Jump to content
Dogomania

Skandal w Sopocie


Albertynka

Recommended Posts

[quote name='Matagi']Chaaaaaaa,chaaaaaaaaa!Kolejne kłamstwo!!!!!!!!!W styczniu w Głogowie ten pies już szedł w otwartej?To jaki cudem na skopiowanym zgłoszeniu znalazł sie klasej niżej,czyli w pośredniej??????
A gdyby nawet,to Augustów był 24.07,pies już miał 25 miesięcy,kolejny Głogów to 7.08.05,tak to trudno było policzyć.......ile pies ma miesięcy.....
Bzdety i tyle![b]Kłamstwo i oszustwo!!!! a feeeeeeee :x :evil: :evilbat: [/b][/quote]

albo z Kielc, nie musiał to być Głogów, nie ma to większego znaczenia

informuję ciebie że nie masz prawa do relacjonowania w internecie prywatnej korespondecji wystawcy do związku, szczególnie że nadużywasz pełnionej przez siebie w związku funkcji i naruszasz tajemnicę korespondencji poprzez ujawnianie jej osobom nieuprawnionym

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Albertynka'][quote name='Matagi']
Przecież w niedziele klubówka,a na niej będę oprócz wystawiania moich psów robić.....hm....jak twierdzisz :wink: kompromitujące zdjęcia Twoich psów! :wink: :lol: :wink: :lol:
[b]Albercik,Magic - NIE MIESZAJ!!!!!!!!!!!! :evil: [/b][/quote]

ale - muszę cię zmartwić - nie będziesz już ich publikować w internecie

jak widzisz zdjęcia które zamieściłaś na dogomanii zostały już usunięte przez administratora, ponieważ bezprawnie publikowałaś cudzy wizerunek wykorzystując do tego forum Dogomania oraz amerykański serwer

publikując bezprawnie zdjęcia cudzych psów i obcych osób naruszasz polskie i amerykańskie przepisy chroniące dobra osobiste, które taką publikacją naruszasz.

ponieważ jednak to zrobiłaś, naruszyłaś prawo i postąpiłaś nieetycznie, za co będziesz musiała ponieść konsekwencje.

][/quote]


Co za bzdury :o :o :o :o
A Ty wiesz co to są prawa autorskie. Radzę się douczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='Matagi']
Przecież w niedziele klubówka,a na niej będę oprócz wystawiania moich psów robić.....hm....jak twierdzisz :wink: kompromitujące zdjęcia Twoich psów! :wink: :lol: :wink: :lol:
[b]Albercik,Magic - NIE MIESZAJ!!!!!!!!!!!! :evil: [/b][/quote]

ale - muszę cię zmartwić - nie będziesz już ich publikować w internecie

jak widzisz zdjęcia które zamieściłaś na dogomanii zostały już usunięte przez administratora, ponieważ bezprawnie publikowałaś cudzy wizerunek wykorzystując do tego forum Dogomania oraz amerykański serwer

publikując bezprawnie zdjęcia cudzych psów i obcych osób naruszasz polskie i amerykańskie przepisy chroniące dobra osobiste, które taką publikacją naruszasz.

ponieważ jednak to zrobiłaś, naruszyłaś prawo i postąpiłaś nieetycznie, za co będziesz musiała ponieść konsekwencje.

][/quote]

Zdjęcia ,które zrobiłam są moją własnością,nie ma zakazu robienia fot psom na wystawach. :wink: A poza tym,to jedno ze zdjęć,które zrobiłam Tobie na wystawie w Augustowie,było zrobione w momencie,kiedy to Ty,PRAWORZĄDNY :lol: ,robiłeś zdjęcie jakiemus psu.Stałam tuż obok Ciebie,Twój samek zaplątał się wokół Twoich nóg,kiedy cykałeś fotę,nie pytawszy się właściciela o zgodę!!!!Widać zaplątanego psa dokładnie.Piszesz o amerykańskim serwerze?cha cha! Równie dobrze,moge wstawić zdjęcie ze swojej galerii na serwerze!Temat publikowania zdjęć na forum był już poruszany na forum i został wyjaśniony,NIC NIE ROBIE NIE ZGODNIE Z PRAWEM!!!!!!!!!!!

