Jump to content
Dogomania

Skandal w Sopocie


Albertynka

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='King']Albertynko :)
albo Albertynie, z tej strony kłania się TZ Anuli "King". Mam nadzieję, że zasięgnął Pan (i) opini prawnika, domagając się ujawnienia osoby, która przekazała informację o "liście" a w zasadzie korespondencji w formie otwartego pisma, kierowanego do Panii Mach, oceniającej samki na wystawie w Sopocie. Czyn, o którym Pan(i) pisze jest objętym penalizacją przepisu art. 268 par. 1 Kodeksu Karnego. Art. 267 par. 1 kk nie ma tu zastosowania, albowiem dotyczy on otwarcia zamkniętego pisma. Niejednak oba przypadki ścigane są na wniosek pokrzywdzonego, czyli stony postępowania, którym jak rozmumiem Pan(i) nie jest.
Na uwagę zasługuje fakt, że nie jest Pan(i) przekonany, iz informacja nie została doręczona Pani Mach, zważywszy, iz w Sopocie King został zmierzony, ku zadowoleniu niektórych osób, przez sędziego.
Reasumując, skoro jest Pan(i) autorem pisma, a tym samym osobą pokrzywdzoną, wówczas proszę złożyć stosowne doniesienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia czynu zabronionego i jedynie w toku postępowania można żądać ujawnienia informacji, o którą Pan(i) wnosi.
Zakończmy więc konwersację, bo nie ma sensu. Pzdrawiam Marek
Aha za poradę się nic nie należy.[/quote]


:roflt: :ices_bla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Albertynka'][quote name='Matagi']A w ogóle to co to za wtykanie listów sędziemu przed oceną???????Może to nie przestępstwo,ale z etyką to nie ma nic wspólnego! :-?
[b]Albertynka! wiesz co to etyka???????? :x [/b][/quote]

no to jeszcze raz:

Tak nawiasem to wogóle do mnie nie pisz - rób dalej "kompromitujące" fotki moim psom na wystawach bo to Twoja specjalność a mi łaskawie nie zawracaj głowy[/quote]Zrób nam wszystkim przysługę i zmień przynajmniej ten tytuł, bo mnie osobiście to razi. Dla mnie skandalem jest dać taki tytuł tak błachej sprawie. Jakim prawem obrazasz Sopot. Co oni Ci tam zrobili. Zgwałcili, pobili, otruli twego psa???????????????????. To jakaś mania prześlaowcza. Bardzo Cię proszę zmień ten tytuł, bo dla mnie wystawy w Sopocie to jedne z lepszych i niedobrze mi się robi jak na ten tytuł patrzę[/quote]KOBITO< LUB FACECIE _ ZMIEN TEN TYTUL :snipersm: :snipersm: :snipersm: :snipersm: :snipersm:

Link to comment
Share on other sites

Proszę o zamknięcie topiku.
Może to i nie moja rasa i się nie znam, ale tego typu chwyty są conajmniej dziecinne. Panie i Panowie chyba jesteśmy dorośli i w miarę normalni. Jeśli są podane imiona i nazwiska, to kierować się do związku i tyle. A nie robić strasznego zamieszania. Wpadnie tu taki początkujący właściciel psiaka i się przerazi. Pozatym jeśli dyskusja toczy (-ła) się na innym forum nie widzę potrzeby przenoszenia jej tu.
Zachowania jakie są tu przedstawione są chańbiące dla prawdziwych hodowców, a wszelkie sprawy tego typu powinny być rozwiązywane w kręgu zainteresowanych,A publice powinny być przedstawione wyniki, a nie prywatne opinie różnych osób.
Przeczytałam topik z wielkimi oczami, widomo wszystkim (albo prawie wszystkim),że sędzia nie może się kontaktować z wystawcami, nie moze korespondować, ani dyskutować o indywidualnych zaletach/wadach psów. Dopiero po wystawie można sobie pogadać.
Sprawa do wyjaśnienia w związku lub innej instytucji, anie na forum !
Ponownie proszę o zamknięcie topiku.

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie od samków, ale oczy miałam okragłe.
Moze przedewszystkim dlatego, ze p. Lisbet Mach jest jednym z najbardziej kompetentnych sedziów jakich zdazyło nam sie spotkac ( i takie tez wszedzie mozna znalezc o niej opinie). Autor listu mógł sie nie osmieszac, tylko sprawdzic z kim ma do czynienia. A p. Mach jest niezwykle dokładna i ma doskonałe oko. Pouczać ją to po prostu kompromitacja.

