Jump to content
Dogomania

Skandal w Sopocie


Albertynka

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Matagi'][quote name='Mek']A ja przeczytałem całość i nasuwa mi sie tylko motto:


[b]Albertynce chyba samojebło [/b] ;)
Pozdrawiam .[/quote]

[b]YES,YES,YES,YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mek! :P [/b]Masz u mnie full :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: I za pewne nie tylko u mnie :D :D :D
[b]Ale uwaga! zaraz Albertynka zarzuci nam może alkoholizm :lol: :wink: i śledztwo będzie ,kto tu przypadkiem nie pisze na bani! :o :wink: :lol: :wink: :lol: [/b][/quote]

A może Albertynka/nek sam na bani pisze :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][quote name='Matagi'][quote name='Mek']A ja przeczytałem całość i nasuwa mi sie tylko motto:


[b]Albertynce chyba samojebło [/b] ;)
Pozdrawiam .[/quote]

[b]YES,YES,YES,YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mek! :P [/b]Masz u mnie full :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: I za pewne nie tylko u mnie :D :D :D
[b]Ale uwaga! zaraz Albertynka zarzuci nam może alkoholizm :lol: :wink: i śledztwo będzie ,kto tu przypadkiem nie pisze na bani! :o :wink: :lol: :wink: :lol: [/b][/quote]

A może Albertynka/nek sam na bani pisze :roll:[/quote]

Kto wie?wszystko jest możliwe..... :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][quote name='Mek']A ja przeczytałem całość i nasuwa mi sie tylko motto:


[b]Albertynce chyba samojebło [/b] ;)
Pozdrawiam .[/quote]

[b]YES,YES,YES,YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mek! :P [/b]Masz u mnie full :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: I za pewne nie tylko u mnie :D :D :D
[b]Ale uwaga! zaraz Albertynka zarzuci nam może alkoholizm :lol: :wink: i śledztwo będzie ,kto tu przypadkiem nie pisze na bani! :o :wink: :lol: :wink: :lol: [/b][/quote]
alkoholizm to może nie :wink: :drinking: ale brak kultury według niego (?) to standardowo :wink: tylko niech najpierw spojrzy na siebie :o :roll:
a tematu jak nie zmienił tak nie zmienił :evil: :roll: normalnie paranoja :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka']
Szkoda że jeszce nie rozumiesz, że mój post wogóle nie jest adresowny do Ciebie, ale do osób które mogą pomóc we wskazaniu sprawców i ukaraniu ich.[/quote]

Jeśli szukasz sprawiedliwości zajmij się autorami "przesyłki", to oni złamali prawo. Jeśli nie zna się przepisów związku kynologicznego ( a reklamuje się jako dobra hodowla) to powinno się wiedzieć, że tego typu akcje - przechwycenie korespondencji - są dopuszczalne. A ten, kto to pisał musi liczyć się z następstwami takiego wybryku.
[quote]
Więc nie czytaj i nie odpisuj bo przeżywasz niepotrzebne stresy i zaczyana mi być Ciebie żal.

wejdź na jakiś inny topik i odpocznij[/quote]

O ile mnie pamięć nie myli nasz święty spokój został zakłócony przez ciebie drogi Albertynko.
Pozdrawiam i życzę więcej opanowania i samokrytyki.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za te wszystkie pościki - rozbawiliście mnie napradę tym co piszecie - ale staram się Was wszystkich zrozumieć - to przecież teksty na poziomie autorów i nikt siebie nie przeskoczy - piszcie dalej - czytam z poczuciem humoru bo rozśmieszacie mnie szczerze

pozdrawiam i czekam na dalsze wzloty intelektualne, głębokie refleksje i wydumane żarty - postarajcie się jednak wznieść ponad poziom integracyjnego przedszkola dla opóźnionych

[img]http://www.geocities.com/nordsternsamoyeds1/Snow_Ulisses_Nordstern_Head1.jpg[/img][/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']Z tym sadem to radzę uważać. U mnie w pracy też taki jeden był co wszystkich sądami straszył, a teraz wypłacic sie nie może.[/quote]

Myślisz Donya,że ALBERTYNKA ma jeszcze tyle zdrowego rozsądku,aby myśleć o konsekwencjach swoich chorych urojeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='lima']ten typ tak ma,pewnie natłok mysli,kogo by tu jeszcze pozwać przed sąd nie daje odetchnąć szarym komórkom :evilbat:[/quote]
no i chyba się przegrzał :lol:[/quote]

