Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

Czy flexi Vario rozmiar M 8m ma tylko wersję z linką? Kurcze zależało mi na taśmie ale tak przeglądam oferty i widze tylko linki :(


Tak, Vario M 8 m, ma tylko linkę, dopiero rozmiar L 8m, ma taśmę.



Ja dziś kupiłam flexi vario z zooplusa sajz L i długośc 8 m i kurde nie wiem czy to taśma czy linka :smile:

 
Taśma, w tym rozmiarze nie ma linki ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Udało mi się wczoraj w telekarmie kupić flexi new classic M-L za 39zł :P była przeceniona na stronie, a jeszcze dostałam info o rabacie 20% na wszystkie akcesoria. Więc do koszyka wpadła oprócz karmy smyczka^^ ciekawe jak będzie się sprawować

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zupełnie wypadłam z rynku zoologicznego, patrzę a tu same nowości :|
Pilnie potrzebuję kupić nową flexi dla żywego whippeta 17kg. Lepiej brać New Classic M/L czy Vario M taśma? Może inną jakąś? 
Moja poprzednia była do 35kg, taśma, porządna, padła po dobrych kilku latach :(

Link to comment
Share on other sites

Już grubo ponad rok mam vario M na taśmie dla mocno ciągnącego, narwanego bordera, parę razy wypadła więc jest styrana z wyglądu ale nic nie wskazuje na to, żeby mechanizm miał się popsuć czy to złączenie miało się rozczepić (a tego na początku bałam się najbardziej) - niby to tylko 5m ale przydaje się do spacerów po osiedlu czy dla mojej mamy jak musi wyjątkowo wyprowadzić psa (mniej stresu dla mnie, że go nie złapie :P )

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, .Agata. napisał:

Już grubo ponad rok mam vario M na taśmie dla mocno ciągnącego, narwanego bordera, parę razy wypadła więc jest styrana z wyglądu ale nic nie wskazuje na to, żeby mechanizm miał się popsuć czy to złączenie miało się rozczepić (a tego na początku bałam się najbardziej) - niby to tylko 5m ale przydaje się do spacerów po osiedlu czy dla mojej mamy jak musi wyjątkowo wyprowadzić psa (mniej stresu dla mnie, że go nie złapie :P )

Dzięki :) Właśnie do takich celów jest mi potrzebna, więc wezmę Vario. Choć ta końcówka wygląda brzydko :p

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
1 godzinę temu, Cherry&M napisał:

Jeśli jest oryginalna, a masz zachowany paragon, to flexi obowiązuje dość długa gwarancja. Można spróbować przypalić i połączyć stopione końcówki, jednak sama bym nie ryzykowała.

Kurde, ja jestem z tych co rachunków nie trzymają.... :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Cherry&M napisał:

Jeśli jest oryginalna, a masz zachowany paragon, to flexi obowiązuje dość długa gwarancja. Można spróbować przypalić i połączyć stopione końcówki, jednak sama bym nie ryzykowała.

Bingo, ja miałem 12 miesięcy i wymieniłem :D Wiem, że w jakimś sklepie online sprzedają te smycze z 24 miesiące gwarancji :P

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2017 o 18:05, Cherry&M napisał:

@kropi124 Ja tak samo ;), Cherry miała tylko jedną flexi - przetrwała 5 miesięcy, ale ja bardzo jej nie lubiłam, więc nikt po niej nie płakał. Zdecydowanie bardziej wolę zwykłe smycze. 

Ja też jestem za tymi standardowymi ale pies mi ślepnie i niestety na wieczorne czy nocne ( 2,3 w nocy ) spacery jednak te 5 m się lepiej przydaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...