Link to comment
Share on other sites

Co prawda napisałam [b]Amen[/b],ale jakoś nie dawało mi spokoju,to,co napisała Albertynka:

Tak nawiasem to wogóle do mnie nie pisz - rób dalej "kompromitujące" fotki moim psom na wystawach bo to Twoja specjalność

Odszukałam więc zdjęcia z Augustowa,na których jest........[b]Albertynka[/b] :wink: :wink: :wink: i nie wiem,dlaczego mają być kompromitujące :o :o :o Może dlatego,że [b]Albertynka[/b] jest .....facetem :o
:wink: :lol:
oto 2 fotki Albertynki i [b]JEJ[/b] samoyeda:

[URL=http://imageshack.us][img]http://img285.imageshack.us/img285/227/im0076402ml.jpg[/img][/URL]

[URL=http://imageshack.us][img]http://img285.imageshack.us/img285/8457/12wr1.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Co prawda napisałam [b]Amen[/b],ale jakoś nie dawało mi spokoju,to,co napisała Albertynka:

Tak nawiasem to wogóle do mnie nie pisz - rób dalej "kompromitujące" fotki moim psom na wystawach bo to Twoja specjalność

Odszukałam więc zdjęcia z Augustowa,na których jest........[b]Albertynka[/b] :wink: :wink: :wink: i nie wiem,dlaczego mają być kompromitujące :o :o :o Może dlatego,że [b]Albertynka[/b] jest .....facetem :o
:wink: :lol:
oto 2 fotki Albertynki i [b]JEJ[/b] samoyeda:

[URL=http://imageshack.us][img]http://img285.imageshack.us/img285/227/im0076402ml.jpg[/img][/URL]

[URL=http://imageshack.us][img]http://img285.imageshack.us/img285/8457/12wr1.jpg[/img][/URL][/quote]
a to dobre :lol: :cunao: tylko ciekawe skąd w takim razie tak ...hmmm egzotyczny nick :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='King']Albertynko :)
albo Albertynie, z tej strony kłania się TZ Anuli "King". Mam nadzieję, że zasięgnął Pan (i) opini prawnika, domagając się ujawnienia osoby, która przekazała informację o "liście" a w zasadzie korespondencji w formie otwartego pisma, kierowanego do Panii Mach, oceniającej samki na wystawie w Sopocie. Czyn, o którym Pan(i) pisze jest objętym penalizacją przepisu art. 268 par. 1 Kodeksu Karnego. Art. 267 par. 1 kk nie ma tu zastosowania, albowiem dotyczy on otwarcia zamkniętego pisma. Niejednak oba przypadki ścigane są na wniosek pokrzywdzonego, czyli stony postępowania, którym jak rozmumiem Pan(i) nie jest.
Na uwagę zasługuje fakt, że nie jest Pan(i) przekonany, iz informacja nie została doręczona Pani Mach, zważywszy, iz w Sopocie King został zmierzony, ku zadowoleniu niektórych osób, przez sędziego.
Reasumując, skoro jest Pan(i) autorem pisma, a tym samym osobą pokrzywdzoną, wówczas proszę złożyć stosowne doniesienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia czynu zabronionego i jedynie w toku postępowania można żądać ujawnienia informacji, o którą Pan(i) wnosi.
Zakończmy więc konwersację, bo nie ma sensu. Pzdrawiam Marek
Aha za poradę się nic nie należy.[/quote]

Porada jest zbędna więc rzeczywiście nic się nie należy.
Fakt przestępstwa jest już stwierdzony i chyba nikt nie przeczy, że miał miejsce podczas sopockiej wystawy.
To czy będzie ono ścigane czy nie - to rzeczywiście jest decyzja pokrzywdzonego.
Natomiast jest natychmiastowa konieczność usunięcia ze Związku Kynologicznego osób, które popełniły opisane przestępstwo, dlatego ustalenie ich personaliów jest obecnie w pełni zasadne i konieczne w celu zastosowania wobec nich odpowiednich procedur.

Tak więc sprawa ta jeszcze się nie zakończy, ponieważ dopiero się zaczyna.

