Jump to content
Dogomania

Rhodeziany - nie tylko w Polsce


Basenji

Recommended Posts

W trakcie pobytu w Ronneby nie udało mi się spotkać ciekawych piesków poza nielicznymi wyjątkami. Sama "typówka" - jamniki, najlepsze, bulle, wilki - czyli to co i u nas.
Ale pewnego południa przypadkiem trafiłem tego 4 miesięcznego chłopaka:
[img]http://img360.imageshack.us/img360/2666/12rhodesianriggerback5fk.jpg[/img]
[img]http://img360.imageshack.us/img360/2714/12rhodesianriggerback14dz.jpg[/img]
Biedak chyba się trochę wystraszył bo niezbyt chciał pozować. Ciekawe, co osoby znające tę rasę mogą powiedzieć o tym malcu?
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Basenji[/b] - RR to nie w tym topiku. No, chyba, że zmienisz tytuł na rasy afrykańskie, ale taki to już był(?). Wrzuć te zdjęcia na gr. VI. Zawszeć to jeszcze jedno zdjęcie jednej z ras tej grupy.
Pzdr.[/quote]
Wow, a ja myślałem, że to pierwotniak.
Widać jak się znam :cry: na innych rasach.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Qrczę, Tomek! Czy mam Cię chwalić i pisać, żeś niegłupi man?! Znasz swoją wartość i swoje możliwości nauczenia się nowej dziedziny. Tym bardziej, że genetyka nie jest Ci obca, a to już jakaś część wiedzy opanowana.
Czemu nie możesz być bardziej elastyczny i z większym poczuciem humoru?! Nie gniewaj się, ale chciałeś "prosto z mostu".
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Basenji - nie wiedząc, że RR są w VI grupie wg FCI, tutaj wstawiłeś swój topik. Napisałam, że to nie ta grupa. Na to Ty, że nie orientujesz się jeszcze we wszystkich rasach. Ja na to, że jak trochę przysiądziesz fałdów, to na pewno opanujesz rasy. Na to Ty, nie wierząc w swoje możliwości (?) poddałeś w wątpliwość słowo "trochę". I ja na to, stwierdziłam, że ponieważ jesteś mężczyzną, to rzeczywiście może Ci to sprawiać trudność. W uzupełnienieu: bo macie inaczej pofałdowany mózg i pewnych rzeczy nie jesteście w stanie zauważyć (naukowo dowiedzione), macie inne postrzeganie otaczającej nas rzeczywiśtości.
Na przykład: mężczyźni widzą "las", a kobiety "drzewa". To jest ta różnica.
Łapiesz?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...