Jump to content
Dogomania

Skandal w Sopocie


Albertynka

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy nie rozumiesz jak to dla nas, osób postronnych, wygląda? Że nadal nie zmieniacie tematu, że dalej mieszacie z nickami, inne hodowle samków mogę zobaczyć, są podane ich strony, widzę ich psy, a wy ? Dalej nie podaliście wyjaśnień co w związku ze zgłoszeniem do innej klasy. I wiesz co ja myślę? Pierwszy raz napotykam samoyedy, i widzę takie przepychanki, co by dużo nie mówić, właśnie przez Was zainicjowane? Co my możemy wszyscy myśleć o takich hodowlach, jak Wasza?
Teraz patrz- mnóstwo osób które do tej pory były poza tematem samojedów widzą że w tej dziedzinie jest strasznie namieszane- i wychodzi na to że przez Ciebie z mężem. Co chcecie tak naprawdę uzyskać na dogo? Reklamę? Chyba już anty.... Nikt Wam nie wierzy- dlaczego, patrz wyżej. Nie znam nikogo z hodowlą samków ale to co widzę z całą pewnością mnie od tego odstręcza. I czy myślisz że komuś poleciłabym samka z Twojej, skoro takimi metodami sie posługujesz? Reszta hodowców tej rasy, nie rozpoczęłą tego tematu, tylko słusznie opisuje niewtajemniczonym o co tak naprawdę chodzi. WIeć może najwyższy czas, zastanowić siejaki ma to dalszy sens. Czy ktoś teraz z reszty Dogomaniaków uznaje, że wierzy Magic albo Albertynce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']A czy nie rozumiesz jak to dla nas, osób postronnych, wygląda? Że nadal nie zmieniacie tematu, że dalej mieszacie z nickami, inne hodowle samków mogę zobaczyć, są podane ich strony, widzę ich psy, a wy ? Dalej nie podaliście wyjaśnień co w związku ze zgłoszeniem do innej klasy. I wiesz co ja myślę? Pierwszy raz napotykam samoyedy, i widzę takie przepychanki, co by dużo nie mówić, właśnie przez Was zainicjowane? Co my możemy wszyscy myśleć o takich hodowlach, jak Wasza?
Teraz patrz- mnóstwo osób które do tej pory były poza tematem samojedów widzą że w tej dziedzinie jest strasznie namieszane- i wychodzi na to że przez Ciebie z mężem. Co chcecie tak naprawdę uzyskać na dogo? Reklamę? Chyba już anty.... Nikt Wam nie wierzy- dlaczego, patrz wyżej. Nie znam nikogo z hodowlą samków ale to co widzę z całą pewnością mnie od tego odstręcza. I czy myślisz że komuś poleciłabym samka z Twojej, skoro takimi metodami sie posługujesz? Reszta hodowców tej rasy, nie rozpoczęłą tego tematu, tylko słusznie opisuje niewtajemniczonym o co tak naprawdę chodzi. WIeć może najwyższy czas, zastanowić siejaki ma to dalszy sens. Czy ktoś teraz z reszty Dogomaniaków uznaje, że wierzy Magic albo Albertynce?[/quote]

ale co masz na myśli że mieszamy z nikami? Ja mam tylko jeden nik na dogo.

mam moją stronę jak każdy

nie szukam tu ani nabywców, ani pośredników, ani reklamy.

nabywców nie muszę szukać bo sami się zgłaszają

o co chodzi ze zgłoszeniem do niewłaściwej klasy?
nie wiem o co ci chodzi

to, że kilku dogomaniaków nie jest w stanie przyjąć do wiadomości prawdy, to ich problem

wypowiada się tu tylko kilku dogomaniaków, a nikt nie odpowiada na topik pierwszego postu - wszyscy daleko odbiegają od tematu albo zmieniają temat

może działa jakiś "instynkt stadny" grupy ?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

MOŻE JESZCZE POWTÓRZĘ DLA PRZYPOMNIENIA:

DZIEKUJĘ ZA WSZYSTKIE POSTY, ALE WIĘKSZOŚĆ JEST NIESTETY NIE NA TEMAT. PRZYPOMINAM WIĘC NIEKTÓRYM DOGOMANIAKOM MÓJ PIERWSZY POST:

"W internecie pojawiła się relacja z wydarzenia na sopockiej wystawie. Podczas sopockiej wystawy doszło do przechwycenia przez "jedną z organizatorek" prywatnej korespondencji skierowanej do sędziego kynologicznego. Sprawa wydała mi sie na tyle poważna, że wymagała komentarza, nie tylko dlatego, że ktoś z internautów fałszywie przypisuje mi autorstwo listu.

szczegóły tej zawiłej sprawy można przeczytać na

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url]

Nie mam nic wspólnego z tą sprawą, jednak - jak wynika z przytoczonych tam przeze mnie wypowiedzi dyskutujących osób, jedna z nich próbuje mnie w tę sprawę zamieszać. To jest jednak drugorzędny problem.

