Jump to content
Dogomania

Skandal w Sopocie


Albertynka

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PARSONRK']

Jeśli szukasz sprawiedliwości zajmij się autorami "przesyłki", to oni złamali prawo. [/quote]

niestety mylisz się, osoba przekazująca list dla Lisbeth Mach wręczyła go komuś w organizatorów, kto zobowiązał się przekazać go adresatce - szwajcarskiej sędzinie

to nic niezwykłego - pisemna forma przekazywania informacji jest powszechnie stosowana

przestępstwo popełniły osoby, które bezprawnie przechwyciły ten list - i wobec nich należy wyciagnąć konsekwencje dyscyplinarne

szczegóły sprawy są opisane na

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Hmmmmmmmm......ja gdyby mi cos sie pokręciło :wink: i nawypisywałabym takie bzdury jak Albertynka :lol: to chyba bym starała sie jakoś wyjść z twarzą!A tutaj możliwość dla Albertynki ( :wink: ) została jedna :[b]odpuść sobie,przestań mieszać,przestań wypisywać bzdury!!!!Chcesz pisać?-pisz,tak jak wszyscy,którzy piszą i nie sieją fermentu tak jak Ty,bo Ty tu tylko fermentujesz......i to za każdym razem ....od kwietnia 2005!


:evil: [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='PARSONRK']

Jeśli szukasz sprawiedliwości zajmij się autorami "przesyłki", to oni złamali prawo. [/quote]

niestety mylisz się, osoba przekazująca list dla Lisbeth Mach wręczyła go komuś w organizatorów, kto zobowiązał się przekazać go adresatce - szwajcarskiej sędzinie

to nic niezwykłego - pisemna forma przekazywania informacji jest powszechnie stosowana

przestępstwo popełniły osoby, które bezprawnie przechwyciły ten list - i wobec nich należy wyciagnąć konsekwencje dyscyplinarne

szczegóły sprawy są opisane na

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url][/quote]

bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Hmmmmmmmm......ja gdyby mi cos sie pokręciło :wink: i nawypisywałabym takie bzdury jak Albertynka :lol: to chyba bym starała sie jakoś wyjść z twarzą!A tutaj możliwość dla Albertynki ( :wink: ) została jedna :[b]odpuść sobie,przestań mieszać,przestań wypisywać bzdury!!!!Chcesz pisać?-pisz,tak jak wszyscy,którzy piszą i nie sieją fermentu tak jak Ty,bo Ty tu tylko fermentujesz......i to za każdym razem ....od kwietnia 2005!


:evil: [/b][/quote]

moje posty dotyczyły

1 sędziego który kulejącej suce rasy zaprzęgowej przyznał ocenę doskonałą i pierwszą lokatę

2 sprzeciwu wobec organizowania wystawy psów w okresie żałoby po śmierci Papieża Jana Pawła II

3 ustaleniu personaliów sprawców przestępstwa popełnionego podczas wystawy w Sopocie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][quote name='Albertynka'][quote name='PARSONRK']

Jeśli szukasz sprawiedliwości zajmij się autorami "przesyłki", to oni złamali prawo. [/quote]

niestety mylisz się, osoba przekazująca list dla Lisbeth Mach wręczyła go komuś w organizatorów, kto zobowiązał się przekazać go adresatce - szwajcarskiej sędzinie

to nic niezwykłego - pisemna forma przekazywania informacji jest powszechnie stosowana

przestępstwo popełniły osoby, które bezprawnie przechwyciły ten list - i wobec nich należy wyciagnąć konsekwencje dyscyplinarne

szczegóły sprawy są opisane naZabzdurzyło się maksymalnie. Myślę zę sam Albertynka też nie wie o co mu właściwie chodzi. Ale uparty z niego beton, nie do przebicia

[url]www.geocities.com/nordsternsamoyeds/samoyed.html[/url][/quote]

bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury!!!!!!!!!!!![/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka'][quote name='Matagi']Hmmmmmmmm......ja gdyby mi cos sie pokręciło :wink: i nawypisywałabym takie bzdury jak Albertynka :lol: to chyba bym starała sie jakoś wyjść z twarzą!A tutaj możliwość dla Albertynki ( :wink: ) została jedna :[b]odpuść sobie,przestań mieszać,przestań wypisywać bzdury!!!!Chcesz pisać?-pisz,tak jak wszyscy,którzy piszą i nie sieją fermentu tak jak Ty,bo Ty tu tylko fermentujesz......i to za każdym razem ....od kwietnia 2005!


