Jump to content
Dogomania

Skandal w Sopocie


Albertynka

Recommended Posts

[quote name='Matagi'][quote name='Magic'][quote name='takatuka']To co przed chwilą napisała Magic to stek kłamstw, tym bardziej nie związanych z tematem. [/quote]

kłamstw?
przytocz chociaż jedno.
masz samojeda od pół roku, a piszę o wydarzeniach sprzed lat, o których nie masz pojęcia[/quote]

Ty mnie nie denerwuj!!!!!!!! :evil: Mam ponad 38 stopni gorączki w tej chwili,ale nie bredzę jak Ty :evilbat:
I ja przytoczę Ci kłamstwo,a właściwie oszustwo!!!! :evil:
Przesłałeś do oddziału białostockiego zgłoszenie swego psa,samoyeda SNOW ULISSES Nord -Stern do klasy pośredniej!A dlaczego to tak?Pies ten skończył 2 lata 13.06.2005,więc DOŚWIADCZONY CZY HODOWCA CZY WYSTAWCA powinien wiedzieć,że to już klasa otwarta!!!!Na co liczyłeś?Na to,że nikt nie zauważy?Dzięki Twoim matactwom jesteś znany chyba we wszystkich oddziałach ZK,dlatego Twoje zgłoszenia są skrupulatnie sprawdzane,po co kolejna afera z Twoim udziałem?
I nie opowiadaj bajek,że to była pomyłka,masz TAK WSPANIAŁE PSY,DBASZ O NIE,WIĘC ZAPEWNE WIESZ W JAKIM SĄ WIEKU I W JAKIEJ KLASIE POWINNY STARTOWAĆ,CHYBA,ŻE .....OSZUKUJESZ CELOWO!!!!
[b]powinieneś też wiedzieć,że troszkę inaczej traktuje się psy w klasie młodzieży,inaczej w pośredniej a już zupełnie inaczej w otwartej - tu już są "schody" :evil: [/b]

Chciałeś kłamstw - masz!!!!!SWOJE! :x
[b]Idź sobie stąd!!!! :evilbat: [/b][/quote]

masz rację - i pomyłkę uświadomiłam sobie dopiero teraz

zgłaszałam psa kopiując stare zgłoszenie z Głogowa, kiedy był jeszcze w pośredniej, nie zauważyłam błedu, w każdym razie miał być zgłoszony do otwartej i na szczęście został pokazany w otwartej

co do traktowania psa, sędzia Kozbyr - który oceniał mojego psa w Augustowie - jest znany z surowości oceniania i za to go cenię.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magic']

w Augustowie mój pies był w klasie otwartej zgodnie z wiekiem i zgłoszeniem.
.[/quote]
no dobrze, może i był, ale to raczej dzięki Matagi :) która ma dobre oko, i wypatrzyła TWOJE Uchybienie! to troszkę wstyd nie znac dat ur. Twoich (Waszych) psów, i nie umiec liczyc wieku :) niektórym, którzy dopiero pierwszy raz , lub kolejny jada na wystawe, czyt. laikom rzadko zdarzaja sie tego typu "wpadki" :)

Link to comment
Share on other sites

Magic napisał:
[b]w Augustowie mój pies był w klasie otwartej zgodnie z wiekiem i zgłoszeniem.

[/b]

Chaaaachaaaaaaaa! Jasne,że był w klasie otwartej,zgodnie z wiekiem!!![b]ale nie ze zgłoszeniem,które przesłałeś!!!!!!!!!!!![/b] :evil: :evilbat:
Zgłoszenie poprawiłam ja własnoręcznie przy wysyłce zgłoszeń do Olsztyna /tam robiony był katalog/!!!!!!!!!!!!!!!
[b]Oszukałeś i tyle!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: [/b]
Gdzie Twoja wiarygodność.... :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Magic napisał:
[b]w Augustowie mój pies był w klasie otwartej zgodnie z wiekiem i zgłoszeniem.