Może i się przegrzał :wink: Zapewne czeka sobie,aż wszyscy sobie pójdą chrapać i napisze znowuż jakiś kryminalpost :wink:
Ale klubówka już na plecach,jeżeli [b]Albertynka :wink: [/b] tam będzie,to pójdę się zapytać/a daleko chodzic nie będe musiała-sędzia ten sam/,jakie to ja zdjęcia kompromitujące robię jej/ :lol: / psom. :lol:
Jakoś mnie to ....zastanawia! 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka']Dzięki za te wszystkie pościki - rozbawiliście mnie napradę tym co piszecie - ale staram się Was wszystkich zrozumieć - to przecież teksty na poziomie autorów i nikt siebie nie przeskoczy - piszcie dalej - czytam z poczuciem humoru bo rozśmieszacie mnie szczerze

pozdrawiam i czekam na dalsze wzloty intelektualne
[img] [/img][/quote]
Drogi Albertynku jak widzisz nie znajdziesz tu pomocy, więc możesz się nie męcczyć i nie czytać naszych intelektuanych wypocin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka']Dzięki za te wszystkie pościki - rozbawiliście mnie napradę tym co piszecie - ale staram się Was wszystkich zrozumieć - to przecież teksty na poziomie autorów i nikt siebie nie przeskoczy - piszcie dalej - czytam z poczuciem humoru bo rozśmieszacie mnie szczerze

pozdrawiam i czekam na dalsze wzloty intelektualne
[img] [/img][/quote]

Piszemy tak abyś mógł zrozumieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][quote name='Albertynka']Dzięki za te wszystkie pościki - rozbawiliście mnie napradę tym co piszecie - ale staram się Was wszystkich zrozumieć - to przecież teksty na poziomie autorów i nikt siebie nie przeskoczy - piszcie dalej - czytam z poczuciem humoru bo rozśmieszacie mnie szczerze

pozdrawiam i czekam na dalsze wzloty intelektualne
[img] [/img][/quote]

Piszemy tak abyś mógł zrozumieć.[/quote]
choc nie często rozumiesz :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][quote name='Albertynka']Dzięki za te wszystkie pościki - rozbawiliście mnie napradę tym co piszecie - ale staram się Was wszystkich zrozumieć - to przecież teksty na poziomie autorów i nikt siebie nie przeskoczy - piszcie dalej - czytam z poczuciem humoru bo rozśmieszacie mnie szczerze

pozdrawiam i czekam na dalsze wzloty intelektualne
[img] [/img][/quote]

Piszemy tak abyś mógł zrozumieć.[/quote]
Ja nawet do Albertynki piszę tłustym drukiem! :wink:
[b]Mam propozycję.....może mod przeniesie ten topik na offa,bo cyba tam się bardziej nadaje....[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Albertynka']Dzięki za te wszystkie pościki - rozbawiliście mnie napradę tym co piszecie - ale staram się Was wszystkich zrozumieć - to przecież teksty na poziomie autorów i nikt siebie nie przeskoczy - piszcie dalej - czytam z poczuciem humoru bo rozśmieszacie mnie szczerze

pozdrawiam i czekam na dalsze wzloty intelektualne, głębokie refleksje i wydumane żarty - postarajcie się jednak wznieść ponad poziom integracyjnego przedszkola dla opóźnionych
[img] [/img][/quote]Albertynko uważa. przed domem jest karetka zaraz w kaftan bezpieczeństwa cię wsadzą i bay bay stary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][quote name='donya'][quote name='Albertynka']Dzięki za te wszystkie pościki - rozbawiliście mnie napradę tym co piszecie - ale staram się Was wszystkich zrozumieć - to przecież teksty na poziomie autorów i nikt siebie nie przeskoczy - piszcie dalej - czytam z poczuciem humoru bo rozśmieszacie mnie szczerze

pozdrawiam i czekam na dalsze wzloty intelektualne
[img] [/img][/quote]

Piszemy tak abyś mógł zrozumieć.[/quote]
Ja nawet do Albertynki piszę tłustym drukiem! :wink:
[b]Mam propozycję.....może mod przeniesie ten topik na offa,bo cyba tam się bardziej nadaje....[/b][/quote]
Matagi, czasem pogrubiony tekst nie pomaga :roll: :wink:
Ja jestem za Twoja propozycją :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Albertynka']Dzięki za te wszystkie pościki - rozbawiliście mnie napradę tym co piszecie - ale staram się Was wszystkich zrozumieć - to przecież teksty na poziomie autorów i nikt siebie nie przeskoczy - piszcie dalej - czytam z poczuciem humoru bo rozśmieszacie mnie szczerze

pozdrawiam i czekam na dalsze wzloty intelektualne, głębokie refleksje i wydumane żarty - postarajcie się jednak wznieść ponad poziom integracyjnego przedszkola dla opóźnionych
[img] [/img][/quote]Albertynko uważa. przed domem jest karetka zaraz w kaftan bezpieczeństwa cię wsadzą i bay bay stary[/quote]
:hand: i nie ma zmiłuj :) ciaoo :)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...