Jump to content
Dogomania

Wystawa KLUBOWA 2006 (uwaga zmiana tytułu )


gmk

Recommended Posts

Witam, pogoda niezła, mam nadzieję że w Łodzi będzie ślicznie i ciepło, życzę wszystkim dobrej zabawy,a zwycięzcom już teraz [b]Gratuluję ![/b]


Pozdrawiam

[b]Wcześniej zrobiłam dodatkowy topik o Klubowej w Łodzi, a tak będzie na przyszłośc i to niedaleka, mam nadzieję ,że zaakceptujecie tą zmianę.[/b]

Jeszcze raz pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='gmk']



[b]Wcześniej zrobiłam dodatkowy topik o Klubowej w Łodzi, a tak będzie na przyszłośc i to niedaleka, mam nadzieję ,że zaakceptujecie tą zmianę.[/b]

[/quote]

Witam ponownie, Wystawa nam się szykuje w lutym i ponownie w Nowym Dworze sala dośc ciasna i głośna ale może nie będzie tak źle.
Oczywiście wybieramy się tam i mamy nadzieję zobaczyc tez nasze szczeniaczki, może się uda.
Nie wystawiamy ani pary hodowlanej ani grupy, bo daleko nam do tego.

Dziwne tylko, że w tym samym dniu w Gdańsku jest na krajowej V Grupa, ale cóż z terminem tez do końca nie było wiadomo.


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tak ta sama!

Oceniała mnie już kilka razy i wydaje mi się że jest dobra
Ostatnio chyba w zeszłym roku też w Legionowie wtedy rasę wygrał nasz Vick chociaż był jeszcze w młodzieży, ale psy wygrał o maleńki włos z Fingalem.
Był okres czieczek i my wchodziliśmy po innych rasach na ring i Fingal jak na Reproduktora przystało nos w trawę i był bardziej zaiteresowany zapachami niż wystawą.
Ale nie mam zastrzeżeń do jej sędziowania.
Widac że ocenia psy i nie kieruje się jakimis widzi mi się

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pewnie szybko nadrobisz...
Opinie o sędziach bywają różne zawsze znajdzie się ktoś mniej zadowolony, ja do oceny podchodzę teraz już ze stoickim spokojem.
Nie lubię tylko sędziów którzy nie znja rasy i nie umieją z psa wyciagnąc tego co w nim najpiękniejsze.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...