[/b]

Chaaaachaaaaaaaa! Jasne,że był w klasie otwartej,zgodnie z wiekiem!!![b]ale nie ze zgłoszeniem,które przesłałeś!!!!!!!!!!!![/b] :evil: :evilbat:
Zgłoszenie poprawiłam ja własnoręcznie przy wysyłce zgłoszeń do Olsztyna /tam robiony był katalog/!!!!!!!!!!!!!!!
[b]Oszukałeś i tyle!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: [/b]
Gdzie Twoja wiarygodność.... :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:[/quote]
właśnie o tym pisałam wyżej :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']a ja wroce do wypowiedzi Magic-ze samoyed ma wzorzec i sa dopuszczalne odchyly od wzorca o 3 cm 8) .We wzorcu podobno jest 60 cm max(tak wyczytalam na tym topicu) a King ma 61 cm,czyli przewyzszyl wzorzec o cm :o ...ale zbrodnia :o :lol: ...gdzie te dopuszczalne 3 cm????tu jest zaledwie 1 a juz taka awantura...nie sadze zeby tu byla walka o list-a wlasnie o tego psa-bo list byl zwiazany ze wzorcem no i mierzyli psa miarka-tego jeszcze na wystawie nie widzialam-ale jestem laikiem,bylam na 6 wystawach wiec malo wiem :D ....Magic,albertynka-zajmijcie sie swoimi psami,zostawcie sprawe listu w spokoju-bo wyglada na to,ze ten list was kole-bo zostal przechwycony-i bardzo dobrze......gdybym byla sedzina i dostalabym taki list czulabym sie upokorzona :-? ....Walki hodowlane zostawcie sobie na prywatnosc,jesli macie takie super psy-to skad tyle jadu????????? :roll:[/quote]

idealny wzrost samca samojeda to 57cm, ale tolerowane są odchylenia do 3 cm w góre i do 3 cm w dół, natomiast 61 cm samojed przekracza górną granicę o 1 cm.

zbyt duże lub za małe samojedy są stosunkowo często spotykane, czasami mierząc do 70 cm w kłębie lub mierząc 48 cm - a to już duża deformacja wzrostu.

przechwycenie i ujawnienie treści prywatnego listu jest kompromitujące dla organizatorów, narusza podstawowe normy współżycia społecznego i jest niedopuszczalne w świetle polskiego prawa.

nasze psy jednym sie podobają, innym nie. Na wystawach dużo osób nas zaczepia aby skorzystać z okazji i fotografować nasze samojedy. Są to raczej widzowie, czasami hodowcy. "super" to pojęcie względne nieco trącące przesadą ze względu na maksymalistyczną treść - moje samojedy określiłabym raczej jako stosunkowo wzorcowe.

Link to comment
Share on other sites

Chaaaaaaa,chaaaaaaaaa!Kolejne kłamstwo!!!!!!!!!W styczniu w Głogowie ten pies już szedł w otwartej?To jaki cudem na skopiowanym zgłoszeniu znalazł sie klasej niżej,czyli w pośredniej??????
A gdyby nawet,to Augustów był 24.07,pies już miał 25 miesięcy,kolejny Głogów to 7.08.05,tak to trudno było policzyć.......ile pies ma miesięcy.....
Bzdety i tyle![b]Kłamstwo i oszustwo!!!! a feeeeeeee :x :evil: :evilbat: [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Magic napisał:
[b]w Augustowie mój pies był w klasie otwartej zgodnie z wiekiem i zgłoszeniem.

[/b]

Chaaaachaaaaaaaa! Jasne,że był w klasie otwartej,zgodnie z wiekiem!!![b]ale nie ze zgłoszeniem,które przesłałeś!!!!!!!!!!!![/b] :evil: :evilbat:
Zgłoszenie poprawiłam ja własnoręcznie przy wysyłce zgłoszeń do Olsztyna /tam robiony był katalog/!!!!!!!!!!!!!!!
[b]Oszukałeś i tyle!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: [/b]
Gdzie Twoja wiarygodność.... :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:[/quote]

dzięki za skrupulatną weryfikację zgłoszenia
jestem zobowiązana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magic']
idealny wzrost samca samojeda to 57cm, ale tolerowane są odchylenia do 3 cm w góre i do 3 cm w dół, natomiast 61 cm samojed przekracza górną granicę o 1 cm.

zbyt duże lub za małe samojedy są stosunkowo często spotykane, czasami mierząc do 70 cm w kłębie lub mierząc 48 cm - a to już duża deformacja wzrostu.

[/quote]
Kurcze, to ja moim psiakom nóżki poucinam, jak przekroczą granicę wzrostu o 0,5 cm :wink:
Zdaje mi się Magic, że zajmujemy się tu innym tematem niż określanie wzrostu samków, na to jest miejsce w tematach/forach o samkach nieprawdaz ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magic'][quote name='Matagi']Magic napisał:
[b]w Augustowie mój pies był w klasie otwartej zgodnie z wiekiem i zgłoszeniem.