Najpoważniejszym negatywnym motywem sopockich wydarzeń jest bezprawne przechwycenie prywatnej korespondencji przez nieuprawnione osoby i bezprawne ujawnienie treści prywatnej korespondencji osobom postronnym. Szokuje mnie, że - jak wynika z przytoczonej na stronce relacji internauty - dokonali tego wspólnie tłumacz i ktoś z organizatorów. To karygodne wydarzenie źle świadczy o niektóych osobach działających w Związku Kynologicznym, a w razie potwierdzenia opisanych w internecie zarzutów postępowanie dyscyplinarne wobec nich jest przykrą koniecznością.

Nie mam zamiaru rozdmuchiwać tej przykrej sprawy, ale proszę Dogomaniaków o pomoc w ustaleniu personaliów "jednej z organizatorek" oraz "jednego z tłumaczy" w celu przedsięwzięcia wobec nich dalszych działań przewidzianych w statucie Związku Kynologicznego i regulacjach prawnych.

z góry dziękuję i pozdrawiam"

JEST NAPISANE WYRAŹNIE:

"PROSZĘ DOGOMANIAKÓW O POMOC W USTALENIU PERSONALIÓW "JEDNEJ Z ORGANIZATOREK" ORAZ "JEDNEGO Z TŁUMACZY" W CELU PRZEDSIĘWZIĘCIA WOBEC NICH DALSZYCH DZIAŁAŃ PRZEWIDZIANYCH W STATUCIE ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO I REGULACJACH PRAWNYCH."

I O TO WŁAŚNIE PROSZE OSOBY MAJĄCE WIEDZĘ NA TEMAT POPEŁNIONEGO PRZESTĘPSTWA

PS naprawdę nic nie poradzę na to, że Dogomaniacy mają ochotę pisać nie na temat. Taki mają kaprys i już. Niech sobie piszą. Temat dotyczy zupełnie czego innego więc może powtórzę prośbę o trzymanie się topiku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Magic
ale co masz na myśli że mieszamy z nikami?

mam moją stronę jak każdy

nie szukam tu ani nabywców, ani pośredników, ani reklamy.

nabywców nie muszę szukać bo sami się zgłaszają

o co chodzi ze zgłoszeniem do niewłaściwej klasy?
nie wiem o co ci chodzi

to, że kilku dogomaniaków nie jest w stanie przyjąć do wiadomości prawdy, to ich problem

wypowiada się tu tylko kilku dogomaniaków, a nikt nie odpowiada na topik pierwszego postu - wszyscy daleko odbiegają od tematu albo zmieniają temat

może działa jakiś "instynkt stadny" grupy ?

pozdrawiam[/quote']

Co do zgłoszenia siedo klasy poczytaj wcześniejsze posty, chyba że wypowiadasz się nie przeczytawszy reszty. Ja też nie szukam nabywców, ani reklamy, ale podaję swoją stronę, żeby każdy mógł wiedzieć z kim mówi i żeby nie było pomyłek. Coż, to nie ja odbiegam- najwyraźniej w ostatnich postach, pisałaś o swoich sukcesach- chyba to jest odbieganie od tematu? Instynkt stadny w moim wypadku nie działa z pewnością- nie znam nikogo z wypowiadających się hodowców samków, ani nie uczestniczyłam wcześniej w żadnej dyskusji razem z nimi. BArdziej obiektywna zatem już nie mogę być. Nie martw się, inni dogomaniacy jeszcze zdążą się wypowiedzieć. Ale gdyby ktoś był tego samego zdania co Wy, że w Sopocie to co piszecie było skandalem, to chyba już by sie odezwał. Widocznie, brak obrońców....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='Mek']Magic czy moge prosic linka do Twojej strony www . Pozdrawiam.[/quote]

nie chcę się reklamować, więc tylko na Twoją prośbę

[url]http://www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samojedy.html[/url]

pozdrawiam[/quote]

Dziękuje. juz spiesze oglądac ..............

Link to comment
Share on other sites

a ja wroce do wypowiedzi Magic-ze samoyed ma wzorzec i sa dopuszczalne odchyly od wzorca o 3 cm 8) .We wzorcu podobno jest 60 cm max(tak wyczytalam na tym topicu) a King ma 61 cm,czyli przewyzszyl wzorzec o cm :o ...ale zbrodnia :o :lol: ...gdzie te dopuszczalne 3 cm????tu jest zaledwie 1 a juz taka awantura...nie sadze zeby tu byla walka o list-a wlasnie o tego psa-bo list byl zwiazany ze wzorcem no i mierzyli psa miarka-tego jeszcze na wystawie nie widzialam-ale jestem laikiem,bylam na 6 wystawach wiec malo wiem :D ....Magic,albertynka-zajmijcie sie swoimi psami,zostawcie sprawe listu w spokoju-bo wyglada na to,ze ten list was kole-bo zostal przechwycony-i bardzo dobrze......gdybym byla sedzina i dostalabym taki list czulabym sie upokorzona :-? ....Walki hodowlane zostawcie sobie na prywatnosc,jesli macie takie super psy-to skad tyle jadu????????? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magic'][quote name='takatuka']To co przed chwilą napisała Magic to stek kłamstw, tym bardziej nie związanych z tematem. [/quote]

kłamstw?
przytocz chociaż jedno.
masz samojeda od pół roku, a piszę o wydarzeniach sprzed lat, o których nie masz pojęcia[/quote]

