższe niż w normalnych zoologikach...Ostatnio zobaczyłam w rzeszowskim zoologiku Summertime za 80 zł, a ja zapłacilam 45 zł.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']A ja właśnie taką mam. ;) Narazie nic o niej powiedzieć nie mogę, bo leży nieużywana. Również zamówiłam w Internecie, a dokładnie na Allegro, na stronie pisało, że smycz jest do 15 kg, a dostałam smycz do 20 kg. :)
Ceny w sklepach internetowych, są o wiele niższe niż w normalnych zoologikach...Ostatnio zobaczyłam w rzeszowskim zoologiku Summertime za 80 zł, a ja zapłacilam 45 zł.. :roll:[/QUOTE]
za summertime do 15 i placilas 45? Ja zaplacilam za taka sama (tylko rozowa) 35zl na allegro plus przesylka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']za summertime do 15 i placilas 45? Ja zaplacilam za taka sama (tylko rozowa) 35zl na allegro plus przesylka :D[/quote]

No jakoś tak, 45 + koszty przesyłki bodajże 8 zł. Rozpamiętywać nie będę, kupiłam, mam nadzieję, że będzie mi w przyszłości dobrze slużyć. ;) A różnica cenowa i tak jest po porównaniu z realnymi sklepami zoologicznymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']No jakoś tak, 45 + koszty przesyłki bodajże 8 zł. Rozpamiętywać nie będę, kupiłam, mam nadzieję, że będzie mi w przyszłości dobrze slużyć. ;) A różnica cenowa i tak jest po porównaniu z realnymi sklepami zoologicznymi.[/QUOTE]
No w zoologicznych to ceny wybujane :) wlasnie dlatego lubie allegro, bo sa firmowe rzeczy i stosunkowo tanie (czasami najtansze w porownaniu do innych sklepow) Wazne zeby klijet byl zadowolony hehe ja jestem choc przyznam ze czasmi mnie denerwuje jak sie obkreca tasiemka, ale to normalka przy smyczy autom. :D noi przy ruchliwym piesku hehe

Link to comment
Share on other sites

osobiście nie wyobrażam sobie psa duzego,ciężkiego,ciagnącego i pozytywnie narwanego na automatycznej smyczce:D
moje poprzednie dwa jamniki chodziły na takowych i owszem-sprawdzały się(w pierwszym przypadku jakieś 10 lat!!!)jamniczki jednak były małe,lekkie i grzeczne;)
mając psa z ADHD nie czułabym się pewnie z automatem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']No jakoś tak, 45 + koszty przesyłki bodajże 8 zł. Rozpamiętywać nie będę, kupiłam, mam nadzieję, że będzie mi w przyszłości dobrze slużyć. ;) A różnica cenowa i tak jest po porównaniu z realnymi sklepami zoologicznymi.[/quote]



te smycze o ktorych piszecie jakie maja długosci? Ja na allegro widzialam 3m? sa może 8?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']osobiście nie wyobrażam sobie psa duzego,ciężkiego,ciagnącego i pozytywnie narwanego na automatycznej smyczce:D
moje poprzednie dwa jamniki chodziły na takowych i owszem-sprawdzały się(w pierwszym przypadku jakieś 10 lat!!!)jamniczki jednak były małe,lekkie i grzeczne;)
mając psa z ADHD nie czułabym się pewnie z automatem:diabloti:[/QUOTE]
Moja sunia nie ciagnie na smyczy, chodzi kolo nogi jak sie ja przywola. Ale jak ide na spacer to chce zeby sobie uzyla i nie przywoluje jej wiec ona nie tyle ciagnie co zmienia kierunki dosc czesto heh wiec troszke sie smyczka skreca, ale nie mam obaw ze Moli ja moze wyrwac bo nawet nie ma tyle sily heh (no chyba ze smycz bylaby zel zrobiona) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...