[/b]

Chaaaachaaaaaaaa! Jasne,że był w klasie otwartej,zgodnie z wiekiem!!![b]ale nie ze zgłoszeniem,które przesłałeś!!!!!!!!!!!![/b] :evil: :evilbat:
Zgłoszenie poprawiłam ja własnoręcznie przy wysyłce zgłoszeń do Olsztyna /tam robiony był katalog/!!!!!!!!!!!!!!!
[b]Oszukałeś i tyle!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: [/b]
Gdzie Twoja wiarygodność.... :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:[/quote]

dzięki za skrupulatną weryfikację zgłoszenia
jestem zobowiązana[/quote]

Skoro jesteś zobowiązana,to......idż już sobie,nie mieszaj tu więcej!
Ja sobie też pójde do łóżka pochorować,a muszę jakoś wyzdrowieć szybko!
Przecież w niedziele klubówka,a na niej będę oprócz wystawiania moich psów robić.....hm....jak twierdzisz :wink: kompromitujące zdjęcia Twoich psów! :wink: :lol: :wink: :lol:
[b]Albercik,Magic - NIE MIESZAJ!!!!!!!!!!!! :evil: [/b]

Link to comment
Share on other sites

Adminie prosze zamknij ten temat bo dogomaniacy wezmą nas - właścicieli samków - za szurniętych i będą nas omijac z daleka na ulicy :evilbat:

P.S.
Fakt samoyeda mam dopiero 5 miesięcy (wczoraj minęło :lol: ), ale interesuję się nimi i znam hodowców o wiele dłużej. A co do kłamstw to odowiedźcie sobie sami, bo niemam zamiaru tu ciągnąć dalej tego tematu i bawić się w Wasze zagrywki, gdyż takim zachowaniem zrażamy do siebie innych. :-?

Pozdrawiam
NIE JESTEŚMY TACY ŹLI :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']strona internetowa mówi sama za siebie. Jeśli ktoś na swej stronie mówi że ma najlepsze psy w Polsce w Europie i na Swiecie, co przeczytałam w poście, w którym sprawca awantury podaje swój adres, to chyba nie może by on również w innych sprawach wiarygodny[/quote]

Nigdy nie napisalam ze moja hodowla jest najlepsza na świecie czy Europie i nie interpretuj tego co napisalam w opise linku wedlug wlasnego widzimisię w opisie linku jest cytuje:
"NORDSTERN TO SAMOYEDY WYGRYWAJĄCE NA WYSTAWACH NIE TYLKO Z INNYMI POLSKIMI HODOWLAMI, ALE Z RENOMOWANYMI HODOWLAMI W EUROPIE,"

to jest zgodne z prawdą. Ale to bynajmniej nie oznacza tego co piszesz, że jest to najlepsza hodowla na świecie itd itp.

Link to comment
Share on other sites

Magic-w mojej rasie idealna wysokosc to 76 cm-ale wzorzec mowi o rozpietosci do 80 cm-i jak ktos ma psa o wzroscie 81 to tragedii nie ma...powiedz mi jeszcze ze jakby ci sie taki ponadwzorcowy samoyed trafil-a poza tym by mial extra proporcje i wszystko na miejscu,ze bys go wycofal z hodowli 8) ...no i ze on taki "wysoki" to nie znaczy ze wysokie dzieci bedzie dawal 8) ...ale jako hodowca to chyba wiesz :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='takatuka']Adminie prosze zamknij ten temat bo dogomaniacy wezmą nas - właścicieli samków - za szurniętych i będą nas omijac z daleka na ulicy :evilbat:[/quote]Nie obawiajcie się w każdej rasie tacy się znajdą. Przejdżcie się po innych rasach na dogo. Nie możecie odpowiadać za wszystkich hodowców tej rsy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']
Przecież w niedziele klubówka,a na niej będę oprócz wystawiania moich psów robić.....hm....jak twierdzisz :wink: kompromitujące zdjęcia Twoich psów! :wink: :lol: :wink: :lol:
[b]Albercik,Magic - NIE MIESZAJ!!!!!!!!!!!! :evil: [/b][/quote]

ale - muszę cię zmartwić - nie będziesz już ich publikować w internecie

jak widzisz zdjęcia które zamieściłaś na dogomanii zostały już usunięte przez administratora, ponieważ bezprawnie publikowałaś cudzy wizerunek wykorzystując do tego forum Dogomania oraz amerykański serwer

publikując bezprawnie zdjęcia cudzych psów i obcych osób naruszasz polskie i amerykańskie przepisy chroniące dobra osobiste, które taką publikacją naruszasz.

ponieważ jednak to zrobiłaś, naruszyłaś prawo i postąpiłaś nieetycznie, za co będziesz musiała ponieść konsekwencje.

]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...