[URL=http://imageshack.us][img]http://img244.imageshack.us/img244/6525/im0076404bf.jpg[/img][/URL]

[URL=http://imageshack.us][img]http://img244.imageshack.us/img244/5310/15gh1.jpg[/img][/URL]

[b]masz,proszę,żebyś sie nie nudził :lol:

A wszystko to ,co robisz to Kabaret....
[URL=http://imageshack.us][img]http://img128.imageshack.us/img128/2029/kabaret1ev.jpg[/img][/URL]

Sądzisz,że koń też do sądu mnie poda,hmmmm :lol: :wink:








[b][/b][b][/b][b][/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']Magic-w mojej rasie idealna wysokosc to 76 cm-ale wzorzec mowi o rozpietosci do 80 cm-i jak ktos ma psa o wzroscie 81 to tragedii nie ma...powiedz mi jeszcze ze jakby ci sie taki ponadwzorcowy samoyed trafil-a poza tym by mial extra proporcje i wszystko na miejscu,ze bys go wycofal z hodowli 8) ...no i ze on taki "wysoki" to nie znaczy ze wysokie dzieci bedzie dawal 8) ...ale jako hodowca to chyba wiesz :roll:[/quote]

w rasie samojed jednym z poważnych problemów jest deformacja wzrostu - z wielu skojarzeń często rodzą się za małe lub za duże samojedy, albo i takie i takie jednocześnie. W hodowli należy więc dążyć do stabilizacji typu pod względem wzrostu i proporcji.

Gdyby mi się taki trafił i pod innymi względami był idealny, to myślę że jednoznacznie wycofałabym go z dalszej hodowli. Jest wystarczająco dużo prawidłowych samojedów w Europie aby nie trzeba było rozmnażać okazów niewymiarowych.

Link to comment
Share on other sites

robi sie ostro :-? ..a poza tym chyba nie ma zakazu fotografowania psow????????Zgodze sie ze dodanie przydomku w polaczeniu z krytycznym komentarzem moze byc zbrodnia-ale byly same foty-zaraz pedze podac kogos do sadu bo moje szczeniaki wkleil na jakas galerie z wystawy :o ..ja tam bylam dumna ze sie zalapaly :D Matagi o ile wiem rzadko rzuca przydomkami-a jak juz to komentarzy nie sadzi 8) .a to nie jest nielegalne-nielegalne jest wykorzystanie fotek czyjegos autorstwa :wink: ja tez robie foty na wystawach i co??????????nie moge ich wkleic????????kazdy z nas jest glodny jakiejs rasy z jakiejs wystawy-to jest forum i wedlug regulaminu nie jest to nielegalne 8) (odswiezylam regulamin kilka dni temu :oops: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='Matagi']Chaaaaaaa,chaaaaaaaaa!Kolejne kłamstwo!!!!!!!!!W styczniu w Głogowie ten pies już szedł w otwartej?To jaki cudem na skopiowanym zgłoszeniu znalazł sie klasej niżej,czyli w pośredniej??????
A gdyby nawet,to Augustów był 24.07,pies już miał 25 miesięcy,kolejny Głogów to 7.08.05,tak to trudno było policzyć.......ile pies ma miesięcy.....
Bzdety i tyle![b]Kłamstwo i oszustwo!!!! a feeeeeeee :x :evil: :evilbat: [/b][/quote]

albo z Kielc, nie musiał to być Głogów, nie ma to większego znaczenia

informuję ciebie że nie masz prawa do relacjonowania w internecie prywatnej korespondecji wystawcy do związku, szczególnie że nadużywasz pełnionej przez siebie w związku funkcji i naruszasz tajemnicę korespondencji poprzez ujawnianie jej osobom nieuprawnionym[/quote]