:evil: [/b][/quote]

moje posty dotyczyły

1 sędziego który kulejącej suce rasy zaprzęgowej przyznał ocenę doskonałą i pierwszą lokatę

2 sprzeciwu wobec organizowania wystawy psów w okresie żałoby po śmierci Papieża Jana Pawła II

3 ustaleniu personaliów sprawców przestępstwa popełnionego podczas wystawy w Sopocie[/quote]

[b]A ile przy tym było jadu???????????? :evil: :evil: :evil:
Przypomnij sobie,poczytaj....i wytłumacz mi DLACZEGO ROBIĘ ZDJĘCIA,KTÓRE KOMPROMITUJA TWOJE PSY,CZY PSA??????bo to mi zarzucasz,a ja z Twoimi psami na wystawie spotkałam sie tylko raz w Augustowie,przypomnę:było to wtedy,kiedy chciałeś wystawic swego psa,czy sukę/nie pamiętam płci/ w klasie pośredniej,pomimo,że od dłuższego czasu już zostawała tylko klasa otwarta?-wytłumacz,bo jakoś do tej pory odpowiedzi nie usłyszałam :evil: [/b]

Link to comment
Share on other sites

Mek byl the best!!!!!!!!!!!jednak!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

King Ty dostajesz 2gie miejsce za ten post z porada prawna :lol: :lol: :lol: rewelka!!!a tak swoja droga to czy czasem tez sie moge Ciebie o cos zapytac jak by to bylo, zeby bylo OK?

Albertynka to jak dla mnie jest jak stara plyta co sie zacina-nic do niej nie dotrze i bedzie do znudzenia powtarzala to samo!ale za to jak ozywila topic?a jest tylko kolejna zazdrosna osoba....ehhhh
a co to za listy do sedziego???nawet te milosne????przed ocena????dla mnie to jest przestepstwo!!!!a nie mozna tego jakos pod lapowke wciagnac albo cos????
hahahah a juz pania Mach pouczac jak ma oceniac??????????? :o :o :o :o i wzorzec jej podtykac???komu jak kimu, ale jej????????? :o :o :o :o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Zauważcie, że nikt z naszego środowiska samojedziarzy nie wtrącił się do dyskusji, a to dlatego, że większość z nas zna Albertynkę raczej z tej gorszej strony i mamy po mału tego dość.
Jedynie King, która dyskutowała z nią na poprzednim forum wyjaśniła troszkę sprawę z "naszej" strony.


A no i nie zdziewcie się, jak po tej dyskusji dostaniecie "obraźliwe" maile :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Mek byl the best!!!!!!!!!!!jednak!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

King Ty dostajesz 2gie miejsce za ten post z porada prawna :lol: :lol: :lol: rewelka!!!a tak swoja droga to czy czasem tez sie moge Ciebie o cos zapytac jak by to bylo, zeby bylo OK?[/quote]

No to mnie zaszyt spotkał :D Czuję się wyróżniona, tym radziej że Wasze wypowiedzi doprowadziły mnie do płaczu oczywiście ze śmiechu. Jestem przekonana że wyrażenie że kogoś "samoyebło" na stałe przylgnie to naszej samoyedziarskiej społeczności. Dzięki Ci za to Mek!!!

Orsini post z poradą prawną napisał mój TZ :) Że tak powiem jest w tym temacie kumaty z racji wykonywanego zawodu :lol: Jak masz jakiś problemik to smiało wal na PW. Oczywiście dla dogomaniaków wszystkie porady bezpłatnie :P

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za poprawienie humoru.