Link to comment
Share on other sites

DZIEKUJĘ ZA WSZYSTKIE POSTY, ALE WIĘKSZOŚĆ JEST NIESTETY NIE NA TEMAT. PRZYPOMINAM WIĘC NIEKTÓRYM DOGOMANIAKOM MÓJ PIERWSZY POST W CAŁOŚCI:

"Wydaje się, że fala skandali sędziowskich nieco opada, co pozytywnie świadczyłoby o procesach samokontroli zachodzących w Związku Kynologicznym. Niestety nie tylko sędziowie bywają negatywnymi bohaterami wystaw.

W internecie pojawiła się relacja z wydarzenia na sopockiej wystawie. Podczas sopockiej wystawy doszło do przechwycenia przez "jedną z organizatorek" prywatnej korespondencji skierowanej do sędziego kynologicznego. Sprawa wydała mi sie na tyle poważna, że wymagała komentarza, nie tylko dlatego, że ktoś z internautów fałszywie przypisuje mi autorstwo listu.

szczegóły tej zawiłej sprawy można przeczytać na

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url]

Nie mam nic wspólnego z tą sprawą, jednak - jak wynika z przytoczonych tam przeze mnie wypowiedzi dyskutujących osób, jedna z nich próbuje mnie w tę sprawę zamieszać. To jest jednak drugorzędny problem.

Najpoważniejszym negatywnym motywem sopockich wydarzeń jest bezprawne przechwycenie prywatnej korespondencji przez nieuprawnione osoby i bezprawne ujawnienie treści prywatnej korespondencji osobom postronnym. Szokuje mnie, że - jak wynika z przytoczonej na stronce relacji internauty - dokonali tego wspólnie tłumacz i ktoś z organizatorów. To karygodne wydarzenie źle świadczy o niektóych osobach działających w Związku Kynologicznym, a w razie potwierdzenia opisanych w internecie zarzutów postępowanie dyscyplinarne wobec nich jest przykrą koniecznością.

Nie mam zamiaru rozdmuchiwać tej przykrej sprawy, ale proszę Dogomaniaków o pomoc w ustaleniu personaliów "jednej z organizatorek" oraz "jednego z tłumaczy" w celu przedsięwzięcia wobec nich dalszych działań przewidzianych w statucie Związku Kynologicznego i regulacjach prawnych.

z góry dziękuję i pozdrawiam"

JEST NAPISANE WYRAŹNIE:

"PROSZĘ DOGOMANIAKÓW O POMOC W USTALENIU PERSONALIÓW "JEDNEJ Z ORGANIZATOREK" ORAZ "JEDNEGO Z TŁUMACZY" W CELU PRZEDSIĘWZIĘCIA WOBEC NICH DALSZYCH DZIAŁAŃ PRZEWIDZIANYCH W STATUCIE ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO I REGULACJACH PRAWNYCH."

I O TO WŁAŚNIE PROSZE OSOBY MAJĄCE WIEDZĘ NA TEMAT POPEŁNIONEGO PRZESTĘPSTWA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='King']Albertynko :)
albo Albertynie, z tej strony kłania się TZ Anuli "King". Mam nadzieję, że zasięgnął Pan (i) opini prawnika, domagając się ujawnienia osoby, która przekazała informację o "liście" a w zasadzie korespondencji w formie otwartego pisma, kierowanego do Panii Mach, oceniającej samki na wystawie w Sopocie. Czyn, o którym Pan(i) pisze jest objętym penalizacją przepisu art. 268 par. 1 Kodeksu Karnego. Art. 267 par. 1 kk nie ma tu zastosowania, albowiem dotyczy on otwarcia zamkniętego pisma. Niejednak oba przypadki ścigane są na wniosek pokrzywdzonego, czyli stony postępowania, którym jak rozmumiem Pan(i) nie jest.
Na uwagę zasługuje fakt, że nie jest Pan(i) przekonany, iz informacja nie została doręczona Pani Mach, zważywszy, iz w Sopocie King został zmierzony, ku zadowoleniu niektórych osób, przez sędziego.
Reasumując, skoro jest Pan(i) autorem pisma, a tym samym osobą pokrzywdzoną, wówczas proszę złożyć stosowne doniesienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia czynu zabronionego i jedynie w toku postępowania można żądać ujawnienia informacji, o którą Pan(i) wnosi.
Zakończmy więc konwersację, bo nie ma sensu. Pzdrawiam Marek
Aha za poradę się nic nie należy.[/quote]

Porada jest zbędna więc rzeczywiście nic się nie należy.
Fakt przestępstwa jest już stwierdzony i chyba nikt nie przeczy, że miał miejsce podczas sopockiej wystawy.
To czy będzie ono ścigane czy nie - to rzeczywiście jest decyzja pokrzywdzonego.
Natomiast jest natychmiastowa konieczność usunięcia ze Związku Kynologicznego osób, które popełniły opisane przestępstwo, dlatego ustalenie ich personaliów jest obecnie w pełni zasadne i konieczne w celu zastosowania wobec nich odpowiednich procedur.