Weź sobie etopirynę /jak mówi Goździkowa :wink: / może Ci rozum na miejsce wróci :wink: :lol:
Mnie proponowałeś na przeziębienie ten specyfik,ale mnie głowa nie boli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Zdjęcia ,które zrobiłam są moją własnością,nie ma zakazu robienia fot psom na wystawach. :wink: A poza tym,to jedno ze zdjęć,które zrobiłam Tobie na wystawie w Augustowie,było zrobione w momencie,kiedy to Ty,PRAWORZĄDNY :lol: ,robiłeś zdjęcie jakiemus psu.Stałam tuż obok Ciebie,Twój samek zaplątał się wokół Twoich nóg,kiedy cykałeś fotę,nie pytawszy się właściciela o zgodę!!!!Widać zaplątanego psa dokładnie.Piszesz o amerykańskim serwerze?cha cha! Równie dobrze,moge wstawić zdjęcie ze swojej galerii na serwerze!Temat publikowania zdjęć na forum był już poruszany na forum i został wyjaśniony,NIC NIE ROBIE NIE ZGODNIE Z PRAWEM!!!!!!!!!!!

[URL=http://imageshack.us][img]http://img244.imageshack.us/img244/6525/im0076404bf.jpg[/img][/URL]

[URL=http://imageshack.us][img]http://img244.imageshack.us/img244/5310/15gh1.jpg[/img][/URL]

[b]masz,proszę,żebyś sie nie nudził :lol:

A wszystko to ,co robisz to Kabaret....
[URL=http://imageshack.us][img]http://img128.imageshack.us/img128/2029/kabaret1ev.jpg[/img][/URL]

Sądzisz,że koń też do sądu mnie poda,hmmmm :lol: :wink:








[b][/b][b][/b][b][/b][/quote]

nie masz, nigdy nie miałaś i nigdy nie będziesz miała zgody na publikowanie mojego wizerunku lub moich psów

zdjęcia możesz sobie pstrykać, zabraniam ci jednak publikowania ich

i będziesz je musiała usunąć

pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']robi sie ostro :-? ..a poza tym chyba nie ma zakazu fotografowania psow????????Zgodze sie ze dodanie przydomku w polaczeniu z krytycznym komentarzem moze byc zbrodnia-ale byly same foty-zaraz pedze podac kogos do sadu bo moje szczeniaki wkleil na jakas galerie z wystawy :o ..ja tam bylam dumna ze sie zalapaly :D Matagi o ile wiem rzadko rzuca przydomkami-a jak juz to komentarzy nie sadzi 8) .a to nie jest nielegalne-nielegalne jest wykorzystanie fotek czyjegos autorstwa :wink: ja tez robie foty na wystawach i co??????????nie moge ich wkleic????????kazdy z nas jest glodny jakiejs rasy z jakiejs wystawy-to jest forum i wedlug regulaminu nie jest to nielegalne 8) (odswiezylam regulamin kilka dni temu :oops: )[/quote]

Matagi nie ma mojej zgody na publikowanie mojego wizerunku ani moich psów, i właśnie z tego powodu będzie musiał usunąć zdjęcia. Jeżeli będzie zamieszczał je dalej, poniesie tego konsekwencje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='daga10011']robi sie ostro :-? ..a poza tym chyba nie ma zakazu fotografowania psow????????Zgodze sie ze dodanie przydomku w polaczeniu z krytycznym komentarzem moze byc zbrodnia-ale byly same foty-zaraz pedze podac kogos do sadu bo moje szczeniaki wkleil na jakas galerie z wystawy :o ..ja tam bylam dumna ze sie zalapaly :D Matagi o ile wiem rzadko rzuca przydomkami-a jak juz to komentarzy nie sadzi 8) .a to nie jest nielegalne-nielegalne jest wykorzystanie fotek czyjegos autorstwa :wink: ja tez robie foty na wystawach i co??????????nie moge ich wkleic????????kazdy z nas jest glodny jakiejs rasy z jakiejs wystawy-to jest forum i wedlug regulaminu nie jest to nielegalne 8) (odswiezylam regulamin kilka dni temu :oops: )[/quote]