Link to comment
Share on other sites

King DZIEKI!!!
a sluchaj czy Twoj TZ nie ma jakiegos wolnego kolegi?bo ja meza szukam, a marzy mi sie wlasnie prawnik...odkrylam zbyt pozno swoje powolanie to chociaz meza bym miala z takim zawodem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']King DZIEKI!!!
a sluchaj czy Twoj TZ nie ma jakiegos wolnego kolegi?bo ja meza szukam, a marzy mi sie wlasnie prawnik...odkrylam zbyt pozno swoje powolanie to chociaz meza bym miala z takim zawodem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

No to teraz zadałaś mi ćwieka :lol: :lol: :lol:
Wiesz co postaram się poszukac , ale wedłu mnie odpadają na dzień dobry : grubi, łysi, zbytnio potliwi, poniżej 175cm, rozwiedzeni z orzeczeniem ich winy, niekochący psów oczywiście tyz odpadają,
więc zobaczę co do sie zrobic :D
Orsini a może Albertynka??? :laugh2_2: , ona też w prawie jest troszke biegła :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='King'][quote name='orsini']King DZIEKI!!!
a sluchaj czy Twoj TZ nie ma jakiegos wolnego kolegi?bo ja meza szukam, a marzy mi sie wlasnie prawnik...odkrylam zbyt pozno swoje powolanie to chociaz meza bym miala z takim zawodem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

No to teraz zadałaś mi ćwieka :lol: :lol: :lol:
Wiesz co postaram się poszukac , ale wedłu mnie odpadają na dzień dobry : grubi, łysi, zbytnio potliwi, poniżej 175cm, rozwiedzeni z orzeczeniem ich winy, niekochący psów oczywiście tyz odpadają,
więc zobaczę co do sie zrobic :D
Orsini a może Albertynka??? :laugh2_2: , ona też w prawie jest troszke biegła :cunao:[/quote]King nie zrobiłabyś chyba tego mojej netowej przyjaciółce. Miałaby życie przechlapane do śmierci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='King'][quote name='orsini']King DZIEKI!!!
a sluchaj czy Twoj TZ nie ma jakiegos wolnego kolegi?bo ja meza szukam, a marzy mi sie wlasnie prawnik...odkrylam zbyt pozno swoje powolanie to chociaz meza bym miala z takim zawodem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

No to teraz zadałaś mi ćwieka :lol: :lol: :lol:
Wiesz co postaram się poszukac , ale wedłu mnie odpadają na dzień dobry : grubi, łysi, zbytnio potliwi, poniżej 175cm, rozwiedzeni z orzeczeniem ich winy, niekochący psów oczywiście tyz odpadają,
więc zobaczę co do sie zrobic :D
Orsini a może Albertynka??? :laugh2_2: , ona też w prawie jest troszke biegła :cunao:[/quote]King nie zrobiłabyś chyba tego mojej netowej przyjaciółce. Miałaby życie przechlapane do śmierci[/quote]



Oczywiście Orsini tego nie zrobie :wink: ale musiałybyście podac więcej kryteriów bo Albertynka w sumie łysa nie jest, gruba tyż nie za zbytnio, 175 zm chyba ma, psy kocha i to bardzo ( a jak się martwi o ich właścicieli
:lol: i o ZK też dba co by się nie przeistoczył w Z-wiązek K-ryminalnych W-yłapywaczy P-ism :lol: Tylko niestety nie jestem pewna co do 2 pozostałych podpunktów :roll: Ale ok więc Albertynka odpada. Chociaz w sumie wydaje mi sie że za Orsini walczyłaby do ostatniej kropli krwi jakby
sie jej krzywda działa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']hahahaha wlasnie!
dzieki Draczyn, ze o mnie myslisz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a Albertynka jest w koncu facetem???? :o :o :o :o
hahahaha
ja chce meza, ale zdrowego psychicznie pliz, pliz, pliz....
uroda niewazna, ale rozum i owszem :lol: :lol: :lol:[/quote]Najgorzej właśnie znależć takiego z rozumem. Takich to trzeba w przedszkolu szukać, bo starsi są zajęci. Albertynka to facet

Link to comment
Share on other sites

buahahaah
ale mnie rozbawily te wszytskie posty. jestescie boscy!!!!
taki mily akcencik na poczatku dnia.
usmiech z buzki mi sie nie odkleja.
oby wiecej takich 'sensacji'
dziekuje i prosze o wiecej.
a moze ktos zechcialby 'robic' codziennie za takiego Albertynke, tak zeby ludziom weselej bylo... :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...