Ty mnie nie denerwuj!!!!!!!! :evil: Mam ponad 38 stopni gorączki w tej chwili,ale nie bredzę jak Ty :evilbat:
I ja przytoczę Ci kłamstwo,a właściwie oszustwo!!!! :evil:
Przesłałeś do oddziału białostockiego zgłoszenie swego psa,samoyeda SNOW ULISSES Nord -Stern do klasy pośredniej!A dlaczego to tak?Pies ten skończył 2 lata 13.06.2005,więc DOŚWIADCZONY CZY HODOWCA CZY WYSTAWCA powinien wiedzieć,że to już klasa otwarta!!!!Na co liczyłeś?Na to,że nikt nie zauważy?Dzięki Twoim matactwom jesteś znany chyba we wszystkich oddziałach ZK,dlatego Twoje zgłoszenia są skrupulatnie sprawdzane,po co kolejna afera z Twoim udziałem?
I nie opowiadaj bajek,że to była pomyłka,masz TAK WSPANIAŁE PSY,DBASZ O NIE,WIĘC ZAPEWNE WIESZ W JAKIM SĄ WIEKU I W JAKIEJ KLASIE POWINNY STARTOWAĆ,CHYBA,ŻE .....OSZUKUJESZ CELOWO!!!!
[b]powinieneś też wiedzieć,że troszkę inaczej traktuje się psy w klasie młodzieży,inaczej w pośredniej a już zupełnie inaczej w otwartej - tu już są "schody" :evil: [/b]

Chciałeś kłamstw - masz!!!!!SWOJE! :x
[b]Idź sobie stąd!!!! :evilbat: [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']
Co do zgłoszenia siedo klasy poczytaj wcześniejsze posty, chyba że wypowiadasz się nie przeczytawszy reszty. Ja też nie szukam nabywców, ani reklamy, ale podaję swoją stronę, żeby każdy mógł wiedzieć z kim mówi i żeby nie było pomyłek. Coż, to nie ja odbiegam- najwyraźniej w ostatnich postach, pisałaś o swoich sukcesach- chyba to jest odbieganie od tematu? Instynkt stadny w moim wypadku nie działa z pewnością- nie znam nikogo z wypowiadających się hodowców samków, ani nie uczestniczyłam wcześniej w żadnej dyskusji razem z nimi. BArdziej obiektywna zatem już nie mogę być. Nie martw się, inni dogomaniacy jeszcze zdążą się wypowiedzieć. Ale gdyby ktoś był tego samego zdania co Wy, że w Sopocie to co piszecie było skandalem, to chyba już by sie odezwał. Widocznie, brak obrońców....[/quote]

właśnie czytałam i zupełnie nie rozumiem tego zarzutu

w Augustowie mój pies był w klasie otwartej zgodnie z wiekiem i zgłoszeniem.

stronę podałąm więc już wiesz z kim masz doczynienia

na dogo piszę nie jako hodowca, więc dopinanie bannera hodowli jest w moim przypadku bezzasadne.

topik dotyczy poszukiwania świadków wydarzenia - a odbiegające od tematu posty adwersarzy to już kwestia tego, że ktoś lubi pisać żeby pisać, nieważne że nie na temat.

nie szukam wrogów ani obrońców

napisałam o sukcesach moich psów tylko dlatego, aby przykładem poprzeć odpowiedź adresowaną do Kinguli - uboczna kwestia bez znaczenia dla topiku.

Link to comment
Share on other sites

a na temat klasy nadal brak odpowiedzi :roll: .wtrace ze kiedys sie machnelam i wyslalam swojego psiora do szczeniakow-a juz sie zaliczyl do mlodziezy :oops: ..ale jak tylko to zobaczylam(to byla jego pierwsza mlodziezowka i mam 2 suki wowczas szczeniaki-wiec sie machnelam zwyczajnie :oops: ) to zadzwonilam spanikowana do Sopotu,ze to juz modziez jest :oops: ..no ale wytrawny hodowca lub wystawca takiego bledu chyba by nie popelnil-i skorygowalby to sam chyba????????u mnie to byla 3 wystawa w zyciu,moglam sie pomylic :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...