Matagi nie ma mojej zgody na publikowanie mojego wizerunku ani moich psów, i właśnie z tego powodu będzie musiał usunąć zdjęcia. Jeżeli będzie zamieszczał je dalej, poniesie tego konsekwencje.[/quote]

Widzę,że masz problemy z....płcią :lol: Haloooo! Nie jestem facetem,piszę wszędzie w rodzaju żeńskim, [b]Albertynko![/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Matagi"'][quote name='Albertynka'][quote name='daga10011']robi sie ostro :-? ..a poza tym chyba nie ma zakazu fotografowania psow????????Zgodze sie ze dodanie przydomku w polaczeniu z krytycznym komentarzem moze byc zbrodnia-ale byly same foty-zaraz pedze podac kogos do sadu bo moje szczeniaki wkleil na jakas galerie z wystawy :o ..ja tam bylam dumna ze sie zalapaly :D Matagi o ile wiem rzadko rzuca przydomkami-a jak juz to komentarzy nie sadzi 8) .a to nie jest nielegalne-nielegalne jest wykorzystanie fotek czyjegos autorstwa :wink: ja tez robie foty na wystawach i co??????????nie moge ich wkleic????????kazdy z nas jest glodny jakiejs rasy z jakiejs wystawy-to jest forum i wedlug regulaminu nie jest to nielegalne 8) (odswiezylam regulamin kilka dni temu :oops: )[/quote]

Matagi nie ma mojej zgody na publikowanie mojego wizerunku ani moich psów, i właśnie z tego powodu będzie musiał usunąć zdjęcia. Jeżeli będzie zamieszczał je dalej, poniesie tego konsekwencje.[/quote]Ze swej strony proponuję. chodzmy spać, a oni z żoną niech sobie tu sami rozmawiająi wtedy może znajdą wspólny język i odnajdą winnych zbrodni w Sopocie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka']
Matagi nie ma mojej zgody na publikowanie mojego wizerunku ani moich psów, i właśnie z tego powodu będzie musiał usunąć zdjęcia. Jeżeli będzie zamieszczał je dalej, poniesie tego konsekwencje.[/quote]

Zgodnie z prawem zdjecia należą do Matagi i może zrobić z nimi to co jej się podoba. Osoby na zdjęciach nie sa podpisane z imienia i nazwiska więc Twój lub kogokolwiek innego wizerunek nie jest publikowany.
To samo dotyczy psów. Ochrona danych osobowych zwierząt nie istnieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka']ale - muszę cię zmartwić - nie będziesz już ich publikować w internecie

jak widzisz zdjęcia które zamieściłaś na dogomanii zostały już usunięte przez administratora, ponieważ bezprawnie publikowałaś cudzy wizerunek wykorzystując do tego forum Dogomania oraz amerykański serwer

publikując bezprawnie zdjęcia cudzych psów i obcych osób naruszasz polskie i amerykańskie przepisy chroniące dobra osobiste, które taką publikacją naruszasz.

ponieważ jednak to zrobiłaś, naruszyłaś prawo i postąpiłaś nieetycznie, za co będziesz musiała ponieść konsekwencje.
[/quote]