Tak więc sprawa ta jeszcze się nie zakończy, ponieważ dopiero się zaczyna.[/quote]

[b]A po za tym dobrze się czujesz? :wink: [/b] Bo ja jestem przeziębiona.... :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka']DZIEKUJĘ ZA WSZYSTKIE POSTY, ALE WIĘKSZOŚĆ JEST NIESTETY NIE NA TEMAT. PRZYPOMINAM WIĘC NIEKTÓRYM DOGOMANIAKOM MÓJ PIERWSZY POST W CAŁOŚCI:

"Wydaje się, że fala skandali sędziowskich nieco opada, co pozytywnie świadczyłoby o procesach samokontroli zachodzących w Związku Kynologicznym. Niestety nie tylko sędziowie bywają negatywnymi bohaterami wystaw.

W internecie pojawiła się relacja z wydarzenia na sopockiej wystawie. Podczas sopockiej wystawy doszło do przechwycenia przez "jedną z organizatorek" prywatnej korespondencji skierowanej do sędziego kynologicznego. Sprawa wydała mi sie na tyle poważna, że wymagała komentarza, nie tylko dlatego, że ktoś z internautów fałszywie przypisuje mi autorstwo listu.

szczegóły tej zawiłej sprawy można przeczytać na

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url]

Nie mam nic wspólnego z tą sprawą, jednak - jak wynika z przytoczonych tam przeze mnie wypowiedzi dyskutujących osób, jedna z nich próbuje mnie w tę sprawę zamieszać. To jest jednak drugorzędny problem.

Najpoważniejszym negatywnym motywem sopockich wydarzeń jest bezprawne przechwycenie prywatnej korespondencji przez nieuprawnione osoby i bezprawne ujawnienie treści prywatnej korespondencji osobom postronnym. Szokuje mnie, że - jak wynika z przytoczonej na stronce relacji internauty - dokonali tego wspólnie tłumacz i ktoś z organizatorów. To karygodne wydarzenie źle świadczy o niektóych osobach działających w Związku Kynologicznym, a w razie potwierdzenia opisanych w internecie zarzutów postępowanie dyscyplinarne wobec nich jest przykrą koniecznością.

Nie mam zamiaru rozdmuchiwać tej przykrej sprawy, ale proszę Dogomaniaków o pomoc w ustaleniu personaliów "jednej z organizatorek" oraz "jednego z tłumaczy" w celu przedsięwzięcia wobec nich dalszych działań przewidzianych w statucie Związku Kynologicznego i regulacjach prawnych.

z góry dziękuję i pozdrawiam"

JEST NAPISANE WYRAŹNIE:

"PROSZĘ DOGOMANIAKÓW O POMOC W USTALENIU PERSONALIÓW "JEDNEJ Z ORGANIZATOREK" ORAZ "JEDNEGO Z TŁUMACZY" W CELU PRZEDSIĘWZIĘCIA WOBEC NICH DALSZYCH DZIAŁAŃ PRZEWIDZIANYCH W STATUCIE ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO I REGULACJACH PRAWNYCH."

I O TO WŁAŚNIE PROSZE OSOBY MAJĄCE WIEDZĘ NA TEMAT POPEŁNIONEGO PRZESTĘPSTWA[/quote] :wallbash: :wallbash: Tragedia, czy nie rozumiesz człowieku, ze wszyscy są przeciw tobie, czy naprawdę nie możesz zaprzestć. Nie chcemy więcej Cię słuchać :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']

[b]A po za tym dobrze się czujesz? :wink: [/b] Bo ja jestem przeziębiona.... :-?[/quote]

Współczuję i życzę zdrowia, "Gożdzikowa" przypomina: dobra na wszystko etopiryna:):)

a pozatym czuje sie świetnie jak zwykle:):)

[img]http://www.geocities.com/nordsternsamoyeds1/Snow_Ulisses_Nordstern_Head1.jpg[/img][img]http://www.geocities.com/nordsternsamoyeds1/puchar.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'] :wallbash: :wallbash: Tragedia, czy nie rozumiesz człowieku, ze wszyscy są przeciw tobie, czy naprawdę nie możesz zaprzestć. Nie chcemy więcej Cię słuchać :wallbash:[/quote]

Szkoda że jeszce nie rozumiesz, że mój post wogóle nie jest adresowny do Ciebie, ale do osób które mogą pomóc we wskazaniu sprawców i ukaraniu ich.

Więc nie czytaj i nie odpisuj bo przeżywasz niepotrzebne stresy i zaczyana mi być Ciebie żal.

wejdź na jakiś inny topik i odpocznij

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][quote name='Matagi']
[URL=http://imageshack.us][img]http://img285.imageshack.us/img285/8457/12wr1.jpg[/img][/URL][/quote]

Oj, MATAGI jak mogłaś tak psa na tym zdjęciu pokolorować :wink:[/quote]

Nic ja tu nie kolorowałam!I zaczynam mieć jakieś dziwne wrażenie,że [b]Albertynka :wink: myli mnie z kimś innym.....[/b]ale ....niektórzy tak mają...... :wink: :wink: :wink: jak ktoś ma coś na sumieniu,to wszędzie widzi 0X 0X 0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='Draczyn'] :wallbash: :wallbash: Tragedia, czy nie rozumiesz człowieku, ze wszyscy są przeciw tobie, czy naprawdę nie możesz zaprzestć. Nie chcemy więcej Cię słuchać :wallbash:[/quote]

Szkoda że jeszce nie rozumiesz, że mój post wogóle nie jest adresowny do Ciebie, ale do osób które mogą pomóc we wskazaniu sprawców i ukaraniu ich.

Więc nie czytaj i nie odpisuj bo przeżywasz niepotrzebne stresy i zaczyana mi być Ciebie żal.

wejdź na jakiś inny topik i odpocznij[/quote]

Albertynka czy jak Ci tam... wez prozak... czytam to i czytam... znam wielu świrów (szczególnie moja konkurencja) ale Ty bijesz ich wszystkich na głowe, troche mi ulzylo... normalnie zal mi Ciebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka'][quote name='Albertynka'][quote name='Draczyn'] :wallbash: :wallbash: Tragedia, czy nie rozumiesz człowieku, ze wszyscy są przeciw tobie, czy naprawdę nie możesz zaprzestć. Nie chcemy więcej Cię słuchać :wallbash:[/quote]

Szkoda że jeszce nie rozumiesz, że mój post wogóle nie jest adresowny do Ciebie, ale do osób które mogą pomóc we wskazaniu sprawców i ukaraniu ich.

Więc nie czytaj i nie odpisuj bo przeżywasz niepotrzebne stresy i zaczyana mi być Ciebie żal.

wejdź na jakiś inny topik i odpocznij[/quote]

Albertynka czy jak Ci tam... wez prozak... czytam to i czytam... znam wielu świrów (szczególnie moja konkurencja) ale Ty bijesz ich wszystkich na głowe, troche mi ulzylo... normalnie zal mi Ciebie[/quote]Tak tu tylko psychiatra może pomóc, brak jakichkolwiek argumantów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][quote name='donya'][quote name='Matagi']
[URL=http://imageshack.us][img]http://img285.imageshack.us/img285/8457/12wr1.jpg[/img][/URL][/quote]

Oj, MATAGI jak mogłaś tak psa na tym zdjęciu pokolorować :wink:[/quote]

Nic ja tu nie kolorowałam!I zaczynam mieć jakieś dziwne wrażenie,że [b]Albertynka :wink: myli mnie z kimś innym.....[/b]ale ....niektórzy tak mają...... :wink: :wink: :wink: jak ktoś ma coś na sumieniu,to wszędzie widzi 0X 0X 0X[/quote]

Czyli on taki jakiś niedomyty - a myslałam, że to twoja robota :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']A ja przeczytałem całość i nasuwa mi sie tylko motto:


[b]Albertynce chyba samojebło [/b] ;)
Pozdrawiam .[/quote]

[b]YES,YES,YES,YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mek! :P [/b]Masz u mnie full :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: I za pewne nie tylko u mnie :D :D :D
[b]Ale uwaga! zaraz Albertynka zarzuci nam może alkoholizm :lol: :wink: i śledztwo będzie ,kto tu przypadkiem nie pisze na bani! :o :wink: :lol: :wink: :lol: [/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...