Albertyno, znów nie konsultowałaś się z prawnikiem
Matagi ma prawo publikować te zdjęcia, a Ty nie masz prawa jej zabronić. Ów zdjęcie wyobraź sobie jest własnością Matagi, albowiem to ona jest jego twórcą i w myśl ustawy z dnia 04.02.1994 roku o prawie autorsim i prawach pokrewnych /Dz.U. 00.80.904/
Art. 1 ust. 2 pkt. 9 cyt. ustawy mówi, że przedmiotem prawa autorskiego są utwory między innymi fotograficzne, a ust. 2 dokładnie określa , iż ochrona przysługuje twórcy niezależnie od spełnienia jakichkolwiek formalności.
Rozumiem, że nie jesteś autorem zdjęcia "utworu fotograficznego" i biorąc udział w imprezie masowej, jaką jest również wystawa psów, musi Pan(i) sobie zdawać sprawę, że może być ona opublikowana i nie wymaga ona autoryzacji.
Chciałbym jeszcze prosić o ważenie słów gdyż cienka nić dzieli Pana(ią) od spełnienia warunków grożby bezprawnej, która ma swoje odzwierciedlenie w stosownych przepisach Kodeksu Karnego (art. 190 par. 1 kk). Dla jasności proszę o odniesienie się do Rozdziału XIV , czyli objaśnień wyrażeń ustawowych, a w szczególności art. 115 par. 12 kk, który pozwolę sobie przytoczyć : Groźbą bezprawną jest zarówno groźba, o której mowa w art. 190, jak i [u] groźba spowodowania postępowania karnego [/u] lub rozgłoszenia wiadomości uwłaczającej czci zagrożonego lub jego osoby najbliższej; nie stanowi groźby zapowiedź spowodowania postępowania karnego, jeżeli ma ona jedynie na celu ochronę prawa naruszonego przestępstwem.
Wielokrotnie podkreślał Pan(i), że spowoduje takowe postępowanie, a proszę mi wierzyć radzę się liczyć ze słowami.
Na tym kończę i proszę również przestać jątrzyć na forum.
Sam Pan(i) wie, iz nie uczestniczę czynnie w Waszych "pyskówkach", ale nie mogę biernie przysłuchiwać się takiej niekompetencji z Pana(i) strony. Nie na miejscu jest również "odnosząc się do postu MAgic" nazywanie mojej TZ, iż ma rozdwojenie jaźni. Tego sobie nie życzę i wydaje mi się że słowo "przepraszam" nie będzie kajaniem się z Waszej strony.
Z poważaniem Marek.
Macie fory. Znowu gratis :))))))[/b]

Link to comment
Share on other sites

Jessooo ale cyrk? :o

[quote name='Magic'] Wzorzec samojeda ścisle określa idealny wzrost i długość psa oraz [b]górną i dolną granicę wzrostu jako tolerowane odchylenia w granicach [size=6]3 cm[/size][/b].[/quote]
czyli rozumiem, że King mieści się w granicach "błedu" 8)

[quote name='Magic']
"PROSZĘ DOGOMANIAKÓW O POMOC W USTALENIU PERSONALIÓW "JEDNEJ Z ORGANIZATOREK" ORAZ "JEDNEGO Z TŁUMACZY" W CELU PRZEDSIĘWZIĘCIA WOBEC NICH DALSZYCH DZIAŁAŃ PRZEWIDZIANYCH W STATUCIE ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO I REGULACJACH PRAWNYCH."

I O TO WŁAŚNIE PROSZE OSOBY MAJĄCE WIEDZĘ NA TEMAT POPEŁNIONEGO PRZESTĘPSTWA
[/quote]
Nikt Ci nie pomoże . a to z racji tego, że jest coś takiego jak Ustawa o Ochronie Danych Osobowych, więc Ty jako osoba prywatna NIE MASZ PRAWA ŻADAC podawania personaliów jakichkolwiek osób i to publicznie

Jeżeli zostalo popełnione przestepstwo to do ściągnia takich personaliów są odpowiednie organa : policja i prokuratura :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']widze ze Pika nie wytrzymala :lol:[/quote]
No bom myślała, że tu siakiś PRAWDZIWY skandal był [img]http://manu.dogomania.pl/emot/diabelek.gif[/img]
a tu jedynym skandalem jest zwykła rozruba sfrustrowanego facia udającego, ze zna prawo :roll: Pieniacz znaczy się [img]http://manu.dogomania.pl/emot/nie_wiem2.gif[/img]
A ja lubiam rozruby [img]http://manu.dogomania.pl/emot/jump2.gif[/